Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Spis zolnierzy B@P w erepie

Zaczęty przez AiDec, 02 Wrzesień 2009, 11:05

Nuriel

teraz chyba przydaloby sie bic w Mecklenburg-Western Pomerania, ten teren jest jeszcze niepewny. Berlin jest 670k na minusie

TJM

Jako właściciel firmy weapon wcale nie uważam, że wlaściciele takich dostali prezent gwiazdkowy %)
Q1 i Q2 Weapon w Polsce są mało opłacalne, praktycznie w szare dni kiedy nie ma żadnych grubych wojen do firmy trzeba dopłacać, albo kombinować skąd tanio iron wyrwać.
Ja obecnie mam własne źródło żelaziwa i nie zarabiając na nim nic (odkupuję od siebie żelazo za tyle, żeby starczyło na wypłaty dla pracowników) na firmie weapon zaczynam coś zarabiać kiedy cena rynkowa broni przekracza około 3,85. Mógłbym trochę ten próg obniżyć odkupując broń od siebie po 0,01 i sprzedając przez donate (żeby wyruchać podatki), ale raz że to ryzykowne, bo ilość botów na markecie jest przerażająca; dwa - traci na tym nasz kraj.
Mało tego, przy 3,85 zarobek jest czysto teoretyczny - bo sama firma zarabia i kasiwo w niej rośnie, ale wypłata kasy obarczona jest 10% podatkiem. Tak więc żeby zarobek był rzeczywisty, cena musi być jeszcze lekko wyższa - coś w rodzaju 3,90 pln.
Teraz licząc różnicę 4,20 - 3,90 wychodzi 0,3 pln zysku na giwerze. 10-ciu pracowników ze skillami 4-6 wyprodukuje dajmy na to 50 giwer dziennie, co daje 15 pln zysku. To ma być prezent (biorąc pod uwagę to, że samo założenie dwóch takich firm to minimum 110 golda czyli 4,5k pln) ? %) O prezencie możemy rozmawiać jak cena broni wejdzie do 4,7 pln jak to kiedyś było na początku, gdy otwierałem Q1 weapon %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

RAD-Poland

jw cała prawda

w czasie pokoju zarabia się tylko na na Q5
w czasie wojny Q4 i Q5 (teraz trochę na Q3)
ale ceny w ePolsce Q4 (32zł) i Q5 (50zł) są tak wysokie że nie kupię ani sztuki, wszystko co idzie na wojnę to z magazynów gdy Q4 (19zł) i Q5 (36zł), kupuję tylko Q1,Q2 ceny są rozsądne produkowałem taką broń i wiem ile się trzeba napracować by nie stracić (wyjść na zero)
obecnie jako producent Q5 powiem że liczę na zysk z 2-ch ostatnich dni na poziomie 100-120 Gold na czysto  (firma musi na siebie zarobić i zwrócić zainwestowany kapitał 390Gold)   ;D
ale aby się to udało eNiemcy muszą podnieść nieco mur  XD

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Szopler


Nuriel

Cytat: RAD-Poland w 15 Grudzień 2009, 17:01
obecnie jako producent Q5 powiem że liczę na zysk z 2-ch ostatnich dni na poziomie 100-120 Gold na czysto  (firma musi na siebie zarobić i zwrócić zainwestowany kapitał 390Gold)   ;D
ale aby się to udało eNiemcy muszą podnieść nieco mur  XD
Wystaw troche Q5 okazyjnie w Niemczech. Podbija mur i nasi się rzucą na klamki w normalnej cenie :D. Zagrywka moralnie śliska :D

sesef

Nieźle się działo, w ciągu ostatnich 15 min mur w Saksonii poleciał z ~100 na -~60k w tym w przeciągu minuty z 20 na -40 :) Ja cały czas obserwowałem sytuacje i postanowiłem jednak dzisiaj nie walczyć w Niemczech bo mur i tak ładnie do dołu poleciał. Wolę teraz polecieć do Peru i pomóc Peru odbijać.

Machloj

nie musisz nigdzie lecieć - możesz z terenu ePolski walczyć w peru

Gargul

Amerykanie ładnie tłuką indorów w Azji. My zdobyliśmy regiony Niemiec. Peru na pewno zostanie obronione. Grecy też chyba dadzą radę... Nie jest źle. Tylko co dalej.  :D

AiDec

Jak to co dalej? A co jest dalej za Niemcami? Chyba Francja nie?  %)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Nuriel

Cytat: Gargul w 15 Grudzień 2009, 21:43
Tylko co dalej.  :D
Nic, panocku. Miesiąc czekania i modlenia się, żeby zapomnieli przedłużyć MPP z Węgrami. Chociaż jeśli pociągniemy ten BB jeszcze trochę, to za pół roku nie będziemy się bali Węgier :).

Nuriel

Melduję, że Colonel został dziś wbity. Można mnie dopisać do oddziału.

ksysju

Hi

Kto może, to wstrzymać się z walką do jutra rana przed 9, coś się szykuje  :)

ksysju

Gargul

WP broń kupowało nawet na ircu. Albo mają problemy z zaopatrzeniam, albo robią zapasy.

cezar

No to na Wigilię genarał  :parrrty:





emik



ksysju

Hi

A potem dłuższe czekanie na FMa   :)
ksysju

emik

no to po 140 dniach grania - awansik na generała :parrrty:


Bober

Mnie też się udało kolego generale   :parrrty:

Troll81

 :parrrty: jeszcze 7k dmg i was dogonię :D

Waldek1989

Witam w klubie generała panowie generałowie  :attack:

Voice1980

"generalnie" również awansowałem  :parrrty: witam szacowne grono

sciagacz

gratulacje

a mi jeszcze troszki brakuje jakies 400 DMG

Gargul

A ja gonię. Dziś zdobyłem Colonel'a. Generał za 2 miesiące około  %)

sesef

Dawać dawać bić Niemcy po kasku. Trzeba ich z mapy wymazać, bo inaczej to pewnie Berlinowi możemy powiedzieć papa.

TJM

Szczerze powiedziawszy to ja wolałem jak tego berlina nie mieliśmy i nie jestem pewien czy w resistance warach które tam wybuchają będę walczył dla nas %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

sesef

Cytat: TJM w 30 Grudzień 2009, 15:41
Szczerze powiedziawszy to ja wolałem jak tego berlina nie mieliśmy i nie jestem pewien czy w resistance warach które tam wybuchają będę walczył dla nas %)


To może przenieś produkcje do Peru wilk będzie syty i owca cała.

TJM

Jakoś wolę mieć na miejscu %) Z czasem może otworzę jeszcze jedną kopalnię gdzieś za granicą.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

sciagacz


ksysju

#148
Hi

Wygląda na to, że w sobotę przed 9 zacznie się jakaś bitwa z tych bardziej strategicznych, Kto może i nie śpi o tej porze niech się wstrzyma z walką.

Jak nikt tego jeszcze nie zrobił, to przez weekend sprawdzę jaki dmg średnio mamy.
I zobaczymy jak stoimy.

Edit:  podobno walka jutro zacznie się koło 4-5  rano,  to tak dla amerykańców jacy maja nam pomóc :-)
ksysju

Aegis Maelstrom

Aye, ja np. mogę się poświęcić. Mogę nawet walić większą liczbą klamek (po 2 zaległe mi się kiszą w orgu  8) ).

Czy są jakieś rozkazy dla grup i czy byłoby jakiekolwiek wsparcie od rządu? Jakiś postęp w sprawie naszej rejestracji i uznania za zorganizowaną grupę o charakterze zbrojnym?  ;D


Aegis Maelstrom

Zawalczone przed dziewiątą, jeśli dobrze pójdzie, niedzielne śniadanie zjemy nad Saarą.

Jeśli nie, to będą mogli kontratakować całą siłą swojego sojuszu przeciwko nam samym :deadman: chyba, że coś wykombinujemy (jakieś powstanie na terenie okupowanym przez Hiszpanów, poddanie bitwy i natychmiastowy atak z ePolski?).

Tymczasem, czy ktoś w końcu jest tym El Comendante i jesteśmy dogadani z rządem?

ksysju

Hi

Tak przed 6:00 jak z USA walczyli było już i -140k , potem przed 9 się wyrównało.
Pora zakończenia bitwy taka, że chyba tez usa dokończy :-)

Wodza nie mamy, trza szukać chętnego .
Nasz najbliższy nam FM coś tam miał się dowiedzieć o ewentualne zyski z kontaktu z ewładzą.

Może dziś się na jakąś konkretną godzinę umówimy ?  Zobaczymy ile nas będzie. :-). Najlepiej tak minutę przed WP bić :-)


ksysju

Machloj

Cytat: ksysju w 09 Styczeń 2010, 14:16
Nasz najbliższy nam FM coś tam miał się dowiedzieć o ewentualne zyski z kontaktu z ewładzą.

władza mnie, że tak powiem olała ciepłym moczem :) wysyłam kolejne peemki i jak na razie nikt nie raczył odpowiedzieć...

ksysju

#153
Hi

Przyznać się kto siedział   3:30 ? :-)

I kto bił o t-12 ?

Edit:  a wie ktoś co to za skrypt tu widać ? http://www.youtube.com/watch?v=LYyCyDRBcQs

ksysju

Voice1980

hehe prawie wytrzymałem.... dokończyłem rano oglądając walkę na youtubie  8) ostro było, duże emocje i prawie 11 mln dmg! Teraz pewnie ruszymy na Italię i Juniora  :attack:

TJM

#155
Ja rozważam ewakuowanie się z PL.
Ostatnie wydarzenia praktycznie doprowadziły mnie do bankructwa - widocznie to nagroda za 'patriotyzm gospodarczy'. Nic więc tutaj po mnie.
Od tej pory będę przemycał co się da i handlował przez donate, coby jakiś przymulony kraj się na mnie nie bogacił.
A póki co odzyskuję co swoje walcząc od jakiegoś czasu po stronie przeciwników w resistance warach, mnie to nic dodatkowo nie kosztuje a rząd traci %)

EDIT: haha jakiś leszczyk wyczaił gdzie walczę, pierw przysłał mi PMa o treści:

Cytat
Idiota!
Co ty robisz idioto? Walcz p ZIELONEJ stronie!...

na co równie uprzejmie odpisałem; teraz z kolei grozi mi artykułem w gazetce - może będę sławny. Szkoda tylko, że kolo nie ma gazetki -> http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2037884

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

TJM

Hahaha jak dopłacać do walk to nie ma komu.
A jak przywaliłem parę razy po czerwonej stronie w powstaniach, to skrzynka pełna PMów, aż mi się nie chce na nie odpisywać.
Proponowałbym w najbliższym powstaniu grupowo przywalić po stronie niemców, to chyba najlepszy sposób na reklamę %) Jak nie chcą rzucić marnego grosza dla zorganizowanego teamu w czasie większych wojen, to niech za to wydają na przyplusowanie naszego minusowego dmg  XD

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

Dogiftuje mnie ktoś?? pieprznięty erep zaliczył klinięcie w szpital ale nie podbił wellnessa........ grrrrrrr.... walnąłem dziś raz i sie podleczyłem ale pracować z wel na poziomie 87 to trochę lipa... Oddam kasę za gifty...

TJM


W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81