Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Spis zolnierzy B@P w erepie

Zaczęty przez AiDec, 02 Wrzesień 2009, 11:05

AiDec

#40
Gargul juz dostal pelne wyjasnienie :). Na brak walk JUZ nie narzeka :).



Aktualny spis zolnierzy B@P:


3Rni
Aegis Maelstrom
AiDec
B A R
Bad Madafaka
bASteker
Boberro
BONICPOLAND
cezarek73
Cinnek
Dzikuss
emik
Gargul
Gennone
IceN
Jarek Gdak
kempler
kerio
ksysju
Machloj
Majsterszki
marian_boss
obix007
OxyOne
R A D
sciagacz
sesef
shiva26
Solo 1979
szuuPL
Timaxi
tomi124
Troll81
TRZECIAK
Voice1980
ZedBuc



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Szopler

dopiszta i mnie... login na erep w sygnaturce ;)

Troll81

Powoli zaczynamy stanowić formację bojową :D może by jakiś mały desancik urządzić ? :D

Gargul

Ja może zostanę w sztabie i zajmę się łącznością. Średni dmg, to 6  :attack: XD

Troll81

nikt nie mówi że masz mieć nie wiadomo jaki DMG :D ale każda osoba się liczy :D

AiDec

Cytat: Troll81 w 20 Październik 2009, 09:40
Powoli zaczynamy stanowić formację bojową :D może by jakiś mały desancik urządzić ? :D

Jeszcze trzeba zaczekac - za maly mamy wspolny dmg. Dlatego ze przynaleznosc do jakiejkolwiek grupy bojowej automatycznie wyklucza z jakichkolwiek darowizn (chlebki, bronie itp.). Nie oplacilo by sie Wam. Na razie jeszcze nie.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Sporo z naszych szwejów przekroczyło poziom na którym jeszcze się łapią na chlebki i bronie.

TJM

#47
Z racji tego że dochrapałem się w końcu Colonela i robię jaki taki dmg, może mógłby ktoś nick poprawny wpisać ? %)


DONE

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

sstratoss

to mnie tez dopiszcie  :attack:


:

emik



Bober


cezar

Cytat: emik w 11 Listopad 2009, 18:18
dziś awansik na Colonela

coraz mocniejsi jesteśmy  :attack:   :parrrty:





kempler

Ja też awansowałem na Colonela :) Tylko że teraz nie mam kasy na broń a walczymy na Słowacji na serio :/ Trochę szkoda Gold sprzedawać. Może uda się coś waluty sprzedać.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Aegis Maelstrom

Uuu, szybko awansujecie, pozazdrościć... :)

A tymczasem pro forma, dopiszcie kapitana PLSH XTRMNTR.  %)

Korpus Ekspedycyjny BOINC@Poland powoli staje się poważnym graczem.   :parrrty:

Bober

Bijcie na slowacji jak jeszcze możecie. Bitwa sie konczy za 10 minut.

kempler

Zdążyłem w ostatniej minucie z 5xq1 a dogrywce jeszcze kamikaze. Jestem wyżyłowany z kasy i z wellnes  :parrrty: Ale dałem z siebie wszystko :) :attack:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Dalej bic mozna - inconclusive!

sciagacz

juz zawalczylem czym i jak moglem taz mam zadyszke

Bober

Bylismy dzielni, waleczni, odważni, zgrani i... przerżnęliśmy :(

No ale za to właśnie eRep mi się podoba - działo się  :D

RAD-Poland

#59
walczyłem i znowu xxxx, ale ten eRap ma laga - ostatnia minuta trwała z 15 minut (powinniśmy wnieść zażalenie/reklamacje , a przynajmniej admini pownni przedstawić jakieś wyjaśnienie takiej sytuacji,
fakt jest taki, że nawet połowa z naszych nie walczyła do końca  :(

EDIT: Boberro ależ się zapędził w tej walce ;)
EDIT: poszło parę chlebków dla oddanych sprawie

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Bober

Wydaje mi się, że jak wynik jest pomiędzy 0 a murem tj. między 0 a 19400 w tej bitwie to trwa dogrywka, mimo że zegar stoi. Ale mogę się mylić.

Troll81

prawda jest taka że tanki uderzyły w ostatniej minucie a serwer je skolejkował. Trza było rzucić polskie tanki do walki w ostatniej minucie to też byśmy dołożyli wrogowi a tak.... fail. Trza lepiej przygotowywać ataki i tyle.......

Bober

Nie no to był skoordynowany atak w ostatnich minutach. Jako WP mieliśmy rozkaz walić na 3 minuty przed końcem. Co do przygotowania nie mam zarzutów.
Przegraliśmy o włos.

lolek

jednak wygrakiśmy tą bitwę  :attack:    XD

TJM

Obserwowałem ostatnie minuty bitwy i widziałem coś dziwnego - serwer jakby na chwilę przylagował a następnie dmg w bitwie spadło nagle z 40-50k na -20k. Czyżby to ten skoordynowany atak ? %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

ja nie zdążyłem przywalić........ a jeszcze z 5 razy bym wygarnął............

można by rozpatrzyć zrobienie własnych tanków......... 20g kosztuje 10E :D jakby zrobić taki fundusz na który wpłacamy kasę :D i zakupujemy golda :D a na czas bitwy gold rozdzielany jest proporcjonalnie do wkładu pomiędzy uczestników....... uczestnicy kupują WB i walą........ aż miło by było........ albo fundusz kupuje gifty i rozdziela proporcjonalnie pomiędzy walczących..........

Troll81

może by dowalić hunom jeszcze tu??
Eastern Slovakia   :D

ale by się zdziwili.......

Bober

Troll81 a myślisz, że tanki ładują w eRep prawdziwą kasę? Mnie by się szczerze powiedziawszy nie chciało...

EDIT: WYGRALIŚMY!!!!
Nie wiem jakim cudem ale CS jest nasza  XD

Troll81

Ja teraz zbieram na domek q5 :D jak się uda to w końcu kupię :D

czy ktoś się oientuje czy można kupić domek za granicą a korzystać z niego w Polsce??

sciagacz

a ile taki domek q5 kosztuje ??

RAD-Poland

#70
@Troll przy naszej sile tankowanie nie opłaca się, lepiej wyszlibyśmy gdyby wszyscy walczyli z bronią w ręce + dodatkowy atak 10gifts + 1 atak domekQ5+chlebekQ5 -> oczywiście jeszcze większości na to nie stać, ale mam takich pracowników co płacę im po 40zł i jeszcze na nich zarabiam ;)

@Troll & @sciagacz w sprawie ceny domku Q5 - info masz na PW (w końcu jestem ich producentem)

EDIT: można kupić za granicą -  oficjalne ceny ok 38 GOLD, przez donate różnie (generalnie na naszym rynku  ok 40 gold schodzą jak świeże bułeczki)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

kempler

Bitwa była super. Na pewno wygraliśmy ? Na szczęście dostałem 5 gold za 17 level. 30 gold mam w akcjach. Przeżyje. Trzeba rypać hunów po kaskach.

@RAD-Poland wyślij mi też info o domkach.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

lolek

mi też podrzuć info o domkach

TJM

Dziś na ircu ktoś sprzedawał hurtem domki po 35g, bAStek może potwierdzić bo sam jeden wciągnął %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

cezar

Cytat: lolek w 12 Listopad 2009, 21:28
mi też podrzuć info o domkach

też bym info poprosił  :attack:





AiDec

Cytat z Husarii zebyscie wiedzieli co mialo miejsce:


CytatPo udanym ataku Węgrów na Słowacje, w naszym regionie zawrzało. Nasz MON dwoi się i troi wypowiadając bitwy - bloki oraz wywołując powstania. Nie przynosi to jednak żadnych efektów poza zastopowaniem Węgierskiej ekspansji.

11 Listopada zostaje wywołana kolejna bitwa - Polska atakuje Central Slovakie. Tym razem rozkazy jedną brzmią inaczej - zamiast "trzymaj wellness na wysokim poziomie" mamy "To nie jest blok. Pokażmy Węgrom, na co nas stać!". Nie trzeba było dwa razy powtarzać.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych bierze się do roboty i rozpoczyna rozmowy praktycznie ze wszystkimi naszymi sojusznikami, by przyjeżdżali do Polski i pomogli wyzwolić Słowację. Nasze wołania nie pozostały bez efektu, wielu znamienitych żołnierzy przybyło do ePolski walczyć o wolność Słowaków.

O przebiegu samej bitwy rozmawiać będzie się jeszcze długo. Była to bitwa Polska vs Węgry bez żadnych mpp, jeden na jednego. To, że pod koniec bitwy mur utrzymywał się na poziomie zaledwie kilkudziesięciu tysięcy już można nazwać dużym sukcesem. Najciekawsze miało jednak dopiero nastąpić.

Nadchodzą ostatnie minuty, pada rozkaz do ataku. Husaria również uderzała w ostatnich minutach:
http://spreadsheets.google.com/pub?key= ... utput=html

Uderzenia ciągle padają, mur schodzi w strefy neutralne. Czas bitwy kończy się - trwa dogrywka. Bijemy z całych sił, nie szczędzimy wellnessa i oto jest! Po kilku minutach mur schodzi do underground i obniża się dalej, do poziomu kilku tysięcy. Padają już pierwsze okrzyki radości i gratulacje.

Ale, co to? Minuty mijają, a bitwa nadal się nie kończy. Co więcej, mur zaczyna się podnosić. W końcu agresor wypchnął nas na powrót do Administration Center, a w niedługim czasie znajdowaliśmy się już na ziemi niczyjej. Mur ciągle rósł, a my zszokowani mogliśmy tylko zobaczyć w końcu informację: "Central Slovakia has been secured by Hungary".

Wszyscy wybuchnęli oburzeniem. W krótkim czasie pojawiły się screeny, na których widać zakończony czas bitwy i mur w undergroundzie. Posypała się fala raportów do adminów, wszystkie o jednej treści: "To oszustwo, oddajcie nam Central Slovakie!".

Nie musieliśmy długo czekać, admini udzielili odpowiedzi: "Po przejrzeniu naszych logów stwierdzamy, że faktycznie. Bitwę tą wygrała Polska". Za chwilę można było już zobaczyć siódmy region w zakładce country. Hunowie nie wiedzieli, co się stało, a my mogliśmy świętować zwycięstwo.

To była naprawdę epicka bitwa. Choć, trochę szkoda, że jazda z adminami przysłoniła nieco nasze pierwsze zwycięstwo w bitwie jeden na jednego z Węgrami.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

kempler

To była piękna bitwa :) Jeszcze tyle nie walczyłem.
Zagapiłem się i zjechałem z wellnes do 38 :( Kto pośle gifta ?. Oczywiście zwrócę kasę.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Waldek1989

@RAD podrzuć info o domkach, chciałbym zakupić q5

lolek

do naszej armij możecie dopisać jeszcze lolekboinc

mam rozdwojenie jaźni  %)

ksysju

Hi

Cytat: kempler w 13 Listopad 2009, 10:27
To była piękna bitwa :) Jeszcze tyle nie walczyłem.
Zagapiłem się i zjechałem z wellnes do 38 :( Kto pośle gifta ?. Oczywiście zwrócę kasę.

jaki masz nick w grze bo coś nie widzę ?
ksysju