Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Fundusz Inwestycyjny

Zaczęty przez Machloj, 02 Wrzesień 2009, 13:46

Szopler

a właśnie miałem wpłacić kolejne 7 gold'a ;)

Bober

To jak się nikt nie zgłosił to wypłacajcie golda. Nie mam gdzie mieszkać, chciałem zainwestować na lepsze M, ale trudno - będzie mniejsze mieszkanko :P

Machloj

Cytat: Mchl w 25 Październik 2009, 12:02
Jak to u Ponziego. Fundusz się zwinął, kasy nie ma  XD
Cytat: sciagacz w 25 Październik 2009, 12:35
nie zrobisz nam tego

muech :D wreszcie się nauczycie, żeby nie ufać internautom z nickiem Machloj buahahahaha  %)

dzisiaj już nie dam rady, ale jutro do południa odeślę wam golda  :arrr:

Szopler

Cóż... zamiast domka Q5 kupię Q3 ::)

Mchl

To jak już wiemy mamy zapewnienie, że kasa do nas wróci, to może zróbmy jakieś eZamieszki, palenie eOpon etc...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

RAD-Poland

@Szopler
zawsze mówię nie kupuj Q3, moim zdaniem nie warto, ale w twoim przypadku gdy pracujesz w firmie Q4 to już jest problem z utrzymaniem stałego wellness dużo też zależy od przyjętego sposobu gry, tzn czy zostajesz na koniec dnia z wellnes 9x czy też 5x
pamiętaj zależność (1,5 - aktualny_well)*(domekQx+jedzenieQx)
w większości przypadków taniej jest poczekać i dogiftować się niż kupować domki pośredniej jakości
powinieneś przeliczyć czy to sięTobie opłaci, na razie zalecam liczyć AP26, statystycznie to już czas na kolejne AP25 i w końcu AP26 ;)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Machloj


Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

sstratoss

Witam,

chciałbym zainwestować 10 golda....gdzie to przelac?? prosilbym najlepiuej o link :)


:

Szopler

Fundusz zawiesił działalność. Gold został zwrócony inwestorom...

Troll81


Machloj

Cytat: sstratoss w 28 Październik 2009, 16:42
chciałbym zainwestować 10 golda....gdzie to przelac?? prosilbym najlepiuej o link :)

niestety nie mam teraz nawet czasu coby swoje prywatne oferty wystawić, ale jak chcesz to dam Ci kilka wskazówek jak się w to bawić ;)


btw. kempler mi zgłosił, że golda nie dostał - jak jest jeszcze ktoś komu zdefraudowałem pieniążki to niech się odezwie -na pewno zwrócę! słowo Ponziego!  XD

Troll81

Jako że będę na urlopie przez czas jakiś mogę nie mieć opcji dostępu do erepa. Proszę wstrzymać się w tym czasie z przesyłaniem klamek....

RAD-Poland

@Troll81
nie wiedziałem że mam konkurencję w "klamkach"
byłem przekonany że ten fundusz "Fundusz Inwestycyjny" jest typowo kapitałowy ;)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81

to mnie się wątek pomylił.... sorx