[Pomysł] Stowarzyszenie BOINC@Poland

Zaczęty przez Troll81, 04 Wrzesień 2009, 14:31

Czy podoba ci sie pomysł założenia stowarzyszenia?

tak
21 (72.4%)
nie
5 (17.2%)
nie mam zdania
3 (10.3%)

Głosów w sumie: 29

Głosowanie skończone: 05 Październik 2009, 11:27

goofyx

Cytat: Troll81 w 15 Marzec 2011, 20:50
jakos tak mało wierzę w ich udział.... juz prędzej popra stowarzyszenie PPB
Ale PPB jest martwe, więc co tu popierać.

Troll81

chodzi o to że nasze stowarzyszenie ma cele zwiazane z naszym teamem a jak już wiemy PNT raczej nas nie poprze :(

goofyx

Cytat: Troll81 w 17 Marzec 2011, 14:33
chodzi o to że nasze stowarzyszenie ma cele zwiazane z naszym teamem a jak już wiemy PNT raczej nas nie poprze :(
tzn.: jak związane z naszym teamem. Od początku myślałem że bardziej związane z boinc a nie z teamem.

PNT nas nie poprze?
Nie będę się rozlewał bo do tego było sporo wątków 6 miechów temu <- ale kwestia fuzji i pnt jest typowo polska.

GRID

Dokładnie. Ciągle wydawało mi się że stowarzyszenie ma nazywać sie BOINC POLSKA a nie BOINC POLAND albo BOINC@Poland.

Jak będziemy się ograniczać tylko do B@P to na pewno nie będzie takich efektów jak w wymiarze ogólno-narodowym.

goofyx

Cytat: Rafał M. (1w) w 17 Marzec 2011, 20:19
Dokładnie. Ciągle wydawało mi się że stowarzyszenie ma nazywać sie BOINC POLSKA a nie BOINC POLAND albo BOINC@Poland.

Jak będziemy się ograniczać tylko do B@P to na pewno nie będzie takich efektów jak w wymiarze ogólno-narodowym.

znaczy się tak...
Założenie początkowe z którym ja wyszedłem na początku to nazwa Boinc@Poland bo byliśmy "jedyni".
Potem pojawiła się sprawa PNT, fuzji, sojuszy itp itd
Także nazwa "Boinc Polska" byłaby według mnie najbardziej neutralna, ale...
jedni chcą nazwy B@P bo to największa ekipa w Polsce, drudzy PNT bo to niby narodowa...