Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Ban dla prezydenta indonezji i atak na kalifornię

Zaczęty przez Troll81, 04 Wrzesień 2009, 17:48

Troll81

Prezydent Indonezji, wizzie_don został zbanowany! Oznacza to, że Indonezja nie może atakować i blokować ŻADNYCH regionów do czasu wybrania następcy. Prawdopodobnie dzisiaj nastąpi atak na Kalifornię dlatego proszę NIGDZIE NIE WALCZYĆ do wieczora. Na pewno pojawią się dzisiaj rozkazy jasno mówiące co robić. Nie walczcie w Arizonie! Pozostaje mieć nadzieję, że dzień dzisiejszy jest początkiem końca dominacji Peace w eświecie.

i teraz pytanie.... naparzać jeszcze dziś z klameczkami w kaliforni?? już dziś naparzałem..... ale kilka razy mógłbym łupnąć :D tak jako i reszta teamu

Aegis Maelstrom

Spokojnie, jeśli atak nastąpi wieczorem czasu polskiego (czyli np. w południe czasu... kalifornijskiego, który to właśnie jest czasem erep - kolejny dowód na to, że Cal to pępek świata  XD), to będą 2 dni na walkę - ten i następny.

Tak czy inaczej, w erepie dzieją się rzeczy śmieszne i straszne.  :ph34r:

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

sesef

Cytat: Mchl w 04 Wrzesień 2009, 18:21
Czy ban to taki zamach stanu?

Prędzej piorun z niebios, bo zamachu stanu to jeszcze gracze mogą dokonać, a bana nie mogą walnąć.

RAD-Poland

przyszły rozkazy -> Kalifornia :attack:

EDIT: atakujemy czy czekamy na klamki ? (80szt w magazynie)  ;)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

lolek

Ja nie miałem na co czekać (robię u prywaciarza) więc 4 pukawki na rynku kupiłem i wellness już w Kalifornii  przelałem

Troll81

jutro z rańca pójdę naparzać :D
klameczki będę musiał kupić :( bo robię u prywaciarza

Troll81


Aegis Maelstrom

Spoko, już jedną klamkę Ci przelałem, ale co do całego planu zbrojeń czekałbym na naszego dobrodzieja, fundatora, numero uno itd.itp. Machloja. :D

Szopler


Machloj

za ok. godzinkę znajdę czas to porozsyłam broń

cezar

i dwie klamki na wroga z pożytkiem zużyte. I kolejny sierżant  :parrrty: na pokładzie  :attack:





3Rni

Veni, Vidi, Vici  ;D 4 klamki i wiaderko krwi .....jutro czuje ze nie zdążę bo już będzie po wszystkim  :P

Aegis Maelstrom

Machloju: pracownikom naszej firmy rozesłałem znów po klameczce, w tym wysłałem zaległą broń Cezarkowi. Więcej w wątku o firmie.

Traktuję to jako rozsyłkę pierwszej potrzeby coby się załoga nie nudziła, dalsze transfery czyń Waść wedle uznania.

Sam już walczyłem w mieście, swój damage wbiłem, kolejne walki po 9 (czyli północy czasu kalifornijskiego :P).

Troll81

do jutra to tam już nie będzie co zbierać...

Aegis Maelstrom

#15
Nom, bez przesady. Jeszcze przedwczoraj Indonezja się obroniła.

Fakt faktem obyło się to dużym kosztem i przy otwartych wielu innych walkach, które odciągnęły sojuszników od słonecznej Kalifornii. Jeśli PiS nie zaatakuje z kilku stron, to Indonezyjczycy się już raczej nie obronią - do Indo walczyć polecą tylko tanki i orgi zbrojne, gdy tymczasem po stronie USA walczyć będzie nawet taka szara piechota jak my siedząca w Polsce, Chorwacji czy Rumunii.

"Tanki" "tankami", ale bez wielkich mas takiej epickiej bitwy nie można wygrać. A te tysiące graczy walących choćby treningowo robią swoje.

Jeśli jednak PiS się znów zorganizuje, może być gorzej. Kurcze, przecież jeszcze dwa tygodnie temu mieli nas zjeść na surowo. A tu nagle para z nich zeszła.

Bober

No bo 2 tygodnie temu B@P weszło do gry i "pozamiatane"  XD

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

BOINC@POLAND[HA$]

eee ludzie..


mata tam jaka dobra robota w tej erepublice ?????