Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Top 25

Zaczęty przez X X X, 08 Wrzesień 2009, 20:25

X X X

Bogactwo naszego teamu rośnie w oczach, a raczej w prockach naszych graf, więc kolejne zdobywane miliony nie robią już takiego wrażenia. Natomiast zajęcie miejsca w ścisłej czołówce jest coraz trudniejsze, zatem założyłem tę nową kategorię.

Melduję się po urlopie...
- 20. miejsce w teamie
- 32. miejsce w Polsce
- 3. miejsce w dziennym przychodzie teamu i Polski (thor dziś zaspał a AiDec właśnie się obudził)
- 82. miejsce w światowym RAC (249k) - i lepiej już w tym roku nie będzie, więc gońcie mnie!
- lider jednego projektu, wicelider drugiego

satanetv

Gratulacje. No ja muszę dotrzymać słowa i dotrzeć do TOP25 jeszcze w tym miesiącu. :attack:

Janek

Wyniki do pozazdroszczenia :respect: Gratulacje :parrrty:

OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

sciagacz

wielkie gratulacje

ja sie mecze ale narazie w top 50 jestem

Tomasz R. Gwiazda

mnie sie wczoraj udalo przeskoczyc z 9 miejsca w teamie na 6 :)
dzieki pieknemu wynikowi dziennemu :P   840,609 pkt

Machloj

no i świntuchy mnie wyrzucą poza pierwszą 25 w teamie! nie pozwalam! nie zgadzam się! to co chcecie zrobić jest świńskie, niemoralne i po prostu złe!!!  :deadman:

satanetv

Utrzymać się w TOP25 też będzie ciężko. Ale co zrobić   :o

X X X

@satanetv
Jak to co zrobić? Trzeba się zbroić. Na tym to polega. Kto przegrywa wyścig zbrojeń, ten przegrywa walkę o pozycje. Wyczerpałem już swój tegoroczny limit wydatków, więc muszę na maksa wykorzystać dzisiejszą przewagę, żeby mieć zapas, kiedy inni się dozbroją.

@Machloj
Każdy chce mieć swoje 5 min. w pierwszej ćwiartce!
XD
@Tomek porażasz mnie swoim przychodem i ostatecznie niweczysz moje szanse na pierwszą trójkę. :(
Pozostaje mi tylko Top10. Buuuuu...

Szopler

Mój cel na ten rok to miejsce w pierwszej setce teamu (realne jak sobie nowego kompa złożę).

Troll81

top100 w tym roku realne :D

OxyOne

Moj cel /mam nadzieje/ odskoczyc od pozycji nr2 o min. 50kk

Nic mi nie pozostaje jak czekac i obserwowac...  :ph34r:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

X X X

Właśnie stanąłem na progu polskiego Top25, a tu przede mną ściana. Aby wkroczyć do krajowego Top25 trzeba mieć 10 melonów. Ech, Gonzo/ Adam30 macie jeszcze ze 2-3 tygodnie na dozbrojenie się, aby mi umknąć.
:attack:

3Rni

dawaj dawaj 7NBI_Zarecki Robert twoje GPU-ski rozwala ścianę top25, dołóż im trochę mhz a będzie szybciej niż myślisz...

X X X

To jest myśl. Jutro na moim osobistym kompie trochę podkręcę te karty. Czy ktoś próbował ile wytrzymuje R4770?
:book:

Ciekawe, że w polskim Top25 jest sporo osób spoza naszego teamu. Konkretnie aż 8! Reprezentanci teamu powinni wzmóc działania transferowe w celu pozyskania przynajmniej niektórych z tych osób. Tym bardziej, że 3 osoby są zupełnymi sierotami, to:
15. Slawek Gil +15k
16. Bartek +42k
18. Igor_b +27k
3Rni, nie martw się - przy Twoich przychodach bzykniesz ich jeszcze w ten weekend!  XD

Tomasz R. Gwiazda

tez to zauwazylem, przydalo by sie sciagnac ich do nas

Troll81

to chyba tomasz paweł team :D poza tym już raz nas zwyzywano od akwizytorów........

X X X

Nie, TPT ma tylko jednego reprezentanta. To Thor/Raptor na pozycji 11. Reszta od nich jest za moimi plecami.

3. Team Poland@SETI

11. TPT (Thor)
13. pthadb (dwuosobowy team)
15. Slawek Gil +15k
17. Bartek +42k
18. Igor_b +27k
19. Informer Team
22. LINUX

Reszta to swojaki. Jest 3 niezrzeszonych, paru z małych teamów. Akwizycję trzeba robić, odmowy się nie lękać, wszach Czesi wciąż przed nami.
:attack:

Troll81

zapraszam do akcji :D zasady postępowania i przykładowy mala zapraszający też są gdzieś na forum

X X X

Team ma przecież kierownictwo i upoważnioną reprezentację, nie należy wychodzić przed szarżę!

Bober

Do tych 3 niezrzeszonych panów pisano już co najmniej 2 razy. Bez odzewu.

satanetv

A mi TOP25 we wrześniu się już chyba nie uda zrobić bo milka nie dosyć że obniżyła punktacjęto jeszcze ma przerwy w dawaniu zadań.

X X X

Cytat: Bober w 13 Wrzesień 2009, 12:53Do tych 3 niezrzeszonych panów pisano już co najmniej 2 razy. Bez odzewu.
A jak namierzyć jakiś kontakt do nich? Może ja teraz spróbuję zagadać.

emik

patrzysz na BAM'ie w jakim projekcie są najaktywniejsi - spisujesz ich ID w tym projekcie, następnie szukasz ich w tym projekcie i wysyłasz maila przez stronę projektu


3Rni

dziś dobry dzień dla mnie  ;D

top10  BOINC POLSKA

top3  MILKA POLSKA


emik



X X X

Gratulacje dla lidera teamu z ostatnich dni!  :parrrty:

Troll81

Gratuluję :D Ten dzielny mały człowiek na zdjęciu to twa latorośl??

satanetv


AiDec

Graty! :)   :parrrty:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

andy101fah

#30
Pierwszy sukces. Top 25 w Polsce w egzotycznych projektach. (przynajmniej tutaj mogę być w top 25)
http://pl.boincstats.com/stats/user_graph.php?pr=ibercivis&id=87950
http://pl.boincstats.com/stats/user_graph.php?pr=edges&id=8138

Cyfron

to i tak spory wyczyn - przecież mamy  różnych ludzi, którzy też zbierają pierwsze miejsca z każdego projektu :)
Gratuluję!  :parrrty:

kret

gratki andy! :parrrty:

Troll81

 :respect: respekt i szacun

Tobas

Top 25 w drużynie i Top 50 w kraju.

Tak sobie powolutku kręcę, bez szaleństw..

Jerzy Przytocki właśnie wyprzedzony, Szopler - następny w kolejce.

Panowie - musicie coś zrobić aby mi się nie udało  :whip:

Troll81


aborek

 :parrrty:
Goń mnie :attack:

pawg




necavi

Wątek poważnie się zestarzał, więc REAKTYWACJA  XD

Na wybitną 16 pozycję wylazłem w Universe@Home  :boing:
Wiem, ze to świeżo po starcie itd, ale i tak cieszy.

cp