Anansi

Zaczęty przez TJM, 12 Wrzesień 2009, 03:00

satanetv

Wczoraj przez kilka godzin szczęśliwcy mieli po 20 pkt :D

TJM

U mnie jeden WU zwalidował się za 20 punktów tym samym w ciągu paru sekund zwielokrotnił mój dorobek punktowy. Reszta po staremu.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Tomasz R. Gwiazda

nie sadzicie ze to conajmniej lipny projekt bez szans na wejscie do BoincStats ?

X X X

Projekt jest w obiecującej fazie prenatalnej. 20pkt było tak ze dwie godziny.

Zdaje się, że aby wejść do Boincstats wystarczy udostępniać statystyki w katalogu projekt\stat. Ale niech TJM autorytatywnie wypowie się w tej sprawie.

TJM

Udostępnić trzeba, ale jeszcze admin boincstats musi mieć chęć na dodanie projektu.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

sesef

hehe i B@P na pierwszym miejscu.

X X X

I tak trzymać!  :attack:

OxyOne jest numerem 1. Muszę jeszcze wydymać tego z USA i będzie dublet.
XD
Sesef dajesz, dajesz!  :parrrty:

sesef

Ja tutaj muszę swojego optymalka zrobić, bo to co jest teraz jak się przywiesi to szlag człowieka trafia. Zainstaluje się vs2010 i będzie trzeba coś naskrobać w c#

X X X

Kunsheng nie bardzo potrafi sobie poradzić z katalogiem statystyk, które potrzebują serwisy typu boincstats - może jakiegoś samouczka mu wyślemy?
CytatI am still a little confused about that stats site.

I do find a site : http://canis.csc.ncsu.edu:8005/anansi/stats.php

with .php at end, is this what you refering to by
http://canis.csc.ncsu.edu:8005/anansi/stats ?

A poza tym bardzo nam dziękuje...
CytatHey ,Robert! Your machines help me a lot!

We've crawled more than 53000 URLs right now, with the increase of more
than 10000 in the past 3 days.

Thanks a lot!
-Kunsheng

TJM

Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 18 Wrzesień 2009, 10:26

A poza tym bardzo nam dziękuje...
CytatHey ,Robert! Your machines help me a lot!

We've crawled more than 53000 URLs right now, with the increase of more
than 10000 in the past 3 days.

Thanks a lot!
-Kunsheng

%)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

sesef

Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 18 Wrzesień 2009, 10:26
Kunsheng nie bardzo potrafi sobie poradzić z katalogiem statystyk, które potrzebują serwisy typu boincstats - może jakiegoś samouczka mu wyślemy?

Długo ten projekt nie uciągnie, więc nawet nie ma co liczyć na staty. Build serwera to on jakiś sprzed potopu chyba ma, do tego np takie błędy http://canis.csc.ncsu.edu:8005/anansi/workunit.php?wuid=87788

TJM

Kod serwera to chyba późny rok 2007.
Staty robi się bardzo łatwo, wystarczy dodać wpis do config.xml

    <task>
      <output>
        db_dump.out
      </output>
      <cmd>
        db_dump -d 2 -dump_spec ../db_dump_spec.xml
      </cmd>
      <period>
        1 hour
      </period>
    </task>

katalog stats chyba sam się zrobi.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Rysiu

Cytat: TJM w 18 Wrzesień 2009, 14:24
Kod serwera to chyba późny rok 2007.
To w sumie sesef mało się pomylił :E

Ten wpis odnośnie statów w nowszych ver. serwerów już defaultowo jest - tak samo katalog /stats. Wystarczy zmienić zapis w <disabled>.

Chyba koleś postawił bardzo dawno temu serwer, a dopiero teraz postanowił all opublikować i się tym zająć..

X X X

Gość wypuścił nowe app ver 1.2. Aktualizacja projektu samoczynnie to zasysa.

X X X

Molestuję Kunszenga o staty, a on na to...
CytatNo problem.

The stats info should be there by Sat morning.

I just started it this morning, 24 hours as period, which has been running
for only 12 hours.
A statów jak nie było tak nie ma. A jakby były, to dlaczego tylko na 12h?
:wth:

Mchl

http://canis.csc.ncsu.edu:8005/anansi/forum_thread.php?id=12

???

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

ręce opadają - tylko lać po ryju tego Mixera - nic nie jest sprawdzone, a już nawala po całym teamie - ma problem niech się zgłasza do admina a nie na zespół i również mnie gównem rzuca  >:(

OxyOne

#57
Nie wiem o co lolo temu typowi. Projekt wykorzystuje moje łacze w 100% tj 30Mb. jakbym miał 60Mb to bym miał 2x wiecej pkt - jezeli o to chodzi. Mało tego jak donosza mnie newsy z naszego irca to na niektórych stronach mamy (liczydłowi projektu) bana, bo jest za duzo requesteów na strone.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Mchl

Pierwsze co mi przyszło na myśl, to że może ktoś przypadkiem nie przepuszcza aplikacji na firewallu.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

X X X

Bawię się tym na różnych kompach i projekt zachowuje się bardzo różnie i ogólnie mało stabilnie. Tam, gdzie mam na ostro ustawioną zaporę Eseta, to praktycznie w ogóle nie chodzi. Śmiga dobrze tam, gdzie zapory brak. Na forum projektu odpowiedziałem Mixerowi.

Często próbki się wieszają albo kręcą neverending story. Wtedy trzeba je wywalić i są faktycznie bezproduktywne, ale to nie my odpowiadamy za jakość aplikacji. Kunsheng wciąż nad tym pracuje (kolejne wersje), choć chwilowo przepełniliśmy mu dysk, stąd wczorajsza przerwa.

@Oxy czy te bany mogą odpowiadać za to, że na jednym kompie mam trudności z pobieraniem WU z innych projektów? To wprawdzie ten sam router, ale nr wewnętrzny kompa też jest widoczny.

TJM

#60
Cytat: Mchl w 20 Wrzesień 2009, 12:06
Pierwsze co mi przyszło na myśl, to że może ktoś przypadkiem nie przepuszcza aplikacji na firewallu.

Wystarczy zostawić projekt włączony bez nadzoru na kompie z firewalem, kiedy zmienia się wersja aplikacji (a ostatnio zmieniła się 2 razy w krótkim czasie) nowa jest domyślnie blokowana do czasu zaakceptowania przez usera.


Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 20 Wrzesień 2009, 12:43
@Oxy czy te bany mogą odpowiadać za to, że na jednym kompie mam trudności z pobieraniem WU z innych projektów? To wprawdzie ten sam router, ale nr wewnętrzny kompa też jest widoczny.

Nie wiem jak to u Oxy wyglądało, ale u mnie np. nagle utraciłem dostęp do youtube, wbiłem bodajże na youtube.pl a tam napis, że roboty nie są mile widziane %) Aplikacja jak na spider sieciowy jest mocno niedopracowana i podejrzewam, że kilka hostów na szybkich łączach może chwilowo zamulić nawet całkiem spore serwisy. Jakiś sklep internetowy którego strony anansi przegląda nie działa mi już drugi dzień %)

Btw, ten komunikat który ktoś podał na forum też częściowo z tego wynika - jeśli dostanie się bana na jakiejś stronie za crawling, czasami workunit szperający po tej stronie zwiśnie na początku, postoi chwilę i wywala unable to crawl url.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

TJM

Na forum niby sapali do nas, że jedziemy na 'firewall bugu'. Tymczasem ten idiota co założył post podał dopiero pomysł innym cheaterom, wczoraj sprawdzałem top20 hostów i 3/4 z tego (z top10 wszystkie) blokują aplikację firewallem. Teraz tego niestety już nie widać, bo admin włączył czyszczenie bazy w czasie rzeczywistym.
Widać jednak które hosty mają nienaturalnie duży RAC - cokolwiek powyżej 1,5-2k jest w tym projekcie raczej nieosiągalne.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

TJM

Jest nowa aplikacja 1.03 która eliminuje z projektu firewall cheaterów.
Na forum projektu nadal na nas jadą, co ciekawe głównie ci, którym dziwnym trafem RAC najbardziej spada od momentu wyjścia nowego appa.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

Anansi powinno być już dostępne przez BAM :D

goofyx

Projekt chyba zamknęli ;)
Ciekawe dlaczego ;)

Troll81

Od czasu do czasu dostaje z niego próbkę...

TJM

Chyba coś ci się pomyliło, bo według bazy samego projektu nie było tam żadnych zadań od miesięcy. Zresztą stał cały czas wyłaczony, a teraz w ogóle strona leży.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

goofyx

Cytat: Troll81 w 09 Lipiec 2010, 11:56
Od czasu do czasu dostaje z niego próbkę...
Tylko się zarejestrować nie można ;)

Troll81

wiesz... ja nie wgapiam sie w okienko managera za czesto...