Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

[Pomysł] Gaciu sie nie przyznał to ja powiem ;)

Zaczęty przez Simek, 14 Luty 2006, 17:27

gaciu


Simek

Co do stronki, to skin mi sie nie podoba, a logu musi mieć przezroczyste tło :(

m2marek

@Poland mówi samo przez się. Polish@Poland i księża na Księżyc - za dużo tego.
A logo naprawdę kosmiczne. Sam wybieram z globem CPDN i napisem dopasowanym do "oland". No miód z boczkiem.
Jeśli chodzi o niebieską ziemię to z pewnością należało by dopasować odcienie, może zaznaczyć Polskę i może zrobić niebieskie morze :wink:
Że ja nie mam zdolności graficzno-plastycznych.

matti_tm

Cytat: "Simek"Pozwoliłem sobie zrobic wersję z ciemniejszym niebieskim ;)

Podoba mi się...
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


gaciu

Dostarczam wersję z dopasowanym kolorem do globu. Jeśli macie ochotę na inne zmiany zapraszam do smodzielnego działania.  Ja wykorzystuję imbecylnie prostą metodę robienia screen-a z Word-a. A co do skina phpnuke myśle, że nie jest zły.


Nietoperek

ladne ladne :) - wstawiac na oficialne logo ;)

Mchl

Cytat: "gaciu"

Ta wersja, czy inna? (ta jest z ostatniego postu Gaciu)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

MadMan

Mnie się bardziej podobała ta z "bardziej niebieskim niebieskim" :-) ale ta też jest OK. Układ chyba najlepszy ze wszystkich.
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

bartsob5

a moze udaloby sie ten napis BOINC TEAM przeniesc nie co nizej?

gaciu

...ale robię to po raz ostatni :)


bartsob5

teraz mi w pelni pasuje:D:D:D:D

krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Simek


AL


KrzychuP

I mnie się ten układ najbardziej podoba. Może kolorek mógłby być tylko troszkę bardziej niebieski. Co prawda niektórzy woleliby ten odcień, więc może dałoby się zrobić coś pośredniego ?

qbaspl


Mchl

To teraz muszę tu ściągnąć jakiegoś klienta ftp (nie mój komputer, to i nie ma moich narzędzi ;( )

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Simek

Proponuje napis "Polski, wieloprojektowy zespół w BOINC" przenieść pod logo ;)

KrzychuP

CZADOWO  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  \:D/

Juras23

No kurka.......LOL ....kilka dni mnie nie było a tu takie zmiany.....w sumie tez lubienajbardziej niebieski kolor...ciekawe ilu z nas jeszcze?..

Czcionka super. Logo fajne...."no nieźle rzeście się tu urzadziły Siostry" :)

matti_tm

No nie? Dwa dni intensywnego postowania (cztery strony!) i logo gotowe! :)

Jak chcemy, to potrafimy! :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


totislaw

Cytat: "matti_tm"No nie? Dwa dni intensywnego postowania (cztery strony!) i logo gotowe! :)

Jak chcemy, to potrafimy! :)

Znaczy się zrobiliśmy logo  :wink: jak to ładnie brzmi.



gaciu

Mam do zaproponowania jeszcze jedna zmianę. A mianowicie aby dorobić stronce ikonkę. Oto moja propozycja:



Po pomniejszeniu do formatu ikony przegladarki wygląda tak:



Pasuje do loga kolorystycznie i samym pomysłem.

Mchl

Może być. Tylko zrób ikonkę z przezroczystym tłemi w jakichś rozsądnych wymiarach (jakiś czas temu okazało się, że ikonka zużywała 6% miesięcznego transferu, bo zostawiłem ją w rozmiarze 160x160)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

gaciu

To są tylko .jpg wyrwane z pliku .ico. Podeśle ci już samo .ico zawierające w sobie kilka rozmiarów ikon i juz z poprawnym tłem.

Mchl

Plik z ikonką dla strony musi zawierać tylko jedną ikonę (przy okazji będzie mniejszy).

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

gaciu

...nie musi, bo sam używam w swoich stronach pliku z wieloma ikonami (każda aplikacja wybiera odpowiedni dla siebie rozmiar). Ale fakt, że będzie mniejszy. Postaram się o taką wersję.

Nowa ranga jest super :)

KrzychuP

W pełni na nią zasłużyłeś.

A z ikonką wyprzedziłeś mnie o jeden dzień. :) Tego jeszcze mi brakowało. W sumie to nie miałem jeszcze kontrektnego pomysłu, tylko poruszyć temat chciałem. A tu proszę bardzo ładna ikonka zanim się człowiek obejrzy i coś powiedzieć zdąży.

m2marek

Może niech kula wypełnia całość przestrzeni dla ikony, będzie lepiej czytelna.

helmut0

nowe logo jest zarypiste GACIU dzięki :)

A ta ikonka to chyba zbędna rzecz. Przynajmniej to moje zdanie. A że żyjemy w demokracji wygra większość ;)

gaciu

Przepraszam za takie odnawianie tematu, ale ostatnia aktualizacja naszego loga. Ktoś już mówił, że takie by się przydało, ale dopiero teraz zobaczyłem, że ma rację. Przezroczyste tło będzie lepiej wyglądało na stronach naszej drużyny w niektórych projektach (bo tylko w niektórych można dorzucić grafikę na górze). Logo to wygląda dobrze tylko i wyłącznie na jasnych podłożach. Może Mchl-owi będzie się chciało.


Mchl

Mi się zechciało...wstawić na razie na stronę... DO projektów powrzucam innym razem (jakby poprzedni też był gif to nie byłoby problemu ;) )

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org