Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Hasło, Logowanie itp

Zaczęty przez OxyOne, 12 Październik 2009, 10:45

OxyOne

Panowie mam problem ktory mnie dobija od 5-6 dni. Mam nadzieje ze ktos mi pomoze.

Wiec, zapomniałem hasła do konta. Pewnie ktos krzyknie wcisnij "Forgot password?", ale to nie działa! moze dlatego, ze konto mailowe mam na wp.pl.
Zaznaczam ze siedze i sprawdzam czy przyszedł link resetujacy i dupa...

Co w takim przypadku trzeba zrobic? Pomozecie?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Tomasz R. Gwiazda

do folderu spam to nie trafilo ?

Troll81

wygrzeb account key z plików projektu znajdujących się na twoim kompie :D

zaloguj się na konto używając account key i zmień sobie adres mailowy na taki na którym nie blokują ci maili od projektu

CytatIf you crunched under Classic you can go here to get it mailed to you http://setiathome.berkeley.edu/sah_email_form.php
you can also look in the file account_setiathome.berkeley.edu.xml and look between the words authenticator, mine is on the 3rd line from the top.
The file is in your Boinc Directory, normally c:\\Program Files\\Boinc
You can open the xml file with Notepad.
NEVER post the Authenticator in a public place, it can be used to hijack your account!

Nuriel

chyba chodzi o hasło do eRepa

Troll81


OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Janek

Ja jak zapisywałem się do erepublik to podałem adres na wp.pl i nie otrzymałem nawet linka z potwierdzeniem rejestracji >:( Musiałem założyć nowe konto na inny adres. Obawiam się, że w Twoim przypadku może być "po ptakach", ale obym się mylił.

cezar

dokładnie tak, z wp coś erep nie współpracuje  :(





OxyOne

dziekuje chłopaki za pomoc. no coz trzeba sie pozegnac z ta gra...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

hm..... może spróbuj sobie nową postać zarejestrować??

AiDec

Jest sposob ktory czasami dziala. Ustaw na wp automatyczne przekierowywanie poczty na inny adres np. poczte na interii.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Nuriel

przez takie cyrki zrezygnowałem z WP... gdzieś około 1999 roku :p. Ciut korzystałem z o2, ale dopiero z GMaila jestem naprawdę zadowolony.

Troll81

Gmail rulez. żaden polski portal mu nie podskoczy.....

AiDec

Owszem, podskoczy. Interia. Bo skonfigurowanie gmaila pod niektorymi klientami pocztowymi to maskara zeby to chodzilo jak nalezy :(.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

a na którym ci gmail nie chula????

OxyOne

Dobra chłopaki zrobione!
Chciałem podziekowac wam wszystkim. Sposób AiDeca z przekierowaniami moze by sie sprawdził jakby WP miało taka darmowa opcje.
Całkiem niespodziewanie po zamknieciu okna i po ponownym uruchomieniu automatycznie zalogowało mi sie do mojego konta. pierwsze co zrobiłem to zmieniłem email. Nastepnie haselko i rzeczywiscie WP ma chyba z tym problem. Teraz wszystko lata tyle ze jestem bezrobotny. :(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81


Nuriel

Cytat: AiDec w 13 Październik 2009, 02:49
Owszem, podskoczy. Interia. Bo skonfigurowanie gmaila pod niektorymi klientami pocztowymi to maskara zeby to chodzilo jak nalezy :(.
Ale jak się nie korzysta z klientów, to GMail miażdży. Zwłaszcza, że oprócz skrzynki dostajemy kalendarz, czytnik dokumentów, picasę i kupę innych dodatków, maile łączą się w wątki, więc łatwiej je ogarnąć, a wszystko śmiga aż miło.

No i można go używać jako zewnętrzny dysk internetowy. W sam raz na notatki z wykładów :).

Mchl

W kilku klientach spotkałem już nawet opcję 'dodaj konto GMail'. Wystarczy wklepać login i hasło, a cała reszta już załatwia się sama. :)
Zresztą, jeśli udało mi się skonfigurować GMaila na kliencie w mojej komórce, to nie może być tak źle.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

niedługo Wszystkie chyba klienty nie tylko będą obsługiwać gmaila ale i korzystać z jego bardziej zaawansowanych funkcji...... po prostu gmail staje się światowym standardem....

Mchl

A jak już się nim stanie, to Google go wyłączy :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Tomasz R. Gwiazda

e tam, abonament wprowadzi :D