[Pomysł] Giełda mocy obliczeniowej BOINC

Zaczęty przez X X X, 17 Październik 2009, 14:13

G

#120
Kolejny chętny - projekty/karty ATI.  :attack:
Cennik jak u Factora .

andy101fah

Zakupię każdą ilość wolnej mocy obliczeniowej na rzecz projektu folding@home.
Minimalna ilość 100 000pkt dziennie dla CPU oraz dla grafik. Obecnie projekt najwydajniej pracuje na kartach NVIDIA.

Wydajność GPU 24/7
GTX560 ok 12 500pkt dziennie
GTX460 ok 10 000pkt dziennie
GTX280 ok 7000pkt dziennie
GTX260 ok 5500pkt dziennie

Wydajność CPU SMP  24/7 dla projektów A3 lub A5  (dla liczących przesyłam wymagany passkey)
i7 920 @ 4ghz  20 000 pkt dziennie
x6 1090T ok 12000pkt dziennie
x4 965 ok 7500 pkt dziennie
core i5 ok 6000pkt dziennie

http://www.rage3d.com/reviews/cpu/amd_phenom2_x6_890fx/index.php?p=9


tap_wpierdl


Angelus

 :whip:
Troszku poczytałem, niby wierzę że coś takiego może się stać ale bez hurraoptymizmu,  niemniej doszedłem do wniosku że jeśli ktoś byłby zainteresowany wynajmem mojego i5 2500k (możliwość przyzwoitego kręcenia, @4Ghz przy 74 stopniach, mozna więcej) wraz z GTX 560Ti to nie miałbym nic przeciwko  :whistle:
Koszt? Bezstresowe pokrycie rachunku za prąd plus na symboliczne piwko dla idei i na pokrycie strat moralnych  :boing:. Możliwość pracy 24h/dobę, 7 dni w tygodniu itd. Nie planuję żyć z liczenia :D
Obecnie ze względu na koszta liczę tylko w części wyścigów, miałem 2 lata przerwy w BOINCowaniu (baardzo słaby komp) i bardziej zależy mi na możliwości podarowania komuś odrobiny radości niż na odnoszeniu indywidualnych korzysci punktowych w projektach  :shame:
Liczyć mogę to co sobie klient zażyczy, liczyłbym raczej na stałą, długookresową współpracę z kimś wiarygodnym, z mozliwością podpięcia dodatkowych kart/karty, dodania kolejnych 8GB RAMu, jeśli tylko nie straciłbym na tym za dużo  :P
Bebechy maszynki są całkiem przyzwoite:
- ASRock P67 Extreme4 Gen3  (2 PCI, 2 PCI-E x1, 3 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)
- Kingston HyperX KHX1600C9D3X2K2/8GX
- Gigabyte GeForce GTX 560 Ti OC
- SilentiumPC Fortis HE1225
- OCZ ModXStream Pro 700W
:attack:

G

Cytat: G w 04 Styczeń 2012, 03:21
Cennik jak u Factora .
Troll pogonił mnie za cennik ...  ;)
Zatem dla Moo proponuję zniżkę 40% w stosunku do Milky

Angelus

Jakby nie było kompik policzył za co zapłacono i jest do usług :)
200 PLN za miesiąc pracy!
Zapraszam  :parrrty:


P.S. 10kk+ DistrRTgen/misiąc
ok. 6.5kk PG - W/C+PPS/miesiąc
procek uuuuuuchuchu czego to nie policzy :D


P.S. Miła atmosfera zapewniona  :whistle:

waldas



waldas

Cytat: waldas w 16 Kwiecień 2012, 13:36
Czy ktoś był by chętny na QCN?

Po próbach z T R. G - okazuje się, że w QCN, Weak Account Key to za mało i należny podać pełny klucz. Jeżeli, ktoś jest chętny na QCN, i nie boi się podać mi pełnego klucza to za niewielką opłatą służę swoimi trzęsi-czujkami.

Tomasz R. Gwiazda

znaczy ja pierwszy :P jak Waldas obrobi moje pole to potem mozna :D

Tomasz R. Gwiazda

Potwierdzam wykonanie zlecenia przez waldas
Szybko i sprawnie

Dzieki  :parrrty:

waldas


login

Jeśli ktoś jest chętny to podliczę Milkyway@Home 1Mil pkt = 12zł (same koszty prądu, jak ktoś chce może sobie przeliczyć i sprawdzić)

UWAGA liczę tylko przy okazji nie 24/7 moje statystyki można sprawdzić na allprojekt (lord101)

Chętnych zapraszam na prv, obliczenia przez klucz publiczny.

marcinStasiak

#133
Cześć, chciałbym zapytać czy mogę sprzedać moc obliczeniową ?? interesuje mnie częściowe pokrycie rachunku za prąd i "darmowe" ogrzanie sobie pokoju :)

Moja maszyna to AMD FX-6300 6 rdzeni po 3.5Ghz 8BM cache l3 16GB(1600MHz DDR3) Ramu dysk SSD i veloci raptor
Ma starą kartę graficzną g-force 9600GT, może jakaś porada jaką kartę(dwie) opłaca się kupić ??

Win8.1 Pro 64, łącze stałe zewnętrzne IP ale dość wolne koło 3Mb/s

Zainstalowałem BOINC rosetta@home + GPUGRID i pobór mocy wzrósł o 250W , jak się nie mylę 1KWh kosztuje 30-50gr więc 6KWh/doba = koło 1.8PLN/doba :))


Mam też starszą maszynę z Phenomem II 4 rdzenie po 3Ghz i 8GB RAMu 800MHs + jakaś śmieszna 128MB integra ATI

mój skype: m5251370 chętnie wszystko pokaże na teamViewer czy czymś takim :)  mój login BOINC to noHuman chyba to pozwoli zobaczyć statystykę

Krzysiak

1. Mała wydatność
2.  Gratuluje
[smg id=10449]
3. Zapraszam do drużyny i działu Wizytówki


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle: