Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

DynaPing

Zaczęty przez Troll81, 19 Październik 2009, 10:07

TJM

Tak samo jak hosta przedstawiającego się jako Atari 65XE.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

buninek

Host z boinc uruchamianym przez wine, zgłasza  os_version jako windows  ;D

Z czystej ciekawości uruchamiałem boinca 6.5.0 przez wine. Instalował i uruchamiał się bez problemów. Wersja wine bardzo stara 1.1.

Próbowałem podłączyć się pod projekt AlmereGrid, niestety serwer bodajże leżał lub nie miał WU do wysłania.
FreeHal pobrał aplikację i WU. Z tym, że aplikacja mimo, że się odpaliła nie dawała oznak jakiejkolwiek działalności.
Po chwili testów odpuściłem i nie wnikałem w przyczyny.

TJM

Cytat: buninek w 09 Maj 2010, 12:55
FreeHal pobrał aplikację i WU. Z tym, że aplikacja mimo, że się odpaliła nie dawała oznak jakiejkolwiek działalności.
Po chwili testów odpuściłem i nie wnikałem w przyczyny.

Przyczyna jest taka, że ta aplikacja właśnie tak działa.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

emik

Cytat: Karlik w 09 Maj 2010, 00:14
Tak się zastanawiam, bo nie ma teoretycznie aplikacji pod linuksa, ale widzę, że jakiś host przedstawia się jako
CytatLinux
2.6.31.12-0.2-desktop
Ktoś wie jak to interpretować? :)

to jest mój host - ale nie pobiera wu bo nie ma aplikacji


Szopler

zaczęło sypać błędami... :(

tmphaha

#45
Cytat: 5z0pl3r w 10 Maj 2010, 23:16
zaczęło sypać błędami... :(

Jakieś szczegóły?

Edit:

Dobra znalazłem. Kiedy zmieniłeś clienta na wersję 6.10.52 ? Może to coś z tym nie tak ?

Mori

Dopięty =]

PS. Weaka podaje się bez '', jak właśnie stwierdziłem. Czyli zazwyczaj:
C:\Program Files\BOINC\boinccmd --project_attach http://dynaping.com/ 130_3255bb
a708ad86a9b4d83c0861961f04

Szopler

Chodziło na najnowszym kliencie wczoraj. "Przeliczyło" 1 WU po czym wstrzymałem pobieranie następnych. Dzisiaj wznawiam i błąd za błędem...

Troll81

Tak sobie pomyślałem że sporo osób liczy w tym projekcie na moje konto. I tak sobie myślę że to trochę nie fair że ktoś ora na mój RAC. Proponuję w tym celu utworzenie konta w dynaping da naszego SKB@P i liczenie na jego konto. Przynajmniej nie będzie wątpliwości że to "wspólny RAC".

tmphaha

Cytat: Troll81 w 11 Maj 2010, 00:18
Tak sobie pomyślałem że sporo osób liczy w tym projekcie na moje konto. I tak sobie myślę że to trochę nie fair że ktoś ora na mój RAC. Proponuję w tym celu utworzenie konta w dynaping da naszego SKB@P i liczenie na jego konto. Przynajmniej nie będzie wątpliwości że to "wspólny RAC".

Ja raczej robię to świadomie i ważne, że punkty łapią się w zespole i w kraju  ;)

Co do utworzenia konta dla SKB@P, to chyba nie będzie takie proste z racji braku otwartej rejestracji ?


KrzychuP

Gdyby była taka możliwość, to bym się przełączył na SKB@P, ale skoro nie ma to ja też z pełną świadomością oram punkty na konto zespołu i kraju.
A że na Twoje konto Trollu, to masz po prostu farta, że masz tam konto. Ot co.  :P

Mori

Dokładnie. Jak długo leci to na konto Polski i B@P - jest dobrze.

Swoją drogą, to chyba mój PC: http://dynaping.com/results.php?hostid=1763 =]

Ares

Dlaczego dyna zużywa z 40-50 kB/s ? :/ Trochę mało.. Da radę jakoś to zwiększyć przez zwiększenie ilości przetwarzanych próbek ? Chodzi mi np o zużycie neta 10-40 MB/s..

Troll81

Chyba nie o to chodzi w tym projekcie. Raczej admin projektu chciał testowac dostępnośc poszczególnych hostów z różnych lokalizacji. A nie dostać 300 testujących kompów z jednego IP. Ale oczywiście możesz uzyć halowców.....

Ares

No to testowanie 300 hostów na raz z mojego IP nie zaszkodzi.. z tego co sniffowałem proces dynyping to ona wchodzi na strony różnych projektów.. np milki... a moze admin chciał stworzyć armię zombie do ddosów? :P

Troll81

Sens projektu zasadza się na tym by możliwie jak najróżniejsze lokalizacje testowały dostęp. Admin nawet prosił o to by z jednego IP nie działał więcej niż jeden komp....

apohawk

Cytat: Troll81 w 11 Maj 2010, 00:18
Tak sobie pomyślałem że sporo osób liczy w tym projekcie na moje konto. I tak sobie myślę że to trochę nie fair że ktoś ora na mój RAC. Proponuję w tym celu utworzenie konta w dynaping da naszego SKB@P i liczenie na jego konto. Przynajmniej nie będzie wątpliwości że to "wspólny RAC".
Jak masz wyrzuty sumienia, to postaw wszystkim liczącym na Twoje konto  :parrrty: na zlocie i po sprawie  XD
No good deed goes unpunished.

Troll81

Zamierzam :D ale wszyscy z nich sami chcieli liczyć na moje konto. Mówiłem że można pisać do williego, ale jak im się nie chce....

Poza tym uzysk z tego mały. Ważne że liczy bez użycia proca...

goofyx

Jak można zdobyć ten kod? Ktoś pomoże?

Troll81

Pisac do williego, on jest adminem DynaPing

Cyfron

ktoś ostatnio do niego pisał - odpowiedział w ogóle ?

Troll81

#61
Ktoś tam pisał i dostał odpowiedź. Zdaje sie że ares

http://www.boincatpoland.org/smf/przetwarzanie-rozproszone/projekt-wykorzystujacy-laczeczujniki-lapka/msg110226/#msg110226

Ares

Cytat: Troll81 w 09 Lipiec 2010, 12:16
Ktoś tam pisał i dostał odpowiedź. Zdaje sie że ares

http://www.boincatpoland.org/smf/przetwarzanie-rozproszone/projekt-wykorzystujacy-laczeczujniki-lapka/msg110226/#msg110226

Nie dostałem odpowiedzi, pisałem do niego: http://pl.boincstats.com/forum/forum_pm.php?action=new&userid=1

goofyx

Ja napisałem ładnego PM <- jak to bardzo zaangażowany jestem w boinc, i w ogóle i jak bardzo bym chciał wesprzeć swoją mocą DynaPing bo jest non-cpu ( tego ostatniego mu nie napisałem ;) )
Poczekamy zobaczymy

Cyfron

tak myślę - może rzeczywiście założyć zespołowe konto w tym, udostępnić słaby klucz i niech wszyscy liczą ku chwale zespołu ?
Bez urazy, ale ja dla Troll'a liczyć nie będę  %)

X X X

Czasem warto przeczytać informacje w projekcie...
CytatMarch 14, 2010
Unfortunately we have run into problems to get the project stable. Instead of becoming more reliable when more hosts are added, the reliability actually degraded. Until we have a very bright idea about how to solve this problem we will not be updating the project anymore. The project will remain active but it may be terminated if we cannot find a solution.

Troll81

ja napisałem

CytatHello

My name is alex and i'm a member of BOINC@Poland team. I would like to participate in DynaPing project, but the Invitation Code is needed. Can You send me one or at least tell me who to ask?

Regards
Alex

i wiully mi odpisał w kilka godzin. Ale dajcie mu czas... chłopak może miec urlop

A problemy z marca już chyba znikneły....

Cyfron

oo - założyć konto na DynaPing pod profil SKB@P :) (jeśli się w ogólę uda :) )

TJM

Za 10 dni projekt przestanie wysyłać zadania i zostanie zamknięty, ostatnia szansa na kredyty.
Niestety niewiele da się zdziałać, bo nowych kont nie da się już zapewne założyć.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

 |-?

a dlaczego projekt się kończy?

X X X

A zanim kurtyna opadnie, zapraszam do rewanżowego "wyścigu".
http://pl.boincstats.com/bam/challenges.php?action=details&chid=66
Poprzednio tryumfowali członkowie AMD users, a za nimi GPU Force i Boinc@Poland - zobaczymy tym razem, wyścigówki na start, do tego nie trzeba wypasionych graf ani procesorów!
XD

TJM

Trzeba się tam jakoś zapisać, czy team founder musi to zrobić ?

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

X X X

Każdy team founder ma menu w BS, gdzie jest dołączanie zespołu - piszcie zawczasu do Mchla.

Troll81

Projekt odszedł do krainy wiecznych łowów...

dziękuję wszystkim którzy mielili dla naszego teamu (zabrakło kilku tysięcy do ładnego checkpointa :( )

nasz zespół uplasował się na miejscu 9 z wynikiem 254,823    

wyprzedzili nas:
SETI.Germany   2,120,135
BOINCstats       1,530,358    
AMD Users      1,185,273
SETI.USA       678,667
CANADA       549,112
PBToyz       521,746
Free-DC    506,545
GPU Force    277,384

KrzychuP

mam jeszcze jedną próbkę do zaraportowania  >:(

Troll81

ja też aleprojekt jest dead :(