Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Ogłoszenia/Giełda

Zaczęty przez Gargul, 19 Październik 2009, 12:28

Gargul

Myślę, że takie Be@Powskie anonse się przydadzą.
_______________________________________________

Czy posiada może ktoś dostęp do tańszych biletów i/lub broni q1?

TJM

Zależy co rozumiesz przez tańsze bronie. Przenieś się do PL, tutaj na markecie chwilowo broń sprzedawana jest chyba poniżej kosztów produkcji.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Timaxi

Czy ma ktoś może do sprzedania domek Q4 albo Q5 a jak tak to za ile bo czas najwyższy żebym sobie taki sprawił  :)


emik

w sprawie domku napisz PW do RAD'a


RAD-Poland

#4
watek od kilku miesięcy a jeszcze go nie widziałem (przez przypadek zobaczyłem swój nik w nagłówku RSS) ;)

tak, w sprawie domku na PW - tylko Q5 (wczoraj miałem 5 spieniężyłem już 3, potrzebne środki finansowe na święta ;) ) w samą porę jeszcze 2 mam w stoku

EDIT:
@Timaxi - info masz na PW


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

TJM

Sprzedam firmę Q3 Iron, PL, Silesia - wystawiona póki co na markecie za nędzne 55g, chociaż jestem skłonny rozważyć nawet niższe oferty, potrzebuję się pozbyć tego szajsu najszybciej jak się da - jeśli nie da rady inaczej, będzie to 2x downgrade i wypiżdżenie q1 na jakiegoś pustego orga %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Aegis Maelstrom

Ksysju, bieremy czy też ewakuujemy się do ePeru/...? Jeśli chcemy zostać w ePL - nasz Q2 chyba jest te 5g wart więc moglibyśmy w to wejść?

Oczywiście jest problem finansowania: jest moje 25g, na dniach przerzucę 5g, do tego mogę jeszcze wyskrobać 2g, więcej za tydzień. Są jeszcze środki Ksysju i zyski firmy (chwilowo mało daje liczydłowym bo zbiera na inwestycje), ale dziś 55g nie mamy. :(

Heh, prawdę rzekłszy, w tej całej grze siedzę dla BOINC@Poland, więc wolałbym, byśmy się jakoś zorganizowali...  %)

Mchl

Jest do wzięcia Iron Q1 w High Andes ze stockiem ok 200. Bez pracowników. Wyjeżdżam na ponad tydzień i nie będę miał czasu się zajmować.

P.S. Do wzięcia w lizing. Kasy nie muszę mieć od ręki ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

ksysju

#8
Hi

Jestem za  odkupieniem Q3 Iron,,  ze spłatą to się chyba dogadamy. :-)

Tylko ja tam w sumie  zarządzam, może by tak założyciel firmy wydał zgodę.  Aczkolwiek sprawa czysto techniczna, inna wersja upgrade do Q3, opłacalna biznesowo :-).




ksysju

TJM

Tak jak gdzieś wcześniej pisałem, gdybyście chcieli tą firmę, nie potrzebuję golda od razu. Q2 pewnie niezbyt łatwo będzie się pozbyć, tak samo jak niełatwo sprzedać Q3 po rozsądnej cenie.
Musicie też wziąść pod uwagę to, że na jednym orgu może wisieć tylko jedna firma Iron - więc w razie zamiany trzeba będzie pierw wypchnąć gdzieś aktualną.


W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

#10
Hi

Można na mojego orga dać naszą obecną firmę iron.

Na boincatpoland przeniesiemy Q3 i 8 "naszych" pracowników się może przenosić,

Iron Q2 bym zdegradował do Q1 i wystawił jako pierwszą najniższą ofertę.

Edit: Przenieść firmę tzn. przepuścic przez rynek ?

ksysju

TJM

Chyba nie ma innej opcji.
Nie wiem ile botów odwiedza Companies for Sale, ale na wszelki wypadek lepiej nie wystawiać zbyt tanio przy przenosinach, jakby co mogę użyczyć golda na ten cel.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

Dobra, to na kiedy ustalamy "operację" ?

ksysju

TJM

Póki co jestem dostępny, będę się kręcił tak do 10-11 bo czekam na kuriera. Później pewnie dopiero wieczorem.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

:-), miałem na myśli w jaki dzień,  ale dziś wieczorem też może być  ;D.

ksysju

Aegis Maelstrom

O.K., to dajcie znać, kiedy druhowie mają zmienić pracę!  :)

Gargul

#16
Od jakiegoś czasu, bawię się w handel. A raczej bawiłem, bo przestało to być chwilowo opłacalne. Nie zmienia to jednak faktu, że posiadam kilka orgów, dzięki którym mam dostęp do często tańszych towarów. Jeśli ktoś by czegoś potrzebował, możecie śmiało pisać. Orgi siedzą aktualnie w Finlandii, we Włoszech i w Indonezji.

Gargul

Ktoś od nas produkuje domki q5? Wolę "swojemu" kasę zostawić. ;)

RAD-Poland

#18
jest

dla swoich po kosztach -> info masz na PW

rozumiem że wiesz, że w nowej wersji eRepublik v2 domki będą się zużywać oraz będą posiadały różne cechy
i nie została jeszcze przedstawiona (przynajmniej nie doczytałem) przemiana obecnie zakupionych domów na nowe




   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Szopler

ooo to ja też chcę kupić domek! Q5 oczywiście :)
w erep  user Xaveri

RAD-Poland

@5z0pl3r
info masz na PW

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Aegis Maelstrom

Też będę potrzebował, heh. Strategia niskiego wella będzie niedostępna. :/

RAD-Poland

@Aegis Maelstrom

info masz na PW
niestety wysyłka dopiero w poniedziałek wieczorem, obecna produkcja zarezerwowana
chyba, że może być domek przechodzony np: mój, nie będę go potrzebował przez kilka dni
a po powrocie kupię sobie nowy, wtedy wpłata na moje konto R A D

EDIT: pewnie nowy moduł eRep będzie wymagał wcześniejszego malowania/remontu tego domku, ale kto wie  XD




   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Gargul

I mycia kibla co sobotę. Inaczej Happymess domku Ci zacznie spadać.  %)

W takim razie, oddam domek Q3 w dobre ręce. Za darmo.

Bober

#24
Oddam swoje konto (z orgiem) na erep w dobre ręce. Chętnych proszę o PM.



Oddane.

kempler

Rezygnuję z gry. Nudzi mnie już strasznie. Oddam swoje dobra jeśli ktoś chcę. To posiadam:
1. 11,73 golda
2. 220 pln
3. 19 sztuk broni q1 i q2
4. Największy dobytek to 32 akcje L&M Widi warte jakieś 55-60 gold. Z tymi akcjami to nie wiem jak będzie bo zarządający spółką zrezygnował z gry i teraz myślą czy wszystko wypłacić czy kontynuować działanie funduszu.

Chyba że ktoś chce przejąć konto. 20lvl siła 11.84 manu 7.42.
Mogę też rozdać każdemu po trochu.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Timaxi

Ja bym przyjął z chęcią trochę golda albo pln bo trochę u mnie krucho ostatnio a gifty i lepsze chlebki kosztują a płaca 1 pln ( w WP)
P.S. Przemyślałeś do końca sprawę rezygnacji z gry ? 2 kliki dziennie a konto jednak rozwijasz


ksysju

Hi

Konto mogę przejąć ;). Goldem się mogę podzielić z chętnymi  :)

WP masz dogiftowanie od dziś podobno,   bociany produkują :-)
ksysju

kempler

Przemyślałem. Błędów dużo, ogólnie nuda a klikać po to żeby klikać to sobie w sapera mogę pograć. To może zrobimy tak. Zgłaszać się kto chce broń, kasę i gold. Roześlę po was. A ksysju przejmij konto bo szkoda tych akcji a nie wiem jak to się rozwinie. Szkoda ich bo co miesiąc było kilka gold z dywidendy. Link to forum l&m: http://www.egielda.unl.pl/spolki/viewforum.php?f=9

edit: Timaxi posłałem gold i pln.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Timaxi

Dzięki Kempler  :respect:


emik



kempler

emik jeszcze mam sporo. Zaraz ci podeślę. Nikt inny nic nie chce ? |-?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

emik



Voice1980

#33
Kempler chętnie coś przyjmę jeżeli jeszcze czyścisz magazyny :)  :respect:

Też mnie gra nudzi ale poczekam co najmniej do wprowadzenia nowych modułów.

Poszło - kempler

TJM

Każdego nudzi, więc dlatego ja na ten przykład zmniejszyłem swoje zaangażowanie do 3/12 wcześniejszego.
Jeśli ktoś z was ma konto <18lvl i chciałby od razu skoczyć wyżej, to mógłbym może coś zorganizować.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

TJM

Kupię domek Q5, może być używany aby tylko na ścianach grzybków nie było.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Timaxi

Szukam tymczasowej pracy w PL: 
-profession Technician Level 9 Guru 64181 / 80000
-link do profilu http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1771208

Pozdrawiam  :)


TJM

Ja posiadam takie stanowisko. Tylko póki co broń się nie sprzedaje, nie wiadomo ile będzie to kosztować i nie wiadomo jakie wypłaty poustawiać %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Timaxi

Odkopie trochę temat, ma ktoś do sprzedania domek 40/70 lub 50/50 bo bym był zainteresowany.

Pozdrawiam