Fundusz eR & BOINC@Poland

Zaczęty przez RAD-Poland, 02 Listopad 2009, 15:22

RAD-Poland

#120
trochę na gorąco podjąłem decyzję, ale będzie można wpłacać na nowy miesiąc

Fundusz ma wybudowane firmy: Weapon Q5 + Iron Q4 i  nie przewiduje jego rozbudowy (nie mam pomysłu, niech na razie zarabia)
ale ruszył projekt rozwoju ePeru i można wpłacać bezpośrednio na konto

Peru eR.org & BOINC@Poland

maksymalna wpłata 5 Gold (zasady takie jakie były w funduszu)

EDIT: w grudniu może być kilka dni bez wysyłki broni
jest już firma Iron Q1  jeszcze bez pracowników (brak funduszy na wypłaty, ale za kilka dni powinna zacząć pracować)




   
WCG:
PG:         YOYO:

     

bASteker

OK 5g wpłacone na peruwiański fundusz :)

lolek

Cytat: ksysju w 13 Grudzień 2009, 18:36

Lolek, konto komuś przekazałeś ?

nie, jeśli chcesz to mogę tobie

TJM

Ewentualnie gdyby nikt inny nie chciał, jakiś z moich znajomych może by przygarnął. Szkoda marnować skill %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

lolek

jeśli ksysju nie da znać do 20, to oddam tobie

Gargul

W weekend mnie nie było, a tu sie dzieje. Wojna z niemcami, akcja baby boom, kolejna afera z Unerem/Ownerem...

5z0pl3r, dziękuję za domek i gifty. Gdybyś chciał wrócić, domek od razu otrzymasz z powrotem :).

RAD, posiadasz dostęp do tańszych biletów niż Polsce aktualnie (czy przez jakiegoś orga, czy włąsnej produkcji)?  Ich ceny w Polsce galopują. Chętnie jak co nabędę.

TJM

Przejrzyj ceny biletów na innych rynkach, zawsze możesz komuś z orgiem opłacić podróż w dwie strony i jeśli potrzebujesz większą ilość biletów, na pewno będzie się to opłacało.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Gargul

Orga posiadam. Ceny śledzę na ereptools. Chodzi o producenta, kóry by sprzedać kilka "po kosztach", albo o osobe, z orgiem już na miejscu. Mój wPatriotyzm, ma swoje granice :P

Gargul


RAD-Poland

#129
Cytat: Gargul w 18 Grudzień 2009, 12:41
5 gold poszło na fundusz.
kilka pytań
czy:
- to wpłata z konta Yrhades ?
- wysyłka na nowe konto ?
- rodzaj zamówienia Q1up5 jak miał Gargul, standard, czy inne ?

EDIT: nie mam dostępu do tańszych biletów, własnej produkcji biletów już nie mam, jeśli potrzebuję lub ktoś zamawia 1bitetQ1=10jp kupuję na wolnym rynku (obecnie cena biletów jest niska,  ma najniższy współczynnik do produktywności 0,7zł/jp, produkcja całkowicie nieopłacalna)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Gargul

#130
Przepraszam, zamulony jestem ostatnio strasznie. Nie myślę.

Wpłata poszła z założonego przez moją personę orga Yrhades. Tak jak dotychczas, Q1up5 na konto "Gargul" poproszę.

Dzięki i raz jeszcze przepraszam za zamotanie.

RAD-Poland

#131
w dniach 24-27.12 Fundusz nie będzie rozsyłać broni (ostatni dzień wysyłki przesunie się o kilka dni)
jeśli będzie możliwość 23 wyślę broń należną 24 z zapasów,

choć na razie to muszę zorganizować fundusze na wypłaty w firmach na kilka dni oraz surowce, przy kontroli co 2 max 3  dni nie było problemu (teraz okazało się że potrzeba raptem ~300 gold na 5 dni dla krajowych firm, nie ma większego problemu przeliczyć ile gdzie i poprzelewać pomiędzy firmami o zagranicznych nawet nie myślę, a tak przy okazji to ruszyła wczoraj firma w ePeru mimo wysokich pensji da się na tym zarobić, trochę na początku przeinwestowałem od razu Q3 z licencją do ePolski, ale różnica cen Iron'u była/jest spora więc licencja powinna się szybko zwrócić, wszystko co wyprodukuje - schodzi od ręki)

jeśli zajdą jakieś zmiany będę informować na bieżąco w zależności od dostępności do internetu

EDIT: 18:46  23.12.09 - kto miał wolne miejsce wysłałem broń za 24.12

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

kempler

Wpłaciłem 5 gold na peruwiański fundusz.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

emik



sciagacz

gdzie wplacamy na fundusz czy peru??

RAD-Poland

generalnie rozwijam firmę w ePeru czyli na org'a w ePeru, (plan przewiduje jeszcze inwestycje na poziomie 220-400 gold)
ale również może być wpłata do funduszu, wtedy przelewam środki miedzy orgami tam gdzie jest potrzeba

EDIT: obecnie przeprowadzam dość kosztowną selekcję pracowników w ePeru, będę potrzebował sporo Iron za kilka dni
jeśli utrzymamy region high wood (Rhone Alps) prawdopodobnie zwolni się większość pracowników z rodzimych firm, przy obecnie bardzo wysokich cenach iron na polskim rynku 1,6 i podniesieniu płac są one ponad 2 zł niższe niż w firmach wood
do tego w ePeru obecnie trwa wojna ekonomiczna "praca z minimum well"
ale bez tego typu urozmaiceń, gra by była całkowicie nudna ;)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

sciagacz

wpłacone 10G poprosze 3 bronie dzinnie mozliwe jak najlepsze

sesef

wpłaciłem 5G na konto Peru eR.org & BOINC@Poland

cezar






Genn




Troll81

Czyżby mi się już skończył?? na jakie konto robić wpłatę??

RAD-Poland

#141
@Troll81
ano skończył - 34 wysyłki i koniec, co dobre szybko się kończy  :)

dane masz w pierwszym poście i kilka wyżej też, może być na ePeru ale jak wpłacisz na fundusz nic się nie stanie (przeleję gdzie potrzeba)

proszę wpisywać informacje o wpłacie, czasami na donate mam spory ruch i może umknąć wpłata, a i w alertach bywa kilkuset zgłoszeń o operacjach na MM, zwłaszcza jak spekulanci blokują rynek i skupują po 0,01 przez kilka godzin

wczoraj odbył się upgrade do Q4 IRON w ePeru, jest kilka wolnych miejsc dla chętnych, dość dobre płace (kontakt PM)
(mocno uzależnione od kursu surowca & skill & well oraz ilości pracowników spora rotacja płaca uaktualniona po zatrudnieniu lub po uzgodnieniu wypłata przez donate, wówczas przyjmujemy ofertę za 1 PEN)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81

#142
Wpłaciłem 5g na http://www.erepublik.com/en/organization/2287205

ksysju

Hi

W moim imieniu wpłacono 5g na Peru eR.org & BOINC@Poland  z konta rei.ayanami78  ;D
ksysju

Aegis Maelstrom

Jeśli to aktualne, wpłaciłem 5g na Peru. PX prosi o 3xQ1.

Gargul

5 gold wpłacony, na fundusz peruwiański. Klasycznie poproszę Q1up5. Wielkie dzięki!  :parrrty:

Czy była by opcja, abyś podesłał mi broń za 2 dni, skracając tym samym "abonament" o jeden dzień (dziś lub jutro)?

RAD-Poland

wpłata przyjęta jeszcze 23.01 (czasu eRep) i wysyłka broni zrealizowana ;)
w razie jakiś zmian szybszy kontakt przez PW na eRep

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

emik

poszło 10G na peruwiański fundusz - zapisuję się na Q3up3


TJM

A niech stracę %) Wpłaciłem 5g na fundusz - poszło z orga KaeFDe a docelowe konto to Bad Madafaka. Nie znam się na tych wpłatach więc wysyłaj co tam uznasz za stosowne  :D

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

sciagacz

poszło 10G poprosze 3 sztuki możliwe jak najlepsze

Genn

Wpłaciłem 5g na fundusz Peru



Troll81

Na które konto słać gold??


Troll81


AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

RAD-Poland

#156
W dniach od 19.03 do 22.03 nie będę miał dostępu do sieci.

Osoby potrzebujące ciągłości dostaw broni proszone o kontakt na PW (broń należną w dniach mojej nieobecności wyślę wcześniej na wskazane konto/organizację). Pozostałym graczom wysyłki będą kontynuowane po moim powrocie do wirtualnego świata.

przy okazji informacja, ostatnia 34 wysyłka broni w najbliższych dniach przypada niżej wymienionym graczom na:
18.03 - Machloj,
19.03 - emik, sciagacz, Bad Madafaka

w/w gracze mogą również zachować ciągłość dostaw broni po dokonaniu do 18.03 wpłat na jedno z poniżej wymienionych kont:

Fundusz eR & BOINC@Poland  -  firmy: IronQ4, Weapon Q5, House Q5
Peru eR.org & BOINC@Poland  -  firmy: Iron Q4, Wood Q4
BANK eR.org & BOINC@Poland -  konto inwestycyjne MM
eR & BOINC@Poland Corp #2  -  konto rozwojowe planowane House Q5 - Domy na zamówienie dla graczy B&P w eRepublik v2  - "Dream House"

jak wiemy domy i wiele różnych produktów będzie mocno zróżnicowanych
np.: domy będą posiadały trzy cechy (wytrzymałość/happy/well) do 100 pkt każda z cech,
przy czym maksymalnie można wykorzystać/podzielić na nie 200pkt

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

emik

na konto Peru przelane 5G - proszę o dostawy standardowe - czyli Q1


TJM

Poszedł gold na drimhałsa, wysyłka bez zmian.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

bASteker

5g ode mnie na konto Peru poszlo :)