Fundusz eR & BOINC@Poland

Zaczęty przez RAD-Poland, 02 Listopad 2009, 15:22

sesef

wysłałem 10g na Fundusz eR proszę o dostawy w Q5

sciagacz

czy można jeszcze wpłacać golda

RAD-Poland

tak, wpłaty można dokonywać do wejścia nowej wersji

potem ze względu na bardzo dużą różnorodność produktów może wystąpić problem z dostawami odpowiedniego uzbrojenia
dlatego fundusz zawiesi swoją działalność

po analizach i zapoznaniu się z optymalnymi rozwiązaniami (odpowiednim podziałem CP a będzie to 250pkt podzielone na 4 cechy z której każda max 100pkt) może dojdziemy do pewnych ustaleń i dwie posiadane przeze mnie firmy zbrojeniowe Q5 przebranżowi się na najbardziej przydatne dla nas uzbrojenie




   
WCG:
PG:         YOYO:

     

sciagacz

przelałem 5G na Fundusz eR & BOINC@Poland

RAD-Poland

08.04.2010 21:00 - ze względu na problemy techniczne (czyt. kurczaka) w dniu dzisiejszym nie będzie wysyłki broni




   
WCG:
PG:         YOYO:

     

ksysju

Witam

Z orga bobrowo poszło 10G na fundusz eR. Proszę o bron Q5 na tegoż orga.
ksysju

TJM

Wpłaciłem 5g bo coś mi się wydaje, że mój okres rozliczeniowy powinien się skończyć już parę dni temu %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

RAD-Poland

@TJM

e tam ... jeszcze nie ;)
kontrakt obejmuje 34 wysyłki, luty miał zaledwie 28 dni i nie zawsze była wysyłka  20.03, 30.3,01.04 "pełny plecak", 08.04 "kurczak"
ostatnia wysyłka z poprzednich wpłat 26.04, po tym czasie kolejne 34, możesz spokojnie spać prawie do końca maja  ;D

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Aegis Maelstrom

RADzie, czy mógłbyś zacząć subskrypcję 5q1 na moje konto [Aegis Maelstrom]?

5g prześlę Ci wieczorem kiedy z pracy do domu dotrę. Sieć mi muli i nie zdążyłem rano zrobić przelewu.

Pozdrawiam i ku chwale, już z eHiszpanii. :/

ksysju

Witam

Z konta Kempler wysłano 5G na fundusz eR. Proszę o bron Q1 na to konto.
ksysju

Aegis Maelstrom

A ja dziękuję Ci RADzie za subskrypcję! :)

ksysju

Witam

Tak dla porządku :-)

Przedłużam co było czyli: z  orga bobrowo poszło 10G na fundusz eR. Proszę o bron Q5 na tegoż orga

ksysju

RAD-Poland

Fundusz nie przyjmuje kolejnych wpłat. Obecne zamówienia będą realizowane do ich wygaśnięcia.

kilka miesięcy straconych na rozwój postaci, w momencie zdobycia w śmiesznej treningówce drugiego BH dostałem temp bana 3dni , a po odwołaniu oskarżyli mnie o nadużycia i dali permbana , ostatnie donete z przed 20 dni i tylko handel na MM, żadne z obecnych organizacji nie dostało bana więc jeszcze będzie skąd wysyłać broń

nie dla mnie ta gierka

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81

Admini tej giery są pojebn1  :wth:

AiDec

Wyrazy wspolczucia RAD :(.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Waldek1989

ehhh.... wprawdzie nie korzystam już z funduszu ale takie zagrywki adminów są chamskie.