Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Fundusz eR & BOINC@Poland

Zaczęty przez RAD-Poland, 02 Listopad 2009, 15:22

RAD-Poland

@bASteker - można wpłacać

@5z0pl3r - wygląda na kolejną trenningówkę, wystarczy zerknąć na stan marketu bronie Q5 leżą w niskich cenach sam kupiłem na zapas kilka sztuk ;)

@AiDec - pewnie, że możesz sugeruję 5 lub 10 Gold wtedy otrzymujesz odpowiednio przez 34 dni 3 lub 6 broni Q1, przypuszczam że broni Q1 używasz wyłącznie w trenningówkach ;) lub przy ostatnich uderzeniach z małym wellness, oczywiście możesz wpłacić więcej jak masz co zrobić z bronią, generalnie wszystkim odradzam walki bez broni, nawet broń Q1 zapewnia duży wzrost zadawanych dmg w stosunku do walki całkowicie bez broni

EDIT: czasami jak fundusz zarobi ekstra kasę to podsyła gifty lub lepszą broń
EDIT: mur ponad 500k i 45 min do końca

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81

mur 610k i 10 min do końca...... nie ma szans.....

bASteker


Gargul

Dorzuciłem swoją 5tkę.  :arrr:

AiDec

Tak wyglada praca RAD-Poland na erepie:





Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Machloj

ha! AiDec! gdyby to było takie łatwe to już sam bym był milionerem, ale robiłem wszystko zgodnie z instrukcją RADa i przez 30 minut ani jednego jelenia nie ustrzeliłem... :P

ksysju

Hi

Może jednak za wolno klikamy ?. Ja takiej wprawy nie mam  XD

Ja tam ciułam na różnicach kursów. Kokosy to nie są , ale zawsze coś.

ksysju

TJM

Ciężko coś znaleźć. Ja czasami bawię się na MM, ale max co mi się udawało to wykupienie ofert gości którym się spieszyło i wystawiali coś po najniższej ofercie i wystawienie ich ponownie po normalnej cenie. To gwarantowany zarobek, ale niestety niewielki (1-3%) i czasami blokuje spore ilości środków na dłużej niż warto.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

RAD-Poland

#48
e.. tam są

właśnie zarobiłem ponad golda na RSD przebitka 0,001  ale dość duża suma, a jestem na MM <5min (kilka razy musiałem obrócić goldem)
kolejny zysk zaniżona oferta sprzedaży  LTL zysk 0,7  gold, następna MXN 0,4 gola <10min

generalnie co 5 minut robię przerwę na kilka minut bo patrzałki muszą odpocząć

@AiDec - z tym F5 to prawie ale używam ALT + -> 50 razy następnie 50 razy w lewo ALT + <-  (czas operacyjny 30 sek) następnie na drugą nóżkę po stronie zakupu kolejne (30 sek), jakbym się uparł to mogę przejąć wszystkie przebitki, MM aktualizuje oferty chyba ok 1min
EDIT: używając F5 to w 30 sek może 5-6 stron bym odświeżył - mało wydajne, słabe łącze

zauważcie również, że wszystkie waluty mam po 1,01, dlaczego ??
(jak ktoś się pomyli przy stronach MM to sprzedaje np 5 gold po 0.025 lub 1 gold za 1)
jeśli nie masz w gotowości waluty nie zdążysz kupić boty będą szybsze
ponadto obracam kwotą 17-20 GOLD (jak mam więcej od razu wydaję, lub kończę zabawę na dany dzień)


@Machloj - milionerem nie jestem ale na MM przerobiłem ponad 4klio golda w 2,5 miesiąca
co do jeleni to są 1 do 2 na godzinę, właśnie niedawno był "VEB    5.00 Gold za  0.035" ale nie zdążyłem, coś mi neta przycięło ftp ściąga nową Mandriv'ę 9GB

@ksysju - bawiłem się również w ten sposób z miesiąc ok 250Golda do przodu, da się zarobić 5-10 goldów dziennie (na utrzymanie starczy 7broniQ5+jadłoQ5+10Gifts) ale, wymaga sporo śledzenia kursu po stronie sprzedaży golda i możliwość pomyłki przy wystawianiu oferty i jak napisał TJM blokuje sporo środków


EDIT: tak obserwuję 0,25 golda leży na HUF od 7 minut gość sprzedaje 3,xx golda za 30HUF/Gold gdy po drugiej stronie płacą 33HUF za golda
EDIT: <30min ponad 3/4 zapotrzebowania Funduszu na wypłaty jest - teraz mała przerwa (objad) - za 0,5 godziny powinna być broni ;) około 19  aktualizacja statystyk, trza skrypta zmodyfikować i w międzyczasie floty na OGame wysłać ;))

EDIT: dzisiaj będzie lepsza broń gość sprzedawał PEN  23.xx gold po 25.xx gdy PEN'y chodzą po 0.019 (52,63) ponad 11 GLOLD do wydania no i koniec z MM na dzisiaj, łącznie ponad 20 gold zarobione (10 na inwestycje reszta na broń wyjdzie 3xQ3 ;)
ile mi to dzisiaj zajęło 40 min łącznie z pisaniem tego postu)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

ksysju

Hi

Nie no, po po prostu Master   :respect: :respect: :respect:  ;)
ksysju

RAD-Poland

nie zawsze jest tak lekko -  dlatego czasami idzie standardowo 3xQ1
czasami brak wojen, mały ruch lub po prostu za późno wpadnę na MM (brak czasu)
po przeliczeniu dzisiaj każdy otrzymał 50 jednostek produkcyjnych 1*Q4 + 2*Q3, co nieco zostało na jutro
(zakładam że każdy ma jakiegoś org'a, nie za duży koszt 5Gold, ale robi za magazyn lepszej broni do czasu poważnej bitwy, jeśli nie to warto założyć nawet dlatego by samemu móc się dogiftować przed i po pracy lub treningu)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Bober

 ???
Wow. RAD a można zamówić wypłaty tylko w broniach Q5? Nie musi być codziennie :P

Jak tak, to wpłacam. Kawał dobrej roboty!

lolek

trzy klami od Rada dwie od naszej firmy i codziennie można walczyć 5 razy z bronią  :respect:

RAD-Poland

@Bober - można zamówić w broniach Q5

podstawa to 3*Q1 czyli 15 jednostek produkcyjnych, broń Q5=25 jednostek -> 34[dni]*15[jed]=510/25=20,4 broni Q5 za okres rozliczeniowy ;)
w zależności od dochodów, może być więcej

ze względu na wysokie ceny broni Q5 w ePolsce, czy może być broń wysyłana z zagranicznych satelit eR.org (można tam kupić broń 0,7 Golda w przeliczeniu 28zł), krajowa firma eR.org może nie nastarczyć z produkcją, a firma Fundacji B@P to dopiero Q3 -> Q4 (planowana 23.11.09) -> Q5(5.12.09)
dotychczas cała broń rozsyłana była naszej krajowej produkcji (nie ukrywam, że byłaby to od czasu do czasu broń z Indonezji lub Rumunii, chyba że u nas ceny wrócą do akceptowalnych 42zł, zdarzało się i u nas po 33zł)

@lolek - generalnie o to chodziło ;)

EDIT: poprawki

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Bober

RAD oczywiście że może być. I tak pracuję teraz w Hiszpanii. Wpłacam 10G. Dzięki!

Machloj

musimy RADowi ufundować jakiś pomnik albo cuś za to co dla nas robi  :respect:


kempler

Wpłaciłem 5 gold.  :respect: :respect: :respect:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

RAD-Poland

#57
kilka informacji

dobra - dzisiaj liczę na silne uderzenie ok 20 (choć czytanie miedzy wierszami eMON'u często bywa mylne, wczoraj w ciągu 20 min trzykrotnie zmieniali rozkazy) wysyłka lepszej broni (łącznie po 100 jednostek =5*Q4, przy braku miejsca będę próbował kilka razy)

głównym sponsorem akcji jest eR.org Rezerwy Zbrojeniowe - chyba podświadomie wczoraj zrobiłem zakupy taniej broni przed updatem sytemu (podczas którego straciłem hasła i dostęp od głównego org'a - dotychczasowe próby odzyskania hasła spełzły na niczym, pliki zostały nadpisane,a na domiar złego w emailu rejestracyjnym wkradła się literówka bu... ale jest jeszcze szansa, że przypomnę sobie hasło, a nie chciałem robić update w piątek 13-tego)

gorsza - fundusz będzie działał prawdopodobnie od połowy grudnia (przybywa obowiązków), ale może uda się pogodzić jedno z drugim

czas rozpocząć wysyłkę - kryptonim "opróżnianie magazynów" ;)
wysłane czekamy na sygnał do ataku

EDIT: po ponad 20 godzinach poszukiwań w szczątkach plików znajdujących się na zrobionym szybko lustrze 20GB partycji, hasło odzyskane i dostęp do żyły złota  :D

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

sesef

wysłałem 5 golda

Jak można proszę wypłaty w broniach Q5

RAD-Poland

#59
poważna bitwa w Eastern Slovakia

czekać z wysokim weelness na broń - rano roześlę po 5 sztuk Q4

EDIT:
broń rozesłana (zapasy prawie wyczerpane) - do boju
kto nie miał miejsca dostanie trochę później

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

kempler

Ja zawalczyłem z poprzednimi broniami i wysokim well, a rano powtórka.  :attack: :attack: :attack:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

lolek

lolekboinc też wpłacił 5 gold

ja niestety mogłem zawalczyć dopiero po 9, małe problemy z kompem

Troll81

czy jak dorzucę do mojego 5g kolejne 5g to będę dostawał klamki lepszego rodzaju??

RAD-Poland

standardowo jak dorzucisz kolejne 5 gold dostaniesz więcej klamek (czyli gwarantowane kolejne 3xQ1 => 15 jednostek produkcyjnych)
chyba, że zastrzeżesz sobie dostawy w konkretnym modelu broni np: q3 (wtedy dostaniesz dodatkowo 1 broń tego typu lub lepszą gdy fundusz będzie generował wyższe zyski),

obecnie zyski spadają prawdopodobnie mniej nowych graczy (mniej błędnych ofert), mniejszy ruch na MM (mało poważnych wojen), więcej spekulantów (więcej osób śledzących MM i przechwytujących przebitki) w związku z tym należy się spodziewać dostaw broni gwarantowanej (ewentualnie wcześniej zamówionej) => dzisiaj po 2 godzinach na MM ledwie wychodzi po 25 (jednostek) starczy w standardzie  na 2*Q2+1*Q1

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

lolek

w związku z tym, że nie mogę korzystać z lolekboinc proszę o przepisanie jego 5 gold na moje główne konto  http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1756788

Szopler


AiDec

Oto moje nowe wcielenie: http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2252442

Prosze o przekierowanie wplat na nowe konto :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

RAD-Poland

@AiDec - przekierowane
@lolek - od kilku dni brak miejsca na wysyłkę, jeśli masz za dużo broni (obecnie po połączeniu kont wysyłka obejmuje 6 szt), daj znać czy przesunąć wypłaty w czasie (dłuższy okres po 3szt) czy to tylko chwilowy zastój

dzisiaj została rozesłana różna broń (pisze na wypadek jeśli ktoś ma wiedzę o innych, aby uniknąć pytań, dlaczego)
osobom którym kończył się dzisiaj okres rozliczeniowy wysłałem broń gromadzoną na wojnę 3*Q4, pozostałe dostały standardowo broń treningową (nie zapowiada się, żadna poważna bitwa), a  broń bojowa "rdzewieje" w magazynach ;)


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Machloj

to mnie się skończył w takim razie już okres (jakkolwiek to brzmi ;) ) rozliczeniowy - pozwoliłem sobie wysłać 10g i jeśli można prosiłbym o mniejszą ilość, ale lepszych broni   P-)

emik



RAD-Poland

@Machloj
określ parametry: ilość i/lub typ broni
za 10 Gold masz gwarantowane 30 jednostek produkcyjnych/dziennie  z zasady było więcej (niewykorzystane przechodzą na następny dzień)

np: broń nie gorsza niż Q3,  nie więcej niż 3 dziennie => wtedy będzie wysyłana broń Q3, Q4 lub Q5
(minimum=2*Q3,  3*Q3,  1*Q4+2*Q3, ..............., 2*Q5+1*Q4 lub większa ilość tylko w przypadku Q5)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

lolek

ostatnio rzadko bywam na erepie i niektóre bitwy mnie omijają. Przesuń wypłatki w czasie.

ksysju

Witam

To ja dopłacam 5 gold i poproszę nie więcej jak 3 bronie Q3 lub lepsze :-),

Dziekuję  ;D
ksysju

Szopler

tylko walczyć nie ma gdzie (jak kto w ekraju siedzi)...

sciagacz

RAD czy jest szansa na info komu sie skonczylu okresy rozliczeniowe??

Machloj

@RAD - tak jak pisałeś będzie świetnie = broń nie gorsza niż q3 i nie więcej niż 3 szt :)

RAD-Poland

Cytat: sciagacz w 06 Grudzień 2009, 19:28
RAD czy jest szansa na info komu sie skonczylu okresy rozliczeniowe??

patrz pierwszy post w tym temacie i do daty wpłaty dodaj 34 dni
właśnie dzisiaj otrzymałeś ostatnią wysyłkę
fundusze można wpłacić kilka dni wcześniej z dopiskiem "kontynuacja" aby nie przegapić terminu ;)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

ksysju

Hi

bez nerw, już walczymy, ee trenujemy :-)
ksysju

sciagacz


bASteker

A da się wpłacić 10g i odbierać lepsze bronie (preferowane 3x q5 dziennie  :))?