Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

eJahan, czyli kolejna ePolska w potrzebie

Zaczęty przez Gargul, 03 Listopad 2009, 21:36

Gargul

Bywalcy polskiego forum erepa chyba wiedzą o co chodzi.

Powstała konkurencja dla oryginału, prosto z bliskiego wschodu (serwery są w Holandii chyba). Gra jest we wczesnej fazie beta, więc dużo jeszcze będzie się zmieniało. Nie dawno dodano Polskę jako kraj.

Wiele nie trzeba było. Ledwo nasi gracze zapragnęli państewka, już niemcy podnieśli wrzawę. Nie wiem o co poszło, ale nie długo bijemy ich po kaskach :P. ( za ok 20 dni ). Cóż dużo mówić, wojenka się szykuje. Mamy w ok 50% ukończony szpital q5. Jesteśmy światowy, liderem w tym względzie.

Sama gra różni się znacznie w szczegółach. PD zdobywa się nie tylko za zjedzenie "chlebka", walkę, trenowanie, pracę... ale i za zalogowanie się. Nie ma, przynajmniej na razie, podziału na skille - jest jeden, do wszystkiego. Znaczne różnice pojawią się też w kwestii wojen i bitew. Szczegółów na razie jednak prawie nie ma.

Działa już polskie forum i kanał IRC.
www.ejahan.pl
irc.quakenet.org
#ejahan.pl

Podobnie jak w erepie, jest tu system poleconych. Do niedawana, tylko tak można się było zarejestrować. Każdy gracz, od 1 social level (ok 3 dni gry), może wysłać 3 zaproszenia - nagroda to 5 Tala (złota). Takowe też oferuję - chętni proszeni o podanie mail-i ;). Od paru dni można też to zrobić ze strony głównej: www.ejahan.com. Jednak z racji na profity, warto chyba 3 dni poczekać (gdyby był nadmiar chętnych).

Świat dopiero startuje. Z tej racji, możliwości są olbrzymie. Skoro w erepie niemrawo, to może u persów spróbować?  :attack:

Troll81

hm.... mnie już erep powoli nudzi.....

Gargul

Parę aktualnosci może.

Póki co szykujemy się na Niemcy: Polskie firmy, produkują na zapas broń i soczki (odpowiednik giftów); gracze o najwyższym skillu, budują szpital (coś słyszałem nawet o budowie drugiego); pompowane sa pieniądzę w Polską gospodarkę (z Tali od adminów); naturalnie codzienny work + train. Za parę dni, ma być uruchomiona próbna bitwa (albo wojna) treningowa. Admini chcą przetestować moduł walk.

Na forum widzę mało się dzieje. Zalecam więc zainteresowanym IRCa


Nie długo rozpocznie się formowanie Wojska Poslkiego. Póki co, trawa wybór avatara. Prawdopodobnie tak będzie wyglądać:


Dobry PR, to podstawa. Nikt chyba nie będzie się na takiego liska złościł, za podboje i rabunki.  :parrrty:


Troll81


ksysju

Hi

A kojarzysz króliki z erepa  ;D

Każde zwierzątko w miarę miłe jest ok.

ksysju

Troll81

Lisy nie są miłe :D proponuję chomika :D

Gargul


Nuriel

chyba pozostanę przy erepie. dzis i jutro bijemy się o Słowację!

bASteker

Wie ktoś na jakiego maila zaproszenie na 100% dochodzi? Bo na gmaila mi nie doszło.  :(

TJM

Cytat: bASteker w 09 Listopad 2009, 22:23
Wie ktoś na jakiego maila zaproszenie na 100% dochodzi? Bo na gmaila mi nie doszło.  :(

Pewnie serwer się skapnął, że dla takiego kiepa to szkoda wysyłać  XD

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81


Machloj

Cytat: bASteker w 09 Listopad 2009, 22:23
Wie ktoś na jakiego maila zaproszenie na 100% dochodzi? Bo na gmaila mi nie doszło.  :(
na gmaila dochodzi - tylko, że do SPAMu - musisz się zalogować do googlowej skrzynki i tam poszukać ;)

bASteker

Cytat: Machloj w 09 Listopad 2009, 23:47
na gmaila dochodzi - tylko, że do SPAMu - musisz się zalogować do googlowej skrzynki i tam poszukać ;)
:parrrty: zaproszenie 2 dni przeleżało bo człowiek nie pomyślał ;) dzięki

Genn

Dostałem zaproszenie chyba po miesiącu  czekania, już straciłem nadzieję, że przyjdzie. Z tego co widzę to Polska jest potęgą w tej grze. No to do boju  :attack: