Nowe wersja plikow?

Zaczęty przez Sobek, 08 Grudzień 2009, 12:02

Sobek

Co sie dzieje z Milka? Nie bylo mnie kilka dni i zauwazylem, ze czas obliczenia Milki z 2 h wzrosl do... 12-13 h, a do tego jakims cudem BOINC oblicza tylko Milke zamiast 3 projektow podzielonych po 2 h na kazdy. Nie zmienilem nic w ustawieniach, nie grzebalem w BOINCu itp. Z tego co widze, to plik
2009-12-08 07:11:28   Milkyway@home    de_s222_3s_best_1p_03r_42_1607696_1260224551_0 milkyway version 19
obliczal sie 13:00:18 na Quadzie?? Nie wspominajac, ze gdy zerknalem na konto, to All tasks jest liczone od 07.12.2009 mimo, ze obliczam ok. 3 tyg i wg BOINCa mam ponad 2 k pkt. Moze ktos wyjasnic co sie dzieje?


ksysju

Hi

Coś się dzieje, mogę potwierdzić, na jednym z gpu skoczyło mi z 3  min do 6-10m , a  na innym normalnie jak zawsze około 3min.  Za bardzo nie łapie o co chodzi, miały być dłuższe próbki, może są jeszcze takie i takie ?

ksysju

Sobek

Ale cos musieli popierdzielic na serwerze, bo albo jest totalny reset, albo mi cos sie spierdzielilo. W historii pokazuje mi, ze mam zero obliczonych plikow.
Ni o druga sprawa. Jesli wydluzyli czas obliczania plikow o ok 150% to moze niech barany zmienia ich waznosc. Niech nie mysla, ze bede obliczal tylko Milke, bo pliki sa wazne 2 dni a pobralo mi ich 10. W takiej sytuacji rezygnuje z tego projektu.

Tomasz R. Gwiazda

a propos deadline

http://milkyway.cs.rpi.edu/milkyway/forum_thread.php?id=1298#34216


Sobek

Tomek z tego co zrozumialem, to zawiesili serwer na 72 h 05.12 czyli dzisiaj powinien chodzic. Zauwazylem tez, ze wiele osob ma pretensje co do waznosci WU. Mam nadzieje, ze admini projektu na to zareaguja i zmienia to.
Dzieki za info.

P.S.
Moze jeszcze ktos sie wypowie na ten temat?

MJ19

Mieli crash głównych serwerów na ponad półtorej tygodnia.Teraz powoli doprowadzają wszystko do porządku i admin projektu,żeby się WU's za szybko nie kończyły,to wydłużył czas ich przeliczania x4.Szkoda tylko,że nie wydłużył deadline'a i padło mi trochę próbek z kompa,który nie może chodzić non stop >:( Niech zrobią chociaż deadline x2 bo próbki teraz kolosalne dla użytkowników ze starszymi komputerami :(

Sobek

Cytat: MJ19 w 08 Grudzień 2009, 15:41
Niech zrobią chociaż deadline x2 bo próbki teraz kolosalne dla użytkowników ze starszymi komputerami :(

No wlasnie. U mnie na Quadzie 9400 jedna na rdzeniu jest liczona ponad 12 h wiec niewyobrazam sobie ile na starszych prockach to trwa. Pewnie z dobe a waznosc 48 h. To juz jest chamstwo.

Skret

Chyba znów coś chłopaki zmienili bo próbki licza się na moim atulcu z1,5x dłużej ... ale i punktacja wzrosła i to sporo :]