Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Rejestracja

Zaczęty przez krzyszp, 18 Luty 2006, 17:18

krzyszp

Czy są jakieś postępy w pracy nad rejestracją stowarzyszenia?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mchl

Od poniedziałku będę w Warszawie i wkładam to na szczyt swojej kolejki zadań.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

Cytat: "Mchl"Od poniedziałku będę w Warszawie i wkładam to na szczyt swojej kolejki zadań.

Mchl, napisz coś w temacie, bo nie wytrzymam  :oops:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mchl

Ponieważ w przypadku stowarzyszenia zwykłego do akceptacji trzeba przedłożyc  regulamin stowarzyszenia to... potrzebny jest nam regulamin stowarzyszenia...
Trzeb aprzejrzeć kilka regulaminów i opracować nasz.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

No cóż, to przemianujmy "Status" na "Regulamin", wprowadźmy poprawki nadające sens, zbierzmy podpisy, i...

Jutro przejrzę na naszej wiki i dam znać.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mchl

Myślę, że sporo rzeczy ze statusu wyleci. W końcu nie ma sensu wkładać to wszystko do regulaminu.
Cytat
2. Osoby w liczbie co najmniej trzech, pragnące założyć stowarzyszenie zwykłe, uchwalają regulamin działalności, określając w szczególności jego nazwę, cel, teren i środki działania, siedzibę oraz przedstawiciela reprezentującego stowarzyszenie.

Statut w pełnej wersji przyda się na przyszłość.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

Oczywiście.
Przyznam, że troszkę "za lekko" odpowiedziałem.

Postaram się opracować wstępną wersję regulaminu i mam nadzieję, że przed końcem tygodnia ją uzgodnimy.
Sam jestem gotów do akcji rozsyłania maili do miast, pracuję nad uczelniami, itd.

Dobrze by było podpisywać je już "oficjalnie", jako stowarzyszenie.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mchl

Jeżeli dobrze pamiętam, po przedstawieniu uchwalonego regulaminu, musimy odczekac 30 dni. Jeżeli po tym czasie nie zostaną zgłoszone żadne uwagi ze strony urzędu, można działać.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org