Pozyskanie funduszy na rozwój superkomputerów w zamian za moc obliczeniową

Zaczęty przez Peciak, 29 Grudzień 2009, 12:53

Czy superkomputery mogły by sprzedawać moc wypracowaną na kartach graficznych użytkownikom TEAMU BOINC@Poland (projekt MilkyWay i Collatz Conjecture) w ramach czego pozyskane zostaną fundusze na zakup nowych podzespołów dla tych komputerów np. kar

Tak to dobry pomysł
14 (38.9%)
Pomysł może i dobry ale wymaga szerszego unormowania
17 (47.2%)
Nie, pomysł jest do bani
3 (8.3%)
Dynda mi ta ankieta
2 (5.6%)

Głosów w sumie: 36

Głosowanie skończone: 05 Styczeń 2010, 12:53


apohawk

No good deed goes unpunished.

krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Pigu

na ten moment skb@p jest gotów odwdzięczyć się za donacje upominkami następującej wysokości:

14,3k milki za 1zł
12,6k cola za 1zł

dnetka na ten moment nie jest jakoby w ofercie - nie testowaliśmy jeszcze kompów pod kątem stabilności w tej aplikacji - a jak wiemy bywa różnie

uwagi dodatkowe:

mędrcy uradzili jednocześnie pewne minimum donacyjne: 50zł - to taki rozsądny pułap by przełączać projekty

kontakt z Marianem przez pw
http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?action=profile;u=608


Pigu



Ania

Cytat: Pigu w 08 Czerwiec 2010, 22:41
na ten moment skb@p jest gotów odwdzięczyć się za donacje upominkami następującej wysokości:

14,3k milki za 1zł
12,6k cola za 1zł

dnetka na ten moment nie jest jakoby w ofercie - nie testowaliśmy jeszcze kompów pod kątem stabilności w tej aplikacji - a jak wiemy bywa różnie

uwagi dodatkowe:

mędrcy uradzili jednocześnie pewne minimum donacyjne: 50zł - to taki rozsądny pułap by przełączać projekty

kontakt z Marianem przez pw
http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?action=profile;u=608

Czy to jeszcze funkcjonuje ?

Cyfron

myślę, że nie jedna osoba jest skłonna odsprzedać trochę swojej mocy obliczeniowej.
Np ja - mogę policzyć każdy projekt, cena zależna od projektu :)

aborek

A w jakim projekcie potrzebujesz "wsparcia" i w jakiej wysokości?