BOINC Manager 5.3.20

Zaczęty przez Simek, 23 Luty 2006, 12:25

Simek

Jest nowa wersja ;) Wiek ktos cos o niej?? CO nowego?? BO mi sie nie chce instalowac ;)

http://boinc.berkeley.edu/download.php?dev=1

miszol

Cytat: "Simek"Jest nowa wersja ;) Wiek ktos cos o niej?? CO nowego?? BO mi sie nie chce instalowac ;)
ja narazie wiem tylko tyle: "MAY BE UNSTABLE - USE ONLY FOR TESTING" ;)

krzyszp

A właściwie po co jej używać, jeśli jest 5.3.6??


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Simek

Doczytałem się czegoś takiego ;)

CytatCustomized clients can now be created.
Account manager support has been enhanced.
Farm manager support has been added.
Dialup functionality has been streamlined and should support a number of different scenarios that the previous scheme did not.
Improve state file recovery logic so that a previous state file can be used if the primary state file has become corrupted.
Introduction of the ability to override the global preferences by setting up a global_prefs_override.xml file.
Increased the refresh rate for viewing data to 1 second from 5 seconds.

Nietoperek


Juras23

21 jest bardziej stabily??

Nietoperek

ja osobiscie uzywam z nowszych wersji tylko menadzera wiec nie wiem jak jest ze stabilnoscia samego klienta

Simek

Zmiany od 5.3.20 do 5.3.21 ;)
   *  Fixed a few issues with attaching and detaching from projects.
   *  Fixed an issue with reporting file transfer size.

m2marek

Cytat: "Nietoperek"ja osobiscie uzywam z nowszych wersji tylko menadzera wiec nie wiem jak jest ze stabilnoscia samego klienta
ja miałem problemy z wgraniem klienta 5.2.13SSE Crunch3r'a na menadżera 5.3.6. Nietoperek czy uruchomiłeś podobny zestaw?

Nietoperek

5.3.6 jak pamietam dzialal mi tylko z ta sama wersja trux'a lub oryginalnym  innych nie chcial lapac a sprawdzalem na 5-ce i 4-ce - ale 5.3.20 poki co lazi ladnie i sie nie wykrzacza jak to mialo sie z wersja 5.3.17 - jeszcze nie sprawdzalem czy dziala poprawnie nawiazywanie polaczenia modemowego i rozlaczanie tegoz polaczenia co we wczesniejdsszych wersjach nie dzialalo tylko 5.2.13 chasalo ladnie - dodatkowo juz jest do pobrania wersja 5.3.22 dla linuxa i windy ;)

Simek

No jest 5.3.22 i tylko jedna zmiana ;)
# Partial fix for projects who are already using compression.