Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Zmiany na stronie B@P ...

Zaczęty przez Troll81, 17 Luty 2010, 21:42

krzyszp

Kurcze, nie wiem o czy Wy myślicie, ale jeżeli o tym samym co ja, to od 3 do 5 się należy ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

wieczne aluzje..... nawet w wątku o zmianach na stronie :D

krzyszp

#122
Forum i wiki zaktualizowane do najnowszych wersji.

Niestety, z powodu ogromnej przepaści pomiędzy poprzednio zainstalowaną wersją wiki a wersją aktualną, część linków do obrazków jest błędna i niektóre zdjęcia się nie wyświetlają... Czas zdecydować, czy ciągniemy wiki dalej, czy też powoli z niej rezygnujemy i stawiamy nową stronę główną opartą na CMS.

Edit:

Zna się ktoś na wiki na tyle, aby mi powiedzieć dlaczego mimo posiadania uprawnień admina na wiki mam takie coś?
CytatUniverse@Home Test

Ta strona nie posiada jeszcze zawartości. Możesz wyszukać ten tytuł w treści innych stron lub przeszukać powiązane rejestry, ale nie masz uprawnień do utworzenia tej strony


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

kva.pl

Jestem stanowczo za porzuceniem wiki.

Troll81

a jest jakiś raport wki o błędnych linkach? moze dałoby to rade jakoś odbudować??

krzyszp

Cytat: Troll81 w 01 Listopad 2014, 16:36
a jest jakiś raport wki o błędnych linkach? moze dałoby to rade jakoś odbudować??
Już zrobione, powinno wszystko już być ok.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

AL

Nadal mam kłopot ze wstawianiem plików graficznych...

krzyszp

Cytat: AL w 01 Listopad 2014, 22:31
Nadal mam kłopot ze wstawianiem plików graficznych...
A dokładniej?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

krzyszp

#128
Dobra, nowa strona główna już działa, ale oczywiście mamy problem. Nie ma integracji kont z forum. Przykro mi, ale jej nie będzie do czasu, aż ktoś napisze odpowiedni plugin do WP i SMF.

Natomiast NIE straciliśmy przy tym wiki, a w dodatku już wiem, dlaczego nie można na niej dodawać artykułów. Mogę to włączyć, ale obecnie zastanawiam się, czy jest sens zważywszy że mamy CMS'a, a wiki jest ulubionym miejscem ataków spamerów...

Edit:

Uprzejmie proszę chętnych do pisania newsów o rejestrowanie się ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

Wpisany - uzgadniamy co mniej więcej uważane jest za news - czy wolna amerykanka?

krzyszp

Cytat: tito w 02 Listopad 2014, 18:21
Wpisany - uzgadniamy co mniej więcej uważane jest za news - czy wolna amerykanka?
Na pewno wszystko, co ukazuje się jako News w projektach zasługuje na to miano.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Cyfron

do tego różne wspomnienia w mediach na temat przetwarzania rozproszonego BOINC :)

krzyszp

Oczywiście, Cyfron w tym temacie jest naszym konsultantem medialnym i lokalną gwiazdą :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka


krzyszp

Upraszam wybaczenia, ja chłop niepiśmienny, z kultura nieobeznany...
:parrrty:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

 %)

ładna to nowa główna

wiki wg mnie należy zostawić. Jako już archiwum nasze. Wsio co nowe na nowej głównej. W tym i nowe arty o projektach. Bo trzeba przyznać ze większości artów na wiki i tak należało się odświeżenie......

krzyszp

Trollu, jakoś Twojego loginu w liście kont nie udało mi się namierzyć, a przecież masz być 1-szym newsmanem!  :whip:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

Dziwne.... na wiki właśnie się zalogowałem :D

krzyszp

Cytat: Troll81 w 02 Listopad 2014, 19:42
Dziwne.... na wiki właśnie się zalogowałem :D
Trollu, nie po to 2 dni walczyłem ze wszystkim, żebyś teraz newsy na wiki publikował... Po to właśnie CMS'a postawiliśmy ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

Cytat: krzyszp w 02 Listopad 2014, 17:48
Uprzejmie proszę chętnych do pisania newsów o rejestrowanie się ;)

a to ja nie zostałem z automatu dodany?????  %)

krzyszp

CytatNie ma integracji kont z forum.
No tak, nie dodałem, że z wiki też...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

niniejszym wnioskuję o nadanie mi praw adekwatnych dla mej istoty. :D

krzyszp

Jak tylko założysz konto, to natychmiast takie uprawnienia Ci nadam :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

kva.pl

Tez zalozylem i gdzie moge newsa dodac? ;)

krzyszp

Już możesz dodawać :)

Muszę ręcznie ustawić status nowemu użytkownikowi jednorazowo (spam prevention).


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

kva.pl

Dziekuje :)

Osobiscie siedze raczej w sprzecie, ale mysle ze jakbym czasem wrzucil jakis ciekawy z punktu widzenia BOINC news sprzetowy to sie nic zlego nie stanie, a zawartosci troche nam przybedzie czyz nie? :)

krzyszp

Oczywiście, byle by to było związane z BOINC, przetwarzaniem rozproszonym bądź naszą drużyną ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

zarejstrowałem się.... o mamusiu ile tam opcji samego profilu..... już się w tym 3 razy zdążyłem zgubić.....  %)

krzyszp

Cytat: Troll81 w 02 Listopad 2014, 21:32
zarejstrowałem się.... o mamusiu ile tam opcji samego profilu..... już się w tym 3 razy zdążyłem zgubić.....  %)
A ja wredny jeszcze Ci status Autora nadałem  XD


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

postuluje zostawić mi jeno opcję do spamowania i wywalania ludzi :D jakieś kolory profilu i inne można śmiało wywalić.  %)

A tak na serio dzięki. Poogarniam to w wolnej chwili.

GRID

Brawo Krzyszp !!!
Utworzyłem stronę 3 strony główna, aktualności i kontakt.
Nowe posty będą pojawiać się w aktualności.
Po zaktualizowaniu szablonu na rensponsywny strona będzie wyświetlać się na 80% szerokości przez co będzie łatwiej powrzucać boxy tak jak było to na głównej Wiki,

Troll81

treść na stronie głównej zdeczko pusta jest :D

Cyfron

Cytat: kva.pl w 02 Listopad 2014, 20:30
Dziekuje :)

Osobiscie siedze raczej w sprzecie, ale mysle ze jakbym czasem wrzucil jakis ciekawy z punktu widzenia BOINC news sprzetowy to sie nic zlego nie stanie, a zawartosci troche nam przybedzie czyz nie? :)

Do tego optymalizacje sprzętowe/prądowe nowe technologie ograniczające zużycie enregii itd :)

krzyszp

Przywróciłem jednak newsy na główną - tak będzie bardziej dynamicznie.
Później jednak na szczycie sekcji głównej ustawię box z krótką informacją o teamie, teraz troszkę czasu mi brakuje...

Zachęcam wszystkich do obserwowania wiadomości z projektów i ich tłumaczenia - ja np. z tekstami matematycznymi sobie nie poradzę ze względu na brak odpowiedniej wiedzy - podobnie to wygląda z fizyką, biologią,... właściwie ze wszystkim... ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

http://www.boincatpoland.org/wiki/Zestawienie_wydajno%C5%9Bci_kart_ATI_11.2011
O tym właśnie mówiłem. To jest link ze strony głównej ukazujący dane z 2011. No przepraszam, ale po co? Czy te tabela są takie ważne? Jeśli tak to niech będą aktualne, albo znikną ze strony.

krzyszp

Ostatnia dodana karta to chyba 7950, więc nie najgorzej jest...
W dodatku możesz dodać swoją :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

krzyszp

No, to kto teraz newsa puści? (Hint:  GPUGRID, WU: UBI)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

No jest - proszę o konstruktywne komentarze, aby na przyszłość było lepiej.

krzyszp

Cytat: tito w 05 Listopad 2014, 18:26
No jest - proszę o konstruktywne komentarze, aby na przyszłość było lepiej.
Ok, konstruktywne uwagio:

Dodawajcie tagi, obrazek ilustrujący (np. logo projektu), jak obrazka nie ma, łatwo go załadować na serwer (klikalne).
Dodatkowo warto wytłuścić słowa kluczowe.
Aha, każdy projekt powinien być też kategorią w swoim dziale (trzeba sukcesywnie dodawać wraz z newsami).


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

Przeanalizuję Twoje zmiany i w przyszłości postaram się robić to lepiej.