Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Zmiany na stronie B@P ...

Zaczęty przez Troll81, 17 Luty 2010, 21:42

Troll81

A co byście powiedzieli kamraci by naszą stroną główną nie była wiki tylko rasowy portal ?? :D

http://www.memht.com/gallery_2_Templates.html

Tomasz R. Gwiazda

ja bylbym na tak, bo jesli chodzi o czytelnosc/logicznosc to obecna strona nie bryluje, a ma tyle ciekawych informacji ukrytych



kempler

Hmmm Tylko jak wtedy z dodawaniem treści przez użytkowników. Po to chyba było zmieniane na wiki żeby każdy mógł to robić, a zmiany są natychmiastowe. Poprzednia wersja strony mocno to utrudniała.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomasz R. Gwiazda

to co mamy teraz czyli wiki jako dzial portalu ?

Troll81

A z wiki od razu publikowanie newsa na portalu :D

kempler

Czemu nie. Ale z głównej strony to są jeszcze "działy" gdzie wiki pomaga. PM, każdy to może zrobić, newsy. Ale i tak, my tylko je piszemy. Od mojej strony, czyli od strony pisania artykułów wiki to rewelacja, ale dla użytkownika to rzeczywiście już tak fajnie chyba nie jest. Był zachwyt wiki ale może czas połączyć wiki i ładny portal.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomasz R. Gwiazda

powiedzmy sobie prawde, tak wiele osob nie pisze tych newsow czy tez artow w wiki

a ci co pisza to sa znani, wiec danie dostepu i przypisanie praw w systemie portalowym to dwa kliki :)

Szopler

Ja jestem na tak :). Wiki jako dodatek!

Troll81

#8
http://ez.no/

kempler

Cytat: Troll81 w 17 Luty 2010, 22:30
http://ez.no/
Możesz mi to wyjaśnić ?
Ja się zgodzę na wszystko. Ta główna mogła by być ładniejsza. Co do wiki. Wiki już jest dosyć dobrze uzupełniona i pewnie nie będzie wielu artykułów w tygodniu/miesiącu.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomasz R. Gwiazda

joomla i wszystko w temacie CMS :D

Troll81

ez to gotowy CMS :D taki na szybko wyszperałem :D

krzyszp

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 17 Luty 2010, 22:37
joomla i wszystko w temacie CMS :D
Zgadzam się. Proste, logiczne, system templatek... Nawet komercyjne są dość tanie i można by zmontować NPP "Naprawdę Poważny Portal" ;-)
Edit:
I da się wiki podmontować...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mchl

Ja tego robić nie będę :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Tomasz R. Gwiazda

to wiemy, my tez nie :D my tu tylko koncepcyjnie gadamy :D

kempler

Nasz nowy Administrator ?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

Akira :D popieramy twoją kandydaturę :D dzięki że się zgłosiłeś na ochotnika.... :D

Mchl

Od kiedy się zgłosił, to cicho siedzi... chyba się zorientował w co wdepnął :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

ja upodabniam staty do głównej, a wy mi tymczasem główną zmieniacie? dywerrrrsanci  XP

Troll81


Akira

Cytat: Mchl w 17 Luty 2010, 23:36
Od kiedy się zgłosił, to cicho siedzi... chyba się zorientował w co wdepnął :D
Dajcie spokój kurde :/ Te tygodnie były najbardziej zwariowane a kompa to widziałem tylko na odległość... Teraz wreszcie szkoła się zaczęła to mam więcej czasu. Co potrzeba i na kiedy ;P

Tomasz R. Gwiazda

moze umiescimy newsa na temat tego ze odbyl sie wyscig PG i ze pomoglismy kolegom z GPU F ? Oraz jaki wynik to dalo i link do wyników

krzyszp

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 19 Luty 2010, 18:34
moze umiescimy newsa na temat tego ze odbyl sie wyscig PG i ze pomoglismy kolegom z GPU F ? Oraz jaki wynik to dalo i link do wyników

Chętnie bym coś nawet teraz skrobnął, ale mimo mojej (jakiejś) znajomości wiki... wymiękam...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Tomasz R. Gwiazda

napisz text :) a ktos kumaty w tym temacie (napewno nie ja ) to wrzuci :)

nie ma jak team work :D

krzyszp

Tekst jest na PPB, od minuty ;-)

Można go skopiować ;-)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81



Troll81

Panel "Statystyki" można by zrobić dwukolumnowy i wrzucić pod panel "Wiadomości"

kempler

Próbuje. Ale jak daje banner to pokazują się wszystkie projekty i nie wiem jak to wsadzić pod wiadomości.
Dobra wiem jak to zrobić tylko Mchl musi zmienić żeby jak jest banner to żeby pokazywało mniej projektów. Napisze do niego.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

kotfryc

Na nowej stronie przydały by się podział tematyczny na kategorie we wiadomościach. Czyli np:projekty, osiągnięcia, informacje drużynowe itp, bo w tej chwili na stronie głównej mamy dżem zmieszany z fasolką ;)

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 17 Luty 2010, 22:37
joomla i wszystko w temacie CMS :D

A czemu nie WordPress ?  ;)



Troll81


Cyfron

nie chce tworzyć nowego wątku, dlatego napiszę tutaj:

Przydałoby się zmienić na głównej stronie zespołu grafikę w okienku "projekt miesiąca"

apohawk

Właśnie spojrzałem na to, ale nie wiem jak zmienić. Chyba nie mam uprawnień do edycji. Trudno, niech się więc admini wiki biorą do roboty ;)
No good deed goes unpunished.

Troll81

mówisz i masz :D ale wydaje mi się że jak się zgłosisz do mchla to dostaniesz prawa edycji szablonów.

Troll81

w ramce na głównej jest info że zajmujemy 8 miejsce na świecie, tymczasem spadliśmy na 9. Szablon jest zabezpieczony i nie moge go edytować :(

emik

na głównej wypadało by zmienić ramkę Wyścigi aby linki prowadziły do 2011 a nie zeszłego roku


GRID


Sergeant

Proponuję wpisać na stronie głównej w wizytówce zespołu większą ilośćdziedzin, w których liczymy. Jest tylko: medyczne, matematyczne, ekologiczne. A dlaczego nie wspomnieć o innych dziedzinach: fizyka, chemia, astronomia, kryptologia, ewentualnie sejsmologia.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

GRID

#38
dobra zmieniłem
Sebraf

Sergeant

No dobrze. Zmieniłbym tylko, aby było albo biologiczne, fizyczne, itd. albo biologia, fizyka itd. Może wypisać projekty alfabetycznie?
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl