Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Quantum Fire

Zaczęty przez TJM, 05 Marzec 2010, 15:18

lolek

Jeszcze tego nie liczyłem, ale przez szacunek dla Tomka też coś dorzucę od siebie  :)

Tomasz R. Gwiazda

nie no nie musicie :)

ale chodzi bardziej o to zeby dolaczyc team, a ktos tam zawsze przy okazji cos liczy (akurat przy QF mniej osob niz przy Rossecie) :)

apohawk

Wyścigi QuantumFIRE i Rosetta w czasie wyścigów PG, kto to organizował? ;)
No good deed goes unpunished.

Tomasz R. Gwiazda

ja to bym opierdzielil tworcow PG ze prawie co miesiac robia wyscig, taki monopol ustawili troche

Peciak

to że sa wyscigi to fajnie ale kiedys wyścig 5 dniowy to był bardzo długi a teraz ....
skandal

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

apohawk

Harmonogram PrimeGrida znany jest od początku roku. Zespoły organizujące te wyścigi w Quantum i Rosecie mogły zorganizować to tydzień wcześniej lub później.
No good deed goes unpunished.

Tomasz R. Gwiazda

tia :P i kiedy jeszcze beda brali pod uwage nasze PM, no !!! :)

Tomasz R. Gwiazda

The Scottish Boinc Team    1     194,326    
BOINC@Poland    2     152,212    
The Clangers    3     25,500    
Team China    4     22,421    
Sweden@Boinc@Home    5     5,501


Troll81

niezły dystans do 3 miejsca :D

Tomasz R. Gwiazda

juz mamy najwyzszy RAC w projekcie :) a urobek dzienny 2xwiekszy niz RAC :)

Znaczy ze nie ma juz blednych probek :)

apohawk

Drugie miejsce zespołowo przed końcem miesiąca?  :attack:
No good deed goes unpunished.

Mori


Tomasz R. Gwiazda

ktos wie moze kiedy wstanie ?
bo lezy wszystko i serwer boinc i www



Troll81

Najstarsi Indianie nie wiedzą....

Aegis Maelstrom

Czy ktoś ma pojęcie co z serwerem? Od iluś dni próbuję odesłać próbki i wielkie nic... :/

Jeśli tak dalej pójdzie będę spamował forum QMC.  ???

Troll81

trzeba zajrzeć na ich forum....od pewnego czasu do nich nie zaglądałem :(

Aegis Maelstrom

Problem w tym, że ich strona też zeszła z Internetu, co uważam za wielką głupotę (brak informacji dla wracających liczydłowych).

Jak widać, QFA (ładny skrót na ku :P) nie rośnie od ca. 26 września.

Na forum boincstats znalazłem info:
CytatQuantumFIRE Alpha have indicated that they are planning an extended outage (several weeks), while they plan and re-equip for an enlarged QuantumFIRE Beta. The plan was to keep the existing server running for as long as possible to allow work in progress to be returned.

QFA BOINC services are down again, and the website is inaccessible. Does anyone know whether this is the final Alpha shutdown, or just another random glitch? I've still got a few tasks that they're welcome to if they'd like them.

Czyli problem z niezwróconymi próbkami jest szerszy (u mnie maszyna była często online, nie miałem przestoju np. tygodniowego) i mamy czekać na wzmocnione Quantum Fire Beta...

Tomasz R. Gwiazda

projekt zakonczony. Przeniesiony przez Boincstats do zakonczonych.

moj udzial zakonczyl sie na 2 miejscu w świecie :)



PS: ,mamy dzial Projekty zakonczone ? Moze tam to przenosic? Bo ostatnio troche porzadkow na Boincstats z tym zrobiono

Sergeant

Moim zdaniem projekt ten powinien być przydzielony do odpowiedniego działu nauki na forum. Zresztą wiele projektów należałoby przenieść z Ostatnio znalezionych. Przecież wiele z nich dobrze działa, punktuje i ma sporo próbek do przeliczenia. Tak byłoby prościej szukać.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl