Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Sypią punktami

Zaczęty przez lolek, 05 Marzec 2010, 18:40

lolek

Zachęcam wszystkih do podłączenia się do projektu. Sypiu punktami że szok  :fright: Próbki ~40 minutowe dają 102 pkt

Aegis Maelstrom

Niech zgadnę, próbki ebw czy jeszcze inne?

Ja niedawnych krótszych próbek jeszcze nie odsyłałem... zaraz zobaczymy co będzie... :D :D

lolek

ja na razie odsyłałem hpx. Jakieś 300 pkt/h na godzinę na dwurdzeniowcu  ;D

Aegis Maelstrom

No dobra, złapałem kilka hpx i kilka hsg (mam tu zatankowane jeszcze sporo innych WU), zobaczymy jak będzie.

Te ebw zapunktowały podobnie do poprzednich serii - tj. dawały 1/4 punktów, czas to też była jakaś ćwierć poprzedniego.

lolek

#4
http://docking.cis.udel.edu/community/workunit.php?wuid=10952389

ahx punktują tak  :)
hsg też dają 102 za WU

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomasz R. Gwiazda

2,856.31     5,668.05     284.71     284.71     D-Wave's Fokker-Planck Simulation : Multi-Threaded v1.22 (fp)


:)

tmphaha

#7
Mam mały problem. Liczę taką jednostkę 1_hvi_mod0013b_xxxx_xxxxx_x a właściwie 2 takie. Problem polega na tym, że liczą się już tak od godziny i wciąż postęp jest 0% oraz pozostało 1:40:58 i tak od samego początku.
Kiedy mam się zacząć denerwować  >:( albo inaczej kiedy mam uznać, że nic z tego liczenia nie będzie?

-----------edit:---------
Poddałem czekanie. Ponowny rozruch WU też nie pomógł. Skończyło się na restarcie projektu ... ale na razie serwer nie ma nic nowego do pracy  :wth: więc póki co nie sprawdzę co się dzieje.


apohawk

Ok, sprawdzę sobie ten Docking. Na 'dzień dobry' przywitał mnie niesprawny formularz tworzenia konta, tam gdzie trzeba uzupełnić nazwę użytkonika, kraj i opcjonalnie kod pocztowy... Bieda.
Ale przynajmniej 7 zadań pobrało.
No good deed goes unpunished.

lolek

Nowe próbki punktują już normalnie 

apohawk

Trafiła mi się jedna za 102 pkt, liczyła się 3,938 sekund. Dwie pozostałe, które do tej pory przeliczyłem dały 49.29 pkt i liczyły się odpowiednio 4k i 4,5k sekund.
Interfejs obsługi konta jest okropny. Na zasadzie "wiemy, że 50 innych projektów ma pewien standard i wzorzec działania strony, ale my zrobimy to inaczej", szlag by ich trafił. Kończę liczyć to, co mam, i wracam do Rosetty  :P
No good deed goes unpunished.