Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Tłumaczenie strony

Zaczęty przez kempler, 11 Marzec 2010, 22:00

kempler

 :) Udało się :) Gdy wejdzie się na stronę CPDN to na dole jest Polski. Gdy wejdzie się na Polski to jest: Translation by kempler (BOINC@Poland). Docelowo wszystko będzie przetłumaczone na Polski przez BOINC@Poland :) Dogadałem się z adminem, taka mała reklama naszego teamu  :shame:
Dziękuję Trollowi za poprawki  :parrrty:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomasz R. Gwiazda

Rządzisz :)
Wielkie gratulacje

moze sie potem uda z innymi pojektami :)   (brzmi to dosc typowo nie? ktos cos zrobil to jeszcze wiecej chca :P ) <-- nie odbieraj tego tak

kempler

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 11 Marzec 2010, 22:06
Rządzisz :)
Wielkie gratulacje

moze sie potem uda z innymi pojektami :)   (brzmi to dosc typowo nie? ktos cos zrobil to jeszcze wiecej chca :P ) <-- nie odbieraj tego tak
Dzięki :) To wszystko dla zespołu. To pokazuje że robimy coś dla BOINC w Polsce, i to jest moja satysfakcja :)
Może się uda. Kiedyś pisałem chyba do dwóch projektów (nie pamiętam do jakich, Cosmology ?) ale zero odzewu :/ Dużo zależy od adminów. milo jest bardzo pomocny i szybko reaguje, chwała mu za to :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Gromkie hip hip hurrrrra na cześć kemplerrrrrrra!  :arrr:

:parrrty:

Tomasz R. Gwiazda

z Cosmo to slyszalem ze same problemy :)

To moze taki krotki wywiad zrobic , najlepiej przy nowych projektach bo tam admini nie obrosli w piorka jeszcze :)
spytac czy sa zainteresowani i wtedy cos tlumaczyc

kempler

Ja na razie mam w planach tylko CPDN, chcę przetłumaczyć wszystko co możliwe. Potem poszukam innego projektu i zobaczymy co wyjdzie. Kusi mnie rosetta lub qmc.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Brawo Panie kempler. W nagrodę stolarz poszerzy Panu koję o dwa cale.

:attack:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

O kurde. Panie kapitanie ja nie zasłużyłem, to z czystego kamrrrrackiego obowiązku. Toć to się nie godzi żeby kamrat jak ja miał takie wygody, ja się zrzekam a stolarz niech podzieli te dwa cale na wszystkich kamrratów  :attack: :attack:  :parrrty:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Czym Ci podpadł biedny stolarz??  XD

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Niczym :) Po prostu wydaje mi się że potrzebuje pracy a to nie sztuka jedną koję powiększyć...:P
Tymczasem zobaczymy co jutro odpowie na moje sugestie.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81


kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81


KrzychuP

 :respect: :respect: :respect: