Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Erep śmierdzi

Zaczęty przez Troll81, 18 Marzec 2010, 21:21

Troll81

Loguję się dzisiejszego przepięknego dnia i co widzę.... mój ludzik ma jedynie 50 wellness. Zdeczkę się wkurzyłem bo na pewno wczoraj się uleczyłem do 90+ no to żeby nie pracować na niskim wellness przywaliłem w jakimś RW i idę do szpitala. I co?? i nie ma przycisku heal..... nosz toż to śmierdzi.....

emik

to są właśnie nowości :(


Bober

Teraz działa. Ale można wyleczyć tylko tyle ile razy się atakowało - za jeden atak 10 pkt.

kempler

Mnie erep już nudzi, jadę na dwukliku od dłuższego czasu. Ja kiedyś zapracowałem a następnego dnia HW poszedł się.... i niby nie pracowałem.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

RAD-Poland

@Troll81
niestety, już wczoraj miałeś niski well, jeszcze przed przyznawaną podwyżką
prawdopodobnie u ciebie już wtedy wystąpił problem ze szpitalem
teraz pozostaje kupować gifty, a drogie jak  ...., jak prawdziwe diamenty (podrożały 100% w jeden dzień)

ja miałem dzisiaj problem ze szpitalem ale załapał za drugim razem, zawsze sprawdzam well po wizycie w szpitalu
(z rozpędu zalogowałem się na angielskiej wersji z zasady na dwuklika wystarczy do gry się nie nadaje)

rada, jak eRep przycina przełączyć się na inny język
obecnie gram na miej uczęszczanych wersjach, np MM na tureckiej biega z 10 razy szybciej, nie mam żadnych problemów
w czasie ostatnich bitew, gdzie królował kurczak w wersjach en i pl na innych wszystko chodziło lepiej
obecnie ten patent zna coraz więcej osób, ktoś się wygadał na forum/ircu i przy ostatniej bitwie również wersję turecką przycinało, ale kurczaka nie było

eRep chyba wszystkich zaczyna nudzić, ale ciekawość nowych modułów jeszcze trzyma w grze

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81

Dogiftuj mnie kto.... kasę oddam  :parrrty:

RAD-Poland

poszły
gift x10 szt - więcej się nie dało (to prezent jak świadczy sama nazwa)  ;)

trza z giftów korzystać póki są, w nowej wersji już ich nie będzie

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81

#7
Widzę że pajacyk dokarmia ;D

http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dGJ5dlRSQzEzNUNxTmZ0N0JSYjRJcGc6MA

RAD-Poland

#8
pisz - bo będziesz potrzebował giftów przez kilka dni,

u mnie to już prawdopodobnie ostatnie logowanie, za godzinę (o północy) mi neta wyłączą, ale pewnie z lenistwa to będzie rano,
byle po 8:00, jeszcze zdążę zapracować choć i tak HW straciłem przez zmianę czasu  :wth:
kilka dni bez neta jak ja to przeżyję ?  XD
chleba kupiłem na tydzień, ale w poniedziałek mam już mieć dostęp

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

szuu

Dziś (może z miesiąc temu również) miałem problem ze szpitalem. Brakowało przycisku heal. Szybka wiadomość do Admów i w ciągu 3 min mialem odpowiedz żeby sprawdzić raz jeszcze po uprzednim wyczyszczeniu "ciasteczek".
Na FF nadal był lipa ale na ggCHROME przycisk heal magicznie się pojawił.

Pozdro i walczcie dzielnie ;p
BoincatPoland :

eRepublik:        


Rejestracja z tego linka powoduje ze ePolska w eRepublica staje sie silniejsza !  http://www.erepublik.com/en/referrer/szuuPL Dzieki !!!

Troll81


TJM

erep śmierdzi ale z innego powodu.
Problem ze szpitalem to małe piwo, szybko da się wrócić do normalnego stanu.
Gorzej że admini to debile - nie potrafią nic zbalansować i gra tylko leci z jednej skrajności w drugą. Niedawno dopiero po paru wojnach sytuacja ekonomiczna trochę się poprawiła i przestałem dopłacać do firmy, a tu znów kolejny fail - teraz firmy z żarciem tak podbijają wypłaty, że musiałbym dopłacać po 10 pln do każdego pracownika dziennie żeby kontynuować produkcję. Nie pozostaje mi więc nic innego jak zamknąć firmę i czekać na lepsze czasy - po raz kolejny zostałem wydymany.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

sstratoss

witam,
kto mnie może dogiftować starczy x10  lvl1...kase oczywiscie oddam


:

ksysju

Hi

linka daj, wyśle
ksysju

TJM

Nie chce mi się już grać w to gówno, bo mimo posiadania 12 znajomych ciągle tylko tracę. Zastanawiam się nad oddaniem orga z firmami q3 iron i weapon i kilku domków, szkoda mi czasu bo i tak nic nie da się osiągnąć.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

?? przy 12 znajomych problemy ?.

To tylko chwila zwątpienia  ;D

ksysju

TJM

Właśnie tym większe problemy.
Co innego być biedakiem grając samemu, a co innego jeszcze w dużym towarzystwie.
Po prostu ekonomia gry jest tak ch.....a że nie ma takiej opcji jak zainwestowanie nieco golda i czerpanie zysków.
Jak nie zrobisz od razu firmy co najmniej q5 to amba fatima, zanim firma się zwróci zacznie przynosić straty. U mnie znajomi pomagali jak mogli i ta ich pomoc szła głównie na pokrycie strat.


W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Mchl

Ja też liczyłem, że jakoś ciekawie w stronę ekonomiczną się ta gra rozwinie, a tutaj kurcze HOMM Online robią...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

A daj spokój. Proponuję w ramach strajku zakupić po 20 chllebków na łeb i poczekać 3 tygodnie. Nie nie robić. Nie pracować, nie walczyć nie trenować. Nic. Jakby tak kilka tysięcy userów zastrajkowało to może by coś zrobili kochani admini....

TJM

Ja sam w sobie robię za kilkanaście %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81


Mchl

Bo akurat adminów obchodzą 'bezpłatni'  XD

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

TJM

Pewnie obchodzą, bo to między innymi oni tworzą opinię n/t gry, a bez dobrej opinii napływ nowych graczy, a co za tym idzie powoli także napływ kasy się skończy.
W erepię jednak zostaję, ale do v2 pojadę tylko na dwukliku - firmy zamknięte, zrywam też kontakt ze 'znajomymi'. Najchętniej pozbyłbym się także większości środków materialnych i wpłacił na jakiś fundusz, żeby może do czasu wejścia v2 uskrobać coś więcej golda na jakiś interes.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

A wiecie , że teraz 6 xp  to 2 dni można zrobić ?  :)
ksysju

TJM

Wiemy.
Ale nie sztuka założyć multi, sztuka zrobić to tak, żeby bana nie dostać, więc się nie opłaca %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

Właśnie zatrudnił się u nas ktoś taki  http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2179322
Zobaczcie znajomych :-).
W sumie jak tu trafił to nie wiem. Skill 5 za 3zł ?
Nic to,  zobaczymy jak długo.
ksysju

TJM

A nie znalazłby się w Manu B@P jakiś slot dla kumpla z 7.5 skilla ?  :ph34r:

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

Jak najbardziej  się znajdzie  :), oczywiście na naszych zasadach.
ksysju

Mchl

A to v2 wiadomo kiedy ma się pojawić? Mam nieprzyjemne doświadczenia z oczekiwaniem na nowe wersje gier internetowych. Czasami sobie zaglądam na taką jedną, gdzie od czterech lat te same obietnice się pojawiają. Najwyraźniej wystarczy, żeby ludzie płacili.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

TJM

Ja też znam jedną grę gdzie na wielkiego patcha czekaliśmy 2 lata.
W sprawie slotu w firmie odezwę się za 2-3 dni, jak znajomy będzie mógł sam się zwolnić to się zgłosi.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Bober

Czy płace są uzależnione od wella? Zatrudniłem się za 18PLN i jeszcze ani razu tyle nie dostałem za pracę, okradają mnie?

TJM

A podatki to koza zjadła ?  :)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Bober

Podatki? Jak zarabiałem 2,5 to dostawałem 2,5 czyli jest kwota wolna? Jakoś nie zauważyłem wcześniej :P
Ok, kto mnie zatrudni na szaro?  XP

TJM

Nie ma żadnej kwoty wolnej.
Po prostu jeszcze niedawno podatek w PL był 10%, a to ledwo 25gr przy 2,50. Przy erepowym zaokrąglaniu straty prawie nie widać.
Natomiast od jakiegoś czasu podatek jest 15% co daje się już we znaki przy wyższych zarobkach.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Aegis Maelstrom

Swoją drogą w Polsce mogłaby być opcja umowy o dzieło:
płacisz minipodatki, zarabiasz w zależności od efektów, ale masz problem z korzystaniem ze szpitala.  :P

Troll81

Dziś znów się obudziłem z połową wellness  :wth: pobiłem woczoraj do pozioimu 42 well i uzdrowiłm się do poziomu 92

A dziś widzę 52  :wth:

dogiftujcie mnie bo nie mam jak popracować....

TJM

Dziennie z giftów da się tylko 10 welnessa odzyskać, tak więc masz niezłą kapę.
Ja mogę dogiftować, ale musisz niestety kupić gifty we własnym zakresie, bo w kielni pusto.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

AiDec

Dogiftowalem Trolla. Jesli tylko bede mial czas to dogiftuje jeszcze w kolejnych dniach, ale nie moge zapewnic ze ten czas sie znajdzie.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Dzięki koledzy  :parrrty: coraz bliżej mi do rezygnacji z konta.... dociągnę do FM i chyba daję se luz. Ta gra robi się beznadziejna....

AiDec

Nie rezygnuj - jak wszystko dobrze pojdzie to zloze interesujaca propozycje - zbierac golda, bo sie przyda :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka