Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Erep śmierdzi

Zaczęty przez Troll81, 18 Marzec 2010, 21:21

Troll81

Przejmujemy na własność państwo??  atak małej grupy wypasionych graczy??

emik

co da nasze zbieranie golda, jak są gracze którzy za pomocą różnych skryptów i niedociągnięć gry potrafią w ciągu jednego dnia z multikont nachapać po 1000 golda - i na tym opierają się wszystkie grupy bojowe


Troll81

ktoś jest chętny na pokierowanie moją postacią przez długi weekend? ja nie będę miał dostępu do netu.

AiDec

Daj logpassa na PM - postaram sie zajac Twoim kontem. Ale byloby milo gdyby ktos jeszcze sie doczepil na wszelki wypadek. I napisz dokladnie w jakich dniach mam klikac.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

ksysju

Hi

Sprawa już załatwiona   ;)
ksysju

Mchl

Oddam erepowy dobytek. ~30g, +10 broni L1. Komu?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

emik

ja wezmę chętnie golda


ksysju

Hi

Całkiem rezygnujesz ?

Golda zawsze mało :-) Też chcem



ksysju

Troll81

A ja całkiem rezygnuję. Do wzięcia moja postać wraz z dobrodziejstwem inwentarza. Szalę goryczy przepełniło skasowanie przez adminów mojej gazetki.....

Postać:
Troll81
Total damage:   67758 / 75000 (niedługo FM)
2597/3000 xp points (niedługo lvl)
Manu 3,7
Land 2,3
Const 7,14
Siła 13,96 (niedługo SS)
Karmiony chlebkami q5 i walczący klameczkami dobrej jakości
Pracownik dobrej firmy: HOUSE PL +95 Well
Członek partii PPP
Wydawca gazetki BOINCatPoland
MIeszkający na śląsku
122pln w kieszeni i zapas kilku chlebków q5 plus domek q5
3 razy zdobyty HW 2 razy zdobyty SS

ogólnie niezły zawodnik. Chętni do kontaktu na PW

Nuriel

Kończę grę, rozdaję golda i waluty (głównie PLN i PEN). Tylko najlepiej tak, żeby wszyscy Boincowicze skorzystali po trochu. Gdzie najlepiej przelać? Na firmę?

ksysju

Hi

A dużo tego ? :-).
Możesz na firmę, jak kto pracuje gdzie indziej, a chce to niech się zgłosi.
ksysju

TJM

Coś mi się wydaje, że też zrezygnuję z erepa. Poczekam trochę na ewentualne poprawki i jeśli nic się nie zmieni, niech mnie pocałują gdzieś z tym V2.
Na razie zmian na korzyść niewiele, a bugów i porażek w ekonomii pełno.
Parę przykładów:
-produkty drogie, a znaleźć robotę za więcej niż 1,5 PLN dziennie a nie na godzinę, ciężko. Poniżej Guru* robota za 30gr/h to już jest coś.
-sypną się domki - nie ma ch..... we wsi żeby kupić sobie takie same, bo nie będzie za co.
-bitwy w v2 po prostu są do bani, wszystko wskazuje na to, że kto nie będzie ślęczał nad mapą z godzinę ten zawsze dostanie łomot i kolejny dzień będzie zaczynał z 40 welnesu
-firmy nie da się prowadzić, bo surowce znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, koszty są ogromne a i tak nic nie da się sprzedać

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

A tego podwyższania wellness do 70 przy zmianie dnia nie zostawili ??

ksysju

Waldek1989

He He... to ja B@P Wepon nie mam ta żle  %)
BTW nie ma co rezygnować, może wszystko wróci do normy po pewnym czasie. Mi za kilkadziesiąt dni też się rozpadnie domek a na nowy mnie nie stać.

TJM

Cytat: ksysju w 19 Lipiec 2010, 10:54
Hi

A tego podwyższania wellness do 70 przy zmianie dnia nie zostawili ??



Nie mam pojęcia, w każdym razie 70 to też żaden rarytas.
W becie było tak, że na polu bitwy dostawałem w palnik i pisało, że udzielono pierwszej pomocy oraz że np. możliwa jest jeszcze jedna taka pomoc danego dnia. Jeśli na polu bitwy nie wróciłem w zasięg szpitala tudzież nie uleczyłem się z użyciem WB, to kolejnego dnia na starcie miałem już tylko 4x welnesu.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Nuriel

Cytat: ksysju w 18 Lipiec 2010, 11:38
Hi

A dużo tego ? :-).
Możesz na firmę, jak kto pracuje gdzie indziej, a chce to niech się zgłosi.
50 gold i trochę w walucie. Nie chce mi się logować do tej kupy i sprawdzać. Jak mi się zachce, to wyślę na orga, w którym jest B@P Weapon, to się podzielicie.

ksysju

Hi

Jak się tak zniechęciłeś, że Cię odrzuca, zawsze możesz podać hasełko na pm  :).

Pomożesz kolegom w tych trudnych czasach.
ksysju

AiDec

Cytat: TJM w 19 Lipiec 2010, 10:11
(...)a znaleźć robotę za więcej niż 1,5 PLN dziennie a nie na godzinę, ciężko. Poniżej Guru* robota za 30gr/h to już jest coś.(...)

Jak poszukac, to da sie znalezc. Ja jako Guru 9, Technician, pracuje w q1 czy tam q2 za 1.25USD/h. Gruby szmal  :arrr:. Znalezienie tej pracy zajelo mi 5 dni po ok. 1 minute dziennie.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

TJM

Ale ja siedzę w PL i nie mam zamiaru wybijać. Pracę za >0.3PLN/h owszem udawało mi się znaleźć, ale w firmach które na drugi dzień rozpływały się w powietrzu albo nie miały rawa %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Mori

Harvester, level 7, q1, 1.85 GRD/h :P Ale poleciały płace, bo było coś koło 2.6 GRD/h wcześniej.

Nuriel

Panowie, jest taka sprawa:

W vnations.net 26 sierpnia rusza pierwsza wojna testowa (właściwie, to pierwsza wojna rusza 21 sierpnia, ale będzie można walczyć tylko z tereny Nowej Zelandii i Kuby). Przed udziałem w walce należy przejść dwutygodniowy boot camp, także jeśli zarejestrujecie się dzisiaj, zostanie Wam jeszcze tydzień na szkolenie skilla. Na razie Polacy są najliczniejszą grupą graczy (a to ci niespodzianka), ale Ruscy już nas gonią, jak i cała reszta. Po wprowadzeniu v2 w erepie liczba graczy w vnations znacznie wzrosła %).

Ogólnie rzecz biorąc, vnations to taki mniej rozwinięty i mniej czasochłonny erep. Domek można sobie kupić praktycznie od ręki (kosztuje teraz 80-90PLN, więc będzie Was stać po osiągnięciu 3lvl, za bonusową kasę) i polecam to zrobić, zwróci się już po miesiącu. Niestety, na razie nie działa funkcja donate, więc póki co mogę wesprzeć tylko radą :p. Na początku wszyscy klepią biedę, ale nie ma się co martwić, tutaj nie zwalniają z pracy, jak ktoś nie ma 90+ wellness.

Mój refflink:
http://www.vnations.net/php-bin/refer.php?r=Nuriel
Na razie niestety bonusów za refflinki brak :(. Ale może kiedyś będą.

Troll81


TJM

U mnie po zalogowaniu jakaś kaszana - wyświetla się tak jakby strona na stronie, pisze coś tam o jakimś forum i jedna zakładka przysłania drugą - skutecznie mnie to zniechęciło %-)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

Potwierdzam :( założyłem konto a twierdzi że go nie ma :( (oczywiście kliknąłem w odpowiedni link w mailu...)

AiDec

Tez zalozylem. Zrobilem to miedzy postem TJM`a a Trolla. Wszystko dziala OK. FF 3.6.8



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Nuriel

Rzeczywiście miałem na początku jakiś problem ze stroną na stronie, ale samo przeszło chyba na następny dzień. Może trzeba ciasteczka wyczyścić albo coś. Nie wiem. Trochę pijany jestem.

Troll81

dziś sie zalogowałem, chciałem cos zjeść bo mi płakał że nie jadłem. Kliknałem tam gdzie kazał i znów mi beczy że citizen not found. Przyciski sie rozjeżdżają....

TJM

Mam to samo we wszystkich przeglądarkach, kliknąłem na łyknięcie chleba i znów jest jedno okno na drugim.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

AiDec

@Nuriel: ja mam problem innego rodzaju. Jestem w Warmian-Masurian, chce sie przeniesc do Silesian i nie moge. Za kazdym razem mam komunikat `Your request could not be completed for the following reason: You do not have a car, and cannot move at this time.`

Ticket mam.

Podobno mozna kupic car albo leciec samolotem. Auta kupic nie moge, bo co prawda sa na rynku, ale jak tylko probuje kupic to mam komunikat `Your request could not be completed for the following reason: That offer is no longer valid`.

Opcji lotu samolotem w ogole nie znalazlem...



A zatem jak sie przeniesc do Silesian?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

TJM

Ja swój problem rozwiązałem - wystarczy się raz zalogować na forum i problem znika.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Nuriel

Teraz bardziej opłaca się kupować medicine - dają 2 wellness, a kosztują ciut mniej, niż dwa chlebki.

I odkładajcie na domek, bo warto.

Troll81

A mnie na forum twierdzi że username does not exist :(

Niekumaty Burak

Navigare necesse est, vivere non est necesse.