Ankieta - propozycje

Zaczęty przez bartsob5, 16 Wrzesień 2005, 18:38

bartsob5

---------- 18:44 14.09.2005 ----------

ja bym chcial zaproponowac uruchomienie nowej ankiety (ta co tu jest od kilku(nastu) dni juz mi sie znudzila i powoli zaczyna denerwowac... a za przedmiot ankiety proponowal bym pytanie, w ilu i/lub jakich projektach uczestniczysz/skupiasz sie na... bardzo ciekawilby mnie jej wynik, a czy jest lepsze miejsce zeby sie tego dowiedziec? no moze tu nie zaglada jeszcze wiele osob, ale zawsze jest jakies ukazania ogulu;)

---------- 18:38 16.09.2005 ----------

DZIEEEKI!!!!!! :D

matti_tm

Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

a tak jak ilosc odpowiedzi skoczy gdzies tak do 20 (lub za tydzien) zapytajcie sie na ktore projekty klada najwiekszy nacisk... :D

Mchl

:?: Jakieś nowe pomysly na ankiety?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

moze ile kompkow liczy na konto danego czlowieczka - i tu jakas skala ...

bartsob5

albo nawiazujac do aktualnej ankiety - ktory z projektow uwazasz za najbardziej bezsensowny?

matti_tm

Proponuję ankietę: Czy byłeś członkiem innej grupy BOINC
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Nietoperek

moze "czy uzywasz optymizowanych klientow (boinc seti etc)" i odpowiedzi - tak, nie , co to jest ? itp...

Mchl

Mam pomysł na ankietę o najfajniejszej wizualizacji.
Musicie mi tylko napisać, które projetky, poza tymi które znam, mają wizualzację.
SETI@home
Einstein@home
Climateprediction.net
Predictor@home
LHC@home
----dodano 27.11.05---------
Rosetta@home
Któryś jeszcze?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

predictor ma wizualizacje???? to ciekawe:D

Mchl

cos tam mial jak ostatni widzialem....

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

poziomka

ma ;) na wlasne oczy widzialem take poskrecane kolorowe wstazeczki i wykresiki - robia wrazenie na znajomych jak sie to pokaze mowiac, ze komputer wlasnie przelicza mozliwosci polaczen bialek dla projektu naukowego ;)
img]http://www.boincstats.com/signature/user_356856_banner.gif[/img]

bartsob5

a to mozliwe, ze nie mam sciagniete najnowszej aplikacji, bo nie mam mozliwosci wyswietlenia...:|

Nietoperek

Rosetta@home - ma testowa wizualizacje ale ma :] - z tego co pisze @poziomka - wniskuje iz predictor ma cos podobnego do R@H - tez sa pozwijane wstazki i wykresiki ;)

bartsob5

raaany! nietoperek! widze ze zrobiles sobie sygnaturke... czy mi sie wydaje, czy jest podlaczony do wszystkich projektow, jakie sie da?

matti_tm

No cóż... Nic, tylko chylić czoła przed entuzjazmem kolegi nietoperka! :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Nietoperek

Cytat: "bartsob5"raaany! nietoperek! widze ze zrobiles sobie sygnaturke... czy mi sie wydaje, czy jest podlaczony do wszystkich projektow, jakie sie da?

mylisz sie ;) - mam za male zasoby w kompq coby wszystkie liczyc - na tych co mam zaprzestaje zbieranie nowych ;) - poki co - zas co do R@H  zainteresowane osoby TUTAJ moga zobaczyc jak poki co na dzien dzisiejszy wyglada wygaszasz rosetty w fazie BETA testow ;)

------------------------------------------------------------------------------------
a skoro juz mowa o ankiecie na najlepszy wygaszacz to mozeby do tego dolozyc jakis maly dzial "wygaszaczy" coby ludki mogli sie zapoznac z wygladem poszczegolnych projektow - bo wkoncu ciezko glosowac na cos czego sie faktycznie nie zna ...

poziomka

przyznaje sie przyznaje - pokrecily mi sie wizuale :) pisalem o R@H ;) kajam sie  :oops:  :oops:  :oops:
img]http://www.boincstats.com/signature/user_356856_banner.gif[/img]

bartsob5

o ile wiem, to na stronie jest dostepny opis wizualizacji E@H...

matti_tm

Propozycja ankiety: może podobnie jak na BoincStats - pytanie o płeć?
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Patrząc na listę osob zarejestrowanych w serwisie, nie spodziewałbym się znacząco różnych wyników niż na BOINCstats ;-)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

o ile pamietam, podobne byly wyniki na starym seti...

Gave

Może ankieta pod tytułem: Który z projektów, twoim zdaniem, ma najwększą szansę przynieść konkretne efekty - czyli jak bardzo wierzysz, że seti znajdzie kosmitów? ;-)
Choć coś podobnego już było to wydaje mi się, że to ma inną wymowę. Sam nie wiem...   :?

bartsob5

wlasnie utworzylem ankiete do mojego postu w dziale boinc menadzer, ale mysle ze bez zadnych skrupolow ja mozna przeniesc jako ankieta tygodnia..
dlateych co niechce sie sprawdzac co to za ankieta: jaka wersje boinca uzywasz?

Nietoperek

moze ankieta typu "jakim programem kontrolujesz boinc'a " czy tez inaczej to ujac - i odpowiedzi - Boinc manager, BoincView, Kboincspy, inny - chyba ze ktos jeszcze jakas pozycje zna to moznaby dolozyc ;)

bartsob5

a widzieliscie najnowsza ankiete na boincstats.com??? widac ze tez im zaczelo brakowac pomyslow;D

Mchl

A to mnie Willy zaskoczył i nie zdążyłem mu zrobić tłumaczenia. W kolejce czeka już następna całkiem ciekawa ankieta.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

wrobel242

mnie najbardziej podoba się pomysl na ankietę dotyczącą w ilu? i jakich? projektach każdy z Nas liczy!!! ewentualnie dlaczego???  ::)

pozdro

Mchl

Proponuję przejrzeć stare ankiety. Można w nich nadal głosować.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org