WUProp@Home

Zaczęty przez AL, 28 Marzec 2010, 23:55

Troll81

słuszne i zbawienne :D

tmphaha

Dzisiejsza wiadomość z menedżera:

Cytat2010-05-07 16:33:29   WUProp@Home   You used the wrong URL for this project
2010-05-07 16:33:29   WUProp@Home   The correct URL is http://wuprop.boinc-af.org/
2010-05-07 16:33:29   WUProp@Home   Using the wrong URL can cause problems in some cases.
2010-05-07 16:33:29   WUProp@Home   When convenient, detach this project, then reattach to http://wuprop.boinc-af.org/

Jest jakiś "bezbolesny" sposób na podmianę tego adresu? Najlepiej bez konieczności opuszczania projektu i ponownego dołączania  ;)

Troll81

Możesz spróbować podmienić wpisy w plikach ale łatwiej odłączyć wszystkie hosty a potem podłączyć. np przez BAM.

tmphaha

Ponownie zachęcam (i apeluję poniekąd) o podłączenie się do projektu http://wuprop.boinc-af.org/.

Aktualnie Polska i nasz zespół na 4 miejscu, ale Czesi zaczynają nam się za plecami rozpędzać  :fright:

tmphaha

Tak dla odświeżenia tematu. Ponownie zachęcam do dołączenia, zarówno nowych forumowiczów, jak i tych z dłuższym stażem.

Coraz więcej przydatnych info http://wuprop.boinc-af.org/results.html, m.in. wymagania tego projektu  ;)

Pozycje zespołu i Polski bez zmian od powyższego postu - choć Polska w natarciu na Francuzów  ;)

Troll81

Z tego co pamiętam to jeden z tych projektów co to proca nie obciążają :D

tmphaha

Pisząc wymagania ... miałem na myśli śladowe zużycie RAMu   ;)

HolyCrom

Ten projekt jest bardzo fajny. Pomimo limity, że procek liczy tylko 1 projekt na raz, to ten się tam w między czasie liczy i praktycznie go nie czuć ;P. Skoro za darmo można parę punktów więcej mieć, to czemu by nie :). Ale jakoś mam problem z tym projektem. Niby w opcjach na stronie jestem w zespole, a w BM już nie. nie rozumiem :/

tmphaha

Cytat: HolyCrom w 14 Czerwiec 2010, 21:35
Ten projekt jest bardzo fajny. Pomimo limity, że procek liczy tylko 1 projekt na raz, to ten się tam w między czasie liczy i praktycznie go nie czuć ;P. Skoro za darmo można parę punktów więcej mieć, to czemu by nie :). Ale jakoś mam problem z tym projektem. Niby w opcjach na stronie jestem w zespole, a w BM już nie. nie rozumiem :/
Spróbuj zaktualizować projekt (o ile nie próbowałeś  ;))

Pewnie, że fajny  ;D Przecież nie darmo tak do niego zachęcam   :arrr:

simonic

Dziś dodano do wyników czas przetwarzania na kartach graficznych i przestrzen na dysku zajmowana przez poszczegolne projekty.


Troll81

No to bęzie ciekawe :D szczególnie te graficzne :D

Pigu

rejestracja wciąż zablokowana?

Tobas

Ja stosunkowo niedawno tam założyłem konto i nie było żadnych problemów

Cyfron

uwaga - WUProp robi spore problemy z Interentem - w skrócie liczenie WUProp może skutkować brakiem interentu na komputerze na którym się liczy.

Polecam wstrzymać liczenie WUProp jak zniknie wam internet.

simonic

Ja nie zauważyłem problemów na swoich 5 kompach dopietych do WUProp. Pewnie to w jakis wyjatkowych sytuacjach...


Cyfron

Wszystkie moje kompy w pracy liczące (4 sztuki), laptop w domu i SKB@P - za dużo tych wyjątkowych sytuacji ;p

simonic

Wiec dlaczego moje nie maja problemow? :)


kotfryc

Cytat: Cyfron w 17 Luty 2011, 17:31
uwaga - WUProp robi spore problemy z Interentem - w skrócie liczenie WUProp może skutkować brakiem interentu na komputerze na którym się liczy.

Polecam wstrzymać liczenie WUProp jak zniknie wam internet.

Dzięki to sporo wyjaśnia i pewnie sporo czasu mi oszczędziło, bo już się zastanawiałem czy czegoś nie zepsułem ....
Dodam tylko że u mnie problem dotyczy laptopa z Windowsem, na Ubuntu wszytko ok

dziubas

to ciekawe, bo ja od wczorajszego wieczoru mam co i raz pady połączeń sieciowych xpeków i vist, a skąd pomysł że to WUProp? Moje linuxy nie mają żadnych problemów a też są podłączone do tego projektu.
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

_Aleksander_

Coś może by na rzeczy, mam dwie maszyny z WindowsXP, obydwie liczące obecnie tylko Primabonica i WuPropa. Po jakimś czasie brak możliwości otwierania stron w przeglądarce i na jednym z nich Boinc manager raportujący o braku połączenia z internetem. Restart managera i wszystko działa...do czasu, gdy sytuacja się powtarza. Myślałem że winna jest Primabonica, bo mieli ostatnio jakieś problemy z wyciekami pamięci, ale może to faktycznie WuProp rozrabia?

kotfryc

Cytat: _Aleksander_ w 17 Luty 2011, 19:39
Po jakimś czasie brak możliwości otwierania stron w przeglądarce i na jednym z nich Boinc manager raportujący o braku połączenia z internetem. Restart managera i wszystko działa...do czasu, gdy sytuacja się powtarza.
Dokładnie to samo...

Cyfron

dlaczego twierdze, że to WUProp - po zawieszeniu przeliczniua tego projektu (jak już "padł" internet) odczekaniu kilku minut (miałem robić reset) i zaczeło działać

Podobno już poprawili - anulowałem tamtą próbkę i liczę nowo pobraną - może już nie bedzie problemów.

dziubas

#62
no tak, widzę że wszyscy mamy podobne objawy, wstrzymuje liczenie WUProp - jeśli nigdzie sieć nie padnie w ciągu godziny to się  diagnoza potwierdzi

EDIT:
zgadza się, po zatłuczeniu data_collect sieć "ożywa"

Serdeczne dzięki za info!!
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Cyfron

i żeby nie było - dowiedziałem się o tym z naszego kanału IRC: irc://irc.ircnet.pl/boinc@poland - więc chyba warto :)

Cyfron

CytatBug in version 2.36 for Windows
There is a bug in the version 2.36 for Windows.
The application slows down or blocks the network.
You should abort the workunit if you run this version.

Sorry for the inconvenience. 17 Feb 2011 17:14:22 UTC · Comment

toms83

Hehe, a ja wczoraj wieczorem zacząłem walkę z moim laptopem, który to liczy sobie wuprop. Problem, brak netu po kilkudziesięciu minutach, przeglądarka leży, jedynie reset kompa. Torrenty na czerwono, ja podobnego koloru, a tu taka kwestia. Mam nadzieję, że to akurat to było przyczyną. :parrrty:

patyczak

A jeśli jednostka doliczy się do końca to internet ruszy??
Skeczu z papugą nie będzie



Cyfron

nie wiem - nie probowałem, tylko od razu wywaliłem ;p

simonic

U mnie naprawde wszystko OK. Może problem dotyczy tylko windows x86?


Troll81

jest juz nowa wersja. Poprzednia mi nie ruszała kompa a winxp64 na procu intela.

dziubas

u mnie się wywalały x86 i x64
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

simonic

To znaczy że jakies wyjatkowe szczescie mam :)


Troll81


toms83

Xp 32 Home, win7 x2. Wszędzie problemy, a hostów parę mam.  :ph34r:

eclipse99

Cytat: kotfryc w 17 Luty 2011, 19:42
Cytat: _Aleksander_ w 17 Luty 2011, 19:39
Po jakimś czasie brak możliwości otwierania stron w przeglądarce i na jednym z nich Boinc manager raportujący o braku połączenia z internetem. Restart managera i wszystko działa...do czasu, gdy sytuacja się powtarza.
Dokładnie to samo...

U mnie identycznie na Viście Home, nigdy bym się nie domyślił.
Anulowałem 2.36, mam już 2.37.

dziubas

no to liczcie panowie, a ja sobie trochę poczekam  ;)
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Cyfron

liczę już 3h w nowej wersji programu i jest ok

dziubas

zaliczyłem pady nowej aplikacji 2.42 na 64bit linux, wersja 32 bit na razie chodzi ok
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

emik

nowa wersja aplikacji - wu przelicza się 3h za 7pkt


Cyfron

Cytat: emik w 18 Czerwiec 2011, 18:31
nowa wersja aplikacji - wu przelicza się 3h za 7pkt

a to więcej czy mniej niż poprzednio?