BOINC manager nie pobiera danych

Zaczęty przez helmut0, 07 Marzec 2006, 21:14

helmut0

Witam.

Mam problem z pobieraniem nowych danych w projektach seti i einstein. Od jakiegoś tygodnia nie pobiera mi próbek. Jakoś specjalnie mnie to nie martwi, bo mam jeszcze 2 climaty do przeliczania, a to trochę jeszcze zajmie  :lol:
Z tym, że wolałbym liczyć seti.

Ustawienia sieci jest ZAWSZE DOSTĘPNA, więc wszystko powino być OK.

Proszę o pomoc.

Mchl

A w komunikatach nie pojawia ci się przypadkiem tekst w stylu 'computer is overcommited' albo jakoś tak?

Dziej się tak kiedy menadżer uzna, że pracowałeś trochę za dużo z innymi projektami, a za mało z CPDN (w stosunku do Twoich ustawień Resource Share). Tak więc przez jakiś czas nie pobiera próbek z innych projektów, tak aby proporcje się wyrównały.

Jeżeli taka jest przyczyna, to możesz ściągnąć próbki z innych projektów w następujący sposób:
1. Zablokuj pobieranie nowych próbek z CPDN
2. Wstrzymaj przeliczanie obu jednostek CPDN
3. Zaktualizuj pozostałe projekty
4. Jednostki powinny się zacząć pojawiać na twoim komputerze
5. Odbolkuj prace na CPDN i ściąganie nowych próbek z serwera CPDN

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

helmut0

---------- 08:16 08.03.2006 ----------

Powiem szczerze, że nie widziałem takiego wpisu w logu. Z tym, że patrzyłem wczoraj, a nie odrazu jak przestał pobierać próbki.

A poza tym, to nie bardzo bym to rozumiał, bo u mnie są następujące proporcje przeliczania projektów
seti 50%
CPDN 30%
einstein 20%
więc zrozumiałbym gdyby był to einstein.

Ale spróbuje, ale to wieczorem.

---------- 11:00 12.03.2006 ----------

Zgadza się. Działą po takiej kombinacji.

A ktoś wie jak długo tak będzie :?:

Mchl

Aż się wyrówna, albo aż pobawisz się jakimś plikiem w katalogu BOINC. Na forum któregoś projektu widziałem kiedyś wskazówki, jak to zrobić.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org