Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

BOINC stats - o co chodzi??

Zaczęty przez helmut0, 08 Marzec 2006, 08:35

helmut0

Witam.

Od samego początku zastanawiam się co to jest w statystykach RAC i za ch***re nie wiem.

Pewnie połowoa BOINCowców mnie właśnie wyśmiała, ale trudno. TRZEBA BYĆ TWARDYM, A NIE MIĘTKIM ;)
Muszę to wiedzieć, bo inaczej jajko zniosę (i kupę kasy dostanę wtedy :D )

AL

Wydaje mi się, że ten RAC to taka średnia dzienna liczba creditsów jaką otrzymujesz/wypracowujesz w projektach.

gaciu

RAC - Recent Average Credit.

helmut0

OFF TOPIC

AL ładny rank w rosetta :)

AL

Cytat: "helmut0"OFF TOPIC

AL ładny rank w rosetta :)
Staram się jak mogę, ale mojego 411 miejsca już chyba nigdy nie pobije, została mi walka o pierwsze miejsce w Polsce - zresztą też zacięta i nie łatwa.

m2marek

czy ktoś wie, co należy zrobić :?:  by ujrzeć rankingi zespołów danego kraju. Zniknęła ikonka sieci z list statystyk :cry:

bartsob5

takie statystyki sa wciaz, ale trzeba uwaznie szperac... w tej chwili nie jestem w stanie powiedziec, jak szperac, ale to chyba mozna przejsc ze statystyk krajowych...

Mchl

Można kliknąć po lewej nazwę konkretnego projektu, stamtąd przejść do statystyk zespołów, poszukać polskiego zespołu i kliknąć na Białoczerwoną.
Albo można robić tak, jak ja to zazwyczaj robię. Wyszukuję nazwę konkretnego zespołu (zgadnijcie jakiego ;) ) i w wynikach klikam na flagę.

Postaram się dowiedzieć, dlaczego ikonka do zespołów ze statystyk krajów zniknęła. Możliwe, że to niedopatrzenie powstałe przy ostatnich zmianach.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

a mi "ukradło" z dorobku 2292 punkty no się mozna wkurzyć co nie?




oto zrzut na dorobek z wczoraj, tymbardziej że MudayWeb powyżej  ma wszystko ok.


bartsob5

sprawdz, pewnie ci sie jakies konto rozsynchronizowalo.. najprawdopodobniej BBC

Juras23

dziś mi oddało 4715 ....
no ale czemu w Munday wszystko jest ok?

bartsob5

bo munday zbiera statsy wg numerow kont, a boincstats cpid.

Juras23

No to by wyjaśniało wiele, ponieważ w kilku projektach mam różne CPID, jednak myślałem że obecne wersje klienta BOINC synchronizują sobie CPID z tym najstarszym.

No ale tym razem mój dzienny przydział to ponad 8000 !!!



no i tym razem to Munday został "z tyłu" no chyba że jest to znowu błąd lub "wyrównanie" wczoraj zabranych punktów z dzisiejszym dorobkiem, a jutro znowu "obetnie". wariactwo...