[Pomysł] opisy wyścigów

Zaczęty przez emik, 30 Kwiecień 2010, 23:31

tmphaha

#40
Cytat: Piotr R. (Peciak) w 13 Maj 2010, 15:02
Korzystając z okazji należy zastanowić się nad naszym następnym wyścigiem Taemowym  o ile nie wygra jakiś projekt który wyścigom wybitnie nie służy
18-21 czerwca – proces szesnastu http://pl.wikipedia.org/wiki/Proces_szesnastu

18 czerwca - wojska polskie pokonały wojska rosyjskie w bitwie pod Zieleńcami a 22 czerwca na tą okoliczność Król Stanisław August Poniatowski ustanowił Order Virtuti Militari – do dziś najwyższe polskie odznaczenie wojskowe. - dowaliliśmy Ruskim  %)

24 czerwca    – Mieszko I zwyciężył wojska margrabiego Hodona w bitwie pod Cedynią. - dowaliliśmy Germanom  %)

25 czerwca Siedzący Byk dowódca Indian w bitwie nad Little Big Horn dowalił Amerykańcom. Wprawdzie to nie my tylko Indianie ale chwała im za to  :ph34r:

26 czerwca Przemysł II koronowany na króla Polski w Gnieźnie. Od tego dnia Orzeł Biały jest symbolem Polski.

Trzeba temat przemyśleć wcześniej bo potem trzeba to zgłosić MCHL na PM. Edit Potem on pisze od niejakiego Willego ten sie zastanawia a to trwa itp. Podobno można to zrobić automatycznie na stronie projektu.
Poprzedni wyścig był do Mchl zgłoszony 6 maja i zapewne zgłosił to to tego samego dnia.

Może są jakieś inne ważne daty uczmy zagraniczniaków naszej historii.  :book:

Problemem jest tylko to że wyścigi PrimeGrida kończa się 21 czerwca  :(

Tak dla odświeżenia, że może wyścig w quantum? 22-329 czerwca lub 23-30 (lub o ile się da 22-30, albo nawet 31  ;))?

Edit:

Poprawione, chyba myślami byłem już przy żarcie na temat 31  ;)

G

Też jestem za PM. Historię mamy bogatą, więc jakaś fajna data zawsze się znajdzie. Natomiast jestem przeciwny rozmienianiu się na drobne i liczeniu w stu różnych projektach naraz.
A co do wyścigu do 39 czerwca? - jestem ZA.


       

Troll81

taaaaa. nie będzie konkurencji :D wszyscy policzą do 31  XD

Peciak

Kamraci rzucam taką myśl aby temat przemyśleć. Obecnie jesteśmy obecni w prawie każdym wyścigu. Z pozoru wygląda to nieźle jest jednak małe ale. Niektóre wyścigi rozgrywane są jednocześnie. Może przemyślimy temat aby nie zgłaszać się drugiego wyścigu w tym samym okresie, no chyba że zbierze się grupa liczydłowych która ma realne szanse wywalczyć jakaś pozycję na arenie. Nie jest wstydem przegrać w wyścigu - bo raz jest się lepszym a raz gorszym,
ale zgłosić się do wyścigu (bo ktoś tam w grupie 6000 osób znajdzie się co dany projekt liczy)
być w ogonie
nie zbierać praktycznie żadnych puntów
to pachnie żenadą.

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

AiDec

IMHO mimo wszystko ma to sens - nigdy nie wiesz co `wyskoczy`. Np. sa dwa wyscigi - jeden w Milce i drugi w DNETC w tym samym czasie. Zglosimy sie np. do Milky, a 12h pozniej padnie Milkowy serwer. Zblizona sytuacja; jednoczesny wyscig w SIMAP i w Quantum. Pojdziemy w SIMAP, a tu po 24h skoncza sie probki. Trzeci przyklad (tym razem zupelnie inny); wyscig w WCG i Prime - zglosimy sie do Prime bo dla nas wazniejszy i nie zdziwcie sie jesli w Prime zajmiemy np. 8-me miejsce a w WCG moglibysmy wygrac. Dlaczego? Dlatego ze caly swiat bedzie liczyl w wyscigu Prime, a u nas Urzad Miasta Lublin do spolki z Urzedzem np. Marszalkowskim ;) beda wciaz liczyly WCG na maxa... Przeciez wiecie ze UML nie przepnie sie do Prime na czas wyscigu...



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Paudys

i jeszcze podział na CPU i GPU - można liczyć dwa projekty jednocześnie jeśli któryś obsługuje GPU.
Marcin
BOINC@Poland - liczymy na Ciebie!

Niekumaty Burak

Cytat: Piotr R. (Peciak) w 04 Lipiec 2010, 09:38
nie zbierać praktycznie żadnych puntów
to pachnie żenadą.
Nie traktujmy tego aż tak prestiżowo. Daleka pozycja w jakimś wyścigu pokazuje, że dany projekt liczy nas mało i może być argumentem w zachęcaniu.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.