Cyfron

Zaczęty przez Cyfron, 07 Czerwiec 2010, 18:59

Cyfron

Witajcie :)

Niedawno dołączyłem i się przedstawiam:

Pochodzę z Jaworzna, pracuje, mieszkam i studiuje w Krakowie, a obecnie z narzeczoną pomieszkuję w Częstochowie
Studiuje na studiach doktoranckich i pracuję na AGH w Katedrze Mechaniki i Wibroakustyki - Laboratorium Akustyki Technicznej (no taka zawiła ta nazwa  |-? )

Za czasów jak było tylko Seti to coś tam liczyłem, teraz się troszkę bardziej za to zabrałem, m.in. dlatego, że udało mi się BOINC'a postawić na kompie w laboratorium :)

Zainteresowania - poza pracą (tyle płacą, że to musi być hobby, aby chcieć to robić  %) ): akwarystyka, kino domowe (dobra przyznaje się - lubię po prostu oglądać filmy na duuużym ekranie - projektor - i w miarę dźwięku 5.1 ;D ).



Pełna wizytówka:


Prime Grid:


Sygnaturka Radioactive@home:


Moje odznaki:




krzyszp

Witam :)

Podepnij je do boincstats - nie będziesz musiał sprawdzać parametrów :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Pigu

witam kamrrrata :parrrty:

apohawk

Albo sprawdź na stronie projektów, do których je dołączyłeś.
Witamy na pokładzie  :parrrty:
No good deed goes unpunished.

kempler

O kurna  :) Witam ziomala z rodzinnego Jaworzna  :parrrty:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomasz R. Gwiazda

#5
witamy :)


tu kompy widac: http://pl.boincstats.com/stats/boinc_host_stats.php?pr=bo&st=0&userid=c98ae4d2877e0b197b5bee002a5bedfb

Cyfron

Przed Wami się nic nie ukryje ;)
A z tamtych kompów, to część już nieaktualna :)
Dopisywałem konta z dawniejszego liczenia i widzę, że w ogóle mam teraz mocno pokręcone statsy... :wth:

Tomasz R. Gwiazda

spokojnie, wyprostuja sie :)


a i to twoja sygnaturka na forum :)


Cyfron

Sygnaturkę już sobie strzeliłem, ale właśnie nie ma tam Rosettki, a na niej najwięcej liczę (poza "Colazja" ;) )

apohawk

Jeśli zalogujesz się na strony projektów, to możesz stare komputery pousuwać ze statystyk bez straty punktów. Po pewnym czasie boincstats wtedy też dojdzie to ładu. Ja niedawno robiłem takie porządki.
No good deed goes unpunished.

Cyfron

upgrade pierwszego postu :)

EDIT:
Zrobiłem porządek z tymi kompami :)

Sergeant

http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=2277251

To prawdopodobnie twoje punkty w Rozecie i WUProp.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Tomasz R. Gwiazda

co do niezgrania projektow, to moze sie zejda (jak Bryland z Noemi :P)
Kwestia taka czy takich samych maili uzywales

i czy od poczatku uzywales BAM do zarzadzania projektami. Moze wystarczy uzyc opcji odszukaj konto  (tam gdzie sie przylaczasz do nowych)

Cyfron

Właśnie z tą częścią kont co je "importowałem" było tak, że nie były zarządzane przez BAMa, bo go jeszcze wtedy nei było  |-?
Zrobiłem taki mykens, że w danych tych starych kont zmieniłem maila i hasło tak, aby było takie samo jak jest w BAM, a potem właśnie szukałem tych kont i tak się dołączyły, tylko, że właśnie widać, że się jeszcze nie złożyło (wczoraj robiłem ten porządek).

tmphaha

W WUProj jak możesz to dołącz do zespołu  ;), bo póki co jesteś niezrzeszony.

Cyfron

Zapisałem się.
Zresztą ciekawe dlaczego BAM mnie automatycznie tutaj nie dopiął.

BTW: Upgrade  :)

Tomasz R. Gwiazda

z reguly, wszelkie rzeczy na profilach projektow trzeba recznie ustawiac.
Zrob sobie na 1 projekcie modelowy profil , sygnaturki forumowe, wizytowka ect
a pozniej przy przylaczaniu do kolejnych copy-paste :)

Waldek1989

Witam ! Niezła flota! Pozdrawiam!

G

Witam!  :parrrty: ;D :parrrty: ;D

       

Troll81

Witam kammmmrata. Widzę że mocarna twa flota. Musze cie jednak ostrzec że twoje postepowanie może byc poczytane za wykorzystywanie mienia pracodawcy do celów prywatnych. Załatw sobie na wszelki wypadek jakis dupochron. np zgodę na uzycie komputerów do celów eksperymentalnych albo inne dziadostwo.

Cyfron

Spoooko - te 2 kompy laboratoryjne to jest ustalone i wszystko tak zrobione, że nie ma szans nikt się do tego przyczepić :)

Troll81

Po prostu niedawno była afera na podobnym tle i kolo dostał dyscyplinarkę i ma sprawę w sądzie.... więc bądź ostrożny i załatwiaj dupochrony na każdą możliwą sytuację....

Cyfron

ojj - nie sądziłem, że mogą być aż takie problemy..
U mnie to raczej spokój i nie są to raczej kompy jakoś szeroko używane:)

Troll81

Chodzi o kwestię prądu. kolo podpiał kilkaset maszyn do SETI i nagle zuzycie pradu podskoczyło o kilka KW co mocno odpbiło sie na rachunku za prąd. Ksiegowa to wyczaiła i zaczęli sprawdzać. Szybko sie okazało że kolo  bez pytania podpiał nie swoje kompy pod swoje konto BOINC. Naraził szefostwo na straty itp itd. i w efekcie ma wyrok za kradzież (wszak okradł w ten sposób pracodawce z prądu). Dlatego zawsze lepiej mieć jakiegos maila albo jakiegos papierka ze strony szefostwa. W którym jak byk będzie napisane że wyrażaja zgodę (na przeprowadzenie testów obciązeniowych na ten przykład) :D

Niekumaty Burak

Prawdopodobnie Acer ma akcelerometr i może liczyć elitarny QCN.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Troll81

Ano :D zachęcamy do udziału w tymże projekcie :D

Cyfron

o dziękować - nie sądziłem, że to pójdzie na moim kompie :D
Już podpięty, ale nie zrobiłem tego przez BAM'a bo tam niby mówi, że projekt wyłączone jest. Zresztą tak samo mówił o FreeHal'u a coś tam było przez chwile :)

Cyfron

podepnę sobie to tutaj:

http://www.boincatpoland.org/smf/rozmowy-nieboincowane/komora-bezechowa/

EDIT:
A Quake olałem, bo się okazało (tak jak myślałem), że nie mam akcelerometrów w lapsie  :-\

Cyfron

Podczas pracy:

         

a tutaj w rzeczywistej rozdzielczości :)
http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/5607f5f2.jpg


Limol

Eloszka szkoda że nie ma jakiejś platformy na komórki np taki samsung omnia HD2 ma coś koło 1GHz Mogli by nad tym pomyśleć
http://www.youtube.com/user/TOMVANLIMEN welcome :D


AiDec

Cytat: Cyfron w 11 Czerwiec 2010, 20:38
podepnę sobie to tutaj:

http://www.boincatpoland.org/smf/rozmowy-nieboincowane/komora-bezechowa/

Podepnij sobie gdzie indziej i inaczej - wejdz w potrzebny Ci watek, a pozniej kliknij (po prawej o gory) w `DODAJ ZAKLADKE` :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka


Cyfron

Chciałem tylko się usprawiedliwić zawczasu, że mnie z tydzień nie będzie - jadę na urlop - bez neta  :arrr:

Nie zróbcie czegoś, czego ja bym nie zrobił ;)

Troll81


Cyfron

ciii - moja ma tak myśleć  ::)

Cyfron

Trzeba trochę odświeżyć wizytówkę a przy okazji pochwalić się promocją B@P:
Zdjęcie
To ja na tle samochodu pomiarowego :)

a tutaj można obejrzeć mnie w "bojówkowym" nastroju ;)

GRID

#36
Brawo.  :p_arr:
Później coś wypatrzyłem na jednym zdjęciu. Dodałem zdjęcie do dziwnych obrazków

Troll81

 :parrrty:

GRID

Widzę Cyfron że RAC ci podskoczył ostatnio.  :)

Troll81

i dobrze :D walcz