wiadomości prywatne

Zaczęty przez m2marek, 24 Marzec 2006, 22:05

m2marek

Nie wiem czy dochodzą moje wiadomości. W folderze wiadomości wysłane ciągle jest pusto. Co zrobić by pojawiały sie tam informacje o przekazanych informacjach? Nie widze jakiejś opcji wyślij też do mnie.
Proszę o pomoc i z góry dzięki.

gaciu

U mnie też nie ma ich w "Wysłanych". Są jednak w wiadomościach "Do wysłania". Drobny błąd.

Wysoce prawdopodobne, że wystarczy podmienić nazwy katalogów w skrypcie bazy danych.

A wiadomości z pewnościa dochodzą. Nie muszą przecież wędrować zbyt długo. Wszystko dzieje się na tym samym serwerze.

m2marek

---------- 02:48 25.03.2006 ----------

A więc nie dochodzą?!? :x
Wcześniej kręcąc komputer na 2400MHz dałem wiadomość na forum i wysłałem do Gave'a, dziś/wczoraj ponownie wysłałem dwie wiadomości do niego (brak aktualizacji moich wyników) i nie mam ich ani w wysłanych, ani w wiadomościach do wysłania. Próbuję jeszcze raz.
---------- 03:02 ----------

Po wysłaniu kolejnej wiadomości do Ranking-dziełatiela pojawiła się wiadomość w katalogu wysłane. Mam nadzieję, że i otrzymane :wink:

Gave

@m2marek
Dostałem Twoją wiadomość, choć faktycznie tylko raz, z datą: Sob 25.03.06 02:59:20.
Ranking zaraz uaktualnię (zawsze staram się robić to jak najszybciej, ale niestety czasami może to być nawet inny dzień). :wink:

Mchl

NIe straszcie, że wnów coś się psuje... 8-[

--edit--

Przejrzałem archiwum wiadomości i  z dzisiejszych od m2marek jest tylko jedna... czyli dwie gdzieś się zapodziały.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

nie chce straszyc ze cos sie psuje ale ...
Otrzymałeś nową Prywatną Wiadomość od (POSTER_USERNAME) w portalu "www.boincatpoland.org" nie ma xywki w powiadomieniu na e-mail:|

Mchl

:(
coraz gorzej sie dzieje...
skończy sie na reinstalce?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

i znow pytanko - czy istnieje mozliwosc umieszczenia opcji umozliwiajacej przesylanie pelnej tresci wiadomosci a nie tylko powiadomienia??

Mchl

... Pewnie istnieje... Pytanie tylko, czy w świetle powyższych usterek, z którymi nie umiem sobie poradzić, to zadziała.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org