Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

zoptymalizowani klienci BOINC

Zaczęty przez bartsob5, 17 Wrzesień 2005, 19:09

AL

Nietoperek a podesłałbyś mi go na maila ? Bo coś dalej mam problemy z pobraniem (nawet spod IE).

Nietoperek

Cytat: "AL"Nietoperek a podesłałbyś mi go na maila ? Bo coś dalej mam problemy z pobraniem (nawet spod IE).
link kieruje do strony wygenerowanej przez program Azureus czyli musi byc dany program aktywny i w sieci aby wejsc, na IE u mnie tez nie chcialo wejsc - strona sie otwiera na protokole szyfrowanym https ktory u mnie tylko (w tym wypadku) firefox otwiera - wrazie cos podaj adres @ to podesle ci binarke
------------
swieze paczki od tego samego autora dumas777 - boinc 5.4.11 oraz 5.5.12 - wymagany procesor z flaga SSE2 (windows) - 5.4.9 z seti enchanced 5.17 dla freeBSD - jak wczesniej wymagany klient torrent (opera 9.00, utorrent itp...)

PMG

Pytanie - w jakich projektach opłaca sie używac optymalizacji ? Bo z tego oc czytałem to np. SETI już nie , za to SIMAP tak - ktoś by mógł wypisać gdzie sie opłaca a gdzie nie ?

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

bartsob5

najbardziej: QMC, Neuron, i RCN chyba... w reszcie dobre benchmarki nie sa juz tak pomagajace, ale lepiej miec wieksze niz mniejsze...

Nietoperek

jeszcze xtreme lab - chyba ze cos sie zmienilo do tego czasu
----------
boinc 5.7.0 - autora dumas777 - do sciagniecia wymagany klient torrent (opera 9.00, utorrent itp...)