Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

krótkie pytanie dotyczące Seti

Zaczęty przez gregre, 04 Sierpień 2010, 11:16

gregre

z tego co zrozumiałem co jest na głównej stronie Seti to w każdy wtorek mają przerwę na 3 dni, tak?
czyli w ciągu tygodnia paczki można pobierać tylko przez 4 dni...

Troll81

Raczej na jeden dzień mają przerwę :D

Tomasz R. Gwiazda

kolega gregre dobrze mowi, zwykle na 3 dni

gregre

jak na razie minęło już 24h od kiedy nie mogę pobrać próbki, czyli zapowiada się dłużej...

Tomasz R. Gwiazda

http://setiathome.berkeley.edu/sah_status.html

pszyklejony

Nędza, nędza, nędza, coraz gorzej z tym seti. Tylko kase by chcieli. Tusk jeszcze ustawy nie podpisał o wzroście podatku a już są podwyżki. To dopiero cuda.

Filavandrel

chciałem do 500K dopędzić seti ale chyba zrezygnuje... mam z 120 WU do odesłania i se stoją, nerwi mnie to...

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Telefax

Ty do 500K a ja do 1kk... Może sami nie wierzą, że coś znajdziemy więc powoli rezygnują  :)

pszyklejony

Wierzą, wierzą. Właśnie znaleźli na Marsie jakąś wydzielinę, co tylko może powstać z żywych organizmów.

dziubas

eee tam, napluł ktoś albo jeszcze coś gorszego, ale żeby tak od razu robić z tego sensację?
;)

Cytat: pszyklejony w 04 Sierpień 2010, 19:13
Wierzą, wierzą. Właśnie znaleźli na Marsie jakąś wydzielinę, co tylko może powstać z żywych organizmów.
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

gregre

no to kolejne pytanie do tematu: da się pobrać próbki na zapas? żebym miał co robić jak będą serwy znowu nieczynne...

pszyklejony

Na stronie projektu, po zalogowaniu do konta w sekcji Ustawienia - Ustawienia przetwarzania - Network usage dajesz 10 dni.