Computing for Clean Water

Zaczęty przez Krzysztof_F, 24 Sierpień 2010, 15:20

Krzysztof_F

Witam,

dziś pobrało mi próbki nowego projektu Computing for Clean Water - jak można przeczytać na stronie projekt ma za zadanie poszukiwanie, na poziomie molekularnym,  nowych materiałów wykorzystywanych w późniejszym etapie do produkcji materiałów filtracyjnych do wody m.in w celu odsalania wody morskiej...

mój angielski nie jest zbyt dobry więc jeżeli coś nieprawidłowo przetłumaczyłem to proszę o poprawienie ale...

... niewątpliwie można się cieszyć z kolejnego podprojektu w ramach WCG   :D

Nawiedzony

#1
O bardzo fajnie, bo uczestniczę w WCG, tak projekt ma na celu udoskonalenie materiałów do produkcji filtrów wody, które mają zmniejszyć koszty, a zwiększyć wydajność :)

Research Project         Memory Available     Disk Space     Operating Systems
Computing for Clean Water    400 MB            100 MB              Windows, Mac, Linux

Ciekawe jaka jest punktacja, jak ktoś przeliczy, to niech napisze, bo j mam solidna kolejkę w WCG ;)

Troll81

Kolejne tłumaczenie do zrobienia :D

mah81

Cytat: Nawiedzony w 24 Sierpień 2010, 15:32
Ciekawe jaka jest punktacja, jak ktoś przeliczy, to niech napisze, bo j mam solidna kolejkę w WCG ;)

CPU Time (hours) - 1.48
Claimed/ Granted BOINC Credit - 16.6 / 27.0

hmm w sumie nie wiem czy Ci to coś powie, ale w porównaniu z fightAIDS to nawet nieźle punktacja wypada, przynajmniej u mnie

Troll81

mah81 witamy na forum i zapraszamy do działu wizytówki :D

kempler

Cytat: Troll81 w 24 Sierpień 2010, 21:08
Kolejne tłumaczenie do zrobienia :D
ja to tłumaczę jeśli jeszcze nie zaczałeś.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

bierz. Ja nie wyrabiam z czasem :(

Nawiedzony

Cytat: mah81 w 24 Sierpień 2010, 22:42

CPU Time (hours) - 1.48
Claimed/ Granted BOINC Credit - 16.6 / 27.0

hmm w sumie nie wiem czy Ci to coś powie, ale w porównaniu z fightAIDS to nawet nieźle punktacja wypada, przynajmniej u mnie

Też zdążyło mi już to przeliczyć i w sumie to punktacja wychodzi prawie taka sama jak w innych projektach WCG (u mnie) przykładowo, w przybliżeniu to wygląda tak:

Projekt:                               CPU Time:    Claimed:      Granted:    Claimed/Time:     Granted/Time:
Computing for Clean Water        2.05           39.9            39.4             19.46              19.22
Human Proteome Folding (P2)     4.09           75.5            80.6             18.46              19.71
FightAIDS@Home                     4.87            94.4           96.4             19.38              19.79

Oczywiście niektóre WU punktują lepiej inne gorzej, ale przeważnie mieści się w granicach 19-20 pkt/h(CPU) :)
Miałem tez statystyki z innych projektów na WCG, ale dziwnym trafem coś mi je zeżarło  |-?