Jaki tu spokój....

Zaczęty przez Juras23, 02 Kwiecień 2006, 16:51

Juras23

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że na Forum ostatnio jakaś "stagnacja" się  zrobiła? Czy większość tematów przeniosła się na forum PPB? Tak jakoś mało wątków jest rozwijanych i coraz mniej wypowiedzi ...jest jakaś taka statystyka kapitanie co by pokazała ilość wszystkich wpisów na dzień? Czy może tylko mi się wydaje??

gaciu

Raczej ci się nie wydaje. Po może trzech dniach mojej nieobecności na forum PPB poruszonych zostało 13 tematów, a w nich ok 50 nowych postów. Na rzecz PPB straciliśmy zupełnie kilku user-ów ( who sholud remain nameless ). Przynajmniej takie odnosze wrażenie. Jednocześnie podkreślam, że nie jest to forma jakiegoś zarzutu tylko smutku/żalu. Do tego należy dodać kwestię rozwiązania na forum wielu problemów dotyczących BOINC i poszczególnych projektów. Z tego powodu nie powstają świeze wątki bo ewentualni nowi użytkownicy mogą o nich przeczytać w już istniejących.

... może zaczęła nas trawić ta sama choroba co POLAND - Seti Team 2000...

Pomimo tego wszystkiego nasza drużyna bardzo dobrze sobie radzi w samym przeliczaniu ( co jest, może nie jedynym, ale najważniejszym powodem istnienia forum), więc nie ma się co martwić.

Simek

Popieram ;) nie jest najgorzej, ale ostatnio sam mam mamlo czasu an czytanie forum, a co dopiero na pisanie postów :P

AL

Fakt, nastąpił mały ale zauważalny transfer "Aktywnych forumowo" do PPB. Trzeba jednakże zauważyć dosyć spory w ostatnich dniach przypływ nowych członków tego forum i naszej drużyny( Przy okazji witam i pozdrawiam serdecznie nowych członków tego forum i boinc@poland ). Moim zdaniem jest tylko kwestią czasu kiedy spośród nowych członków wyłonią się nowi "aktywni forumowo", a i wśród nowych członków zawsze jakiś nowy problem do rozwiązania się znajdzie. Jest dobrze, a bedzie jeszcze lepiej.
PS. Mam tylko nadzieję, że nie straciliśmy bezpowrotnie kilku członków związanych teraz aktywnie z tworzeniem i utrzymywaniem PPB i, że od czasu do czasu zaglądają oni na "stare śmiecie" :wink:

PeeN

pierwsze: nie można przejmować się tym że przechodzą do innego teamu. przecież tu chodzi o wspólne dobro, epokowe odkrycia etc.
miejmy nadzieję że wyniki badań nie trafią do prywatnych kieszeni(czyli zeby nie było czegoś takiego jak z polskimi wynalazkami np niebieski laser-tego nie można wybaczyć)

drugie: ja bym uczesniczył już dawno w BOINC ale jakoś często komp mi pada :P a teraz mam nadzieję utrzymać go w całości

trzecie: logo BOINC@Poland podoba mi się bardziej od PPB ;)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=671018][/url]

bartsob5

ekhm... tak zeby uswiadomic kolege, to ppb to nie jest team:P a autorem loga ppb jest ta sama osoba co zrobila logo BOINC@Poland ;)

PeeN

no trudno to troche sie pomyliłem :P ale i tak logo BOINC@Poland jest ładniejsze ;)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=671018][/url]

bartsob5

no ale wciaz trwaja prace nad jego ulepszeniem;)

Mchl

Ja zauważyłem, że forum działa jakby impulsowo.
Czasami przez dłuższy czas jest cicho, a potem nagle w ciągu kilku godzin pojawia się kilkanaście, albo i więcej nowych postów.

PPB rzeczywiście mocno zajmuje kilku naszych kolegów, ale to chyba dobrze. Może coś się z tego urodzi ;) Temperatura dyskusji bywa tam naprawdę gorąca.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

gaciu

Dochodzi czasami do temperatury wrzenia materiałów ceramicznych :)

PeeN

może trzeba zacząć nadmiernie filozofować to się forum rozkręci :P
a może przy okazji bzdurnego gadania urodzi sie jakiś pomysł  :wink:
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=671018][/url]

kyny

Ja narazie spłonęła jedna płyta... ale to chyba nie przez forum:)
img]http://boinc.mundayweb.com/one/stats.php/userID:6045/.png[/img]

Mchl

U mnie mostek północny też chyba trochę przysmażony... Sprzęt miewa teraz gorsze dni, kiedy niebieski ekran pokazuje się stanowczo zbyut często (a potem wszsytko chodzi ładnie przez tydzień nonstop).

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PMG

Kontroluj albo temperature w pokoju albo temperature na mostku :P.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Mchl

Od kiedy go przegrzałem ,to potrafi mi zgłaszać -32768oC. Tudzież inne ciekawe wartości.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PMG

To prędzej sam czujnik temperatury jest walnięty. Ale w sklepach można je dostać ( pamietam ze w jakiś zestawach moddingerskich były dodatkowe czujniki )

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Mchl

Biorąc pod uwagę, że trafiają mi się też inne ciekawostki, to obstawiam raczej awarię chipsetu.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

miszol

Cytat: "Mchl"Od kiedy go przegrzałem ,to potrafi mi zgłaszać -32768oC. Tudzież inne ciekawe wartości.

toz to grubo ponizej zera bezwzglednego - zglos to gdzies, moze jakis nobel za to wpadnie :)

Mchl

U mnie w pokoju różne prawa fizyki są łamane.
Na przykład budzik działa na wyczerpanych bateriach. To znaczy, jakieś dwa lata temu wyczerpały się w nim baterie i przestał chodzić, ale od jakichś trzech miesięcy działa znowu. :)

Postanowiłem w ogóle, że doprowadze do śmierci cieplnej wszechświata w moim pokoju, więc chaos tutaj mam na wysokim poziomie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

Dementuję plotkę, jakobym ja (albo inni) "przenieśli się na PPB" ;-).

Troszkę praca przytłoczyła, ale wcale nie zamierzam przestać się tu angażować (ja i chyba reszta też;-)).

Po prostu chwilowo cała para idzie tam, ale mam nadzieję, że zbytnio i tego forum ida się nie zaniedbywać.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka