Znalezione liczby pierwsze w PrimeGrid

Zaczęty przez Nawiedzony, 06 Wrzesień 2010, 22:46

Krzysiak

Moja też była taka pierwsza
Ale teraz jest już z górki  XD

Pozdrawiam Gratuluje Powodzenia


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

_Aleksander_

Czy może ktoś przypomnieć, czy i gdzie mamy aktualną stronę ze znalezionymi przez team liczbami pierwszymi?
Przewijało się to chyba w kilku różnych wątkach...

Pigu

np tu - pracujemy co prawda jeszcze nad spójnością strony kodowej
http://www.pigu.pl/viewpage.php?page_id=11

mimeq

A co ile sa tam odswiezane te dane ? Wprawdzie jestem tylko Doublechecker ale mnie tam nie ma  :book:

http://www.primegrid.com/primes/?section=primelist&userid=66307


Pigu

tabele generuje krzyszp - poprosiłem go dzisiaj o dodanie na dole tabeli daty ostatniej aktualizacji, jak znajdzie chwile, to jest szansa na taki liczniczek

z tego co wiem, tabela powinna być updatowana ok 1 na dobę

krzyszp

Cytat: Pigu w 13 Luty 2011, 14:04
tabele generuje krzyszp - poprosiłem go dzisiaj o dodanie na dole tabeli daty ostatniej aktualizacji, jak znajdzie chwile, to jest szansa na taki liczniczek

z tego co wiem, tabela powinna być updatowana ok 1 na dobę

Data aktualizacji dodana.
Natomiast już nie pamiętam, czy ktoś dodaje automatycznie rekordy do bazy, ja nie...
Ale oczywiście ręcznie dodałem mimeq'a :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

mimeq



Pigu

Cytat: krzyszp w 13 Luty 2011, 15:24
Natomiast już nie pamiętam, czy ktoś dodaje automatycznie rekordy do bazy, ja nie...

ee to ta lista nie tworzy się dzięki oskryptowaniu "sama"?  |-?

krzyszp

Spojrzałem w logi i chyba jednak "tworzy się sama" (kilka rekordów było utworzonych/zaktualizowanych) bez mojego udziału :)
Czy czasami Szopler tego nie robi?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Puma

Chyba jakaś liczba  ;D Dear Primefinder,

Congratulations! Our records indicate that a computer registered by you has found a unique prime number. This computer is running BOINC, is attached to the PrimeGrid project, and is assigned to the Sophie Germain Prime Search.  What makes this prime unique is that it's large enough to enter the Top 5000 List in Chris Caldwell's The Largest Known Primes Database.

Since you are the finder, you will be credited with the discovery.

Troll81


krzyszp

Cytat: Puma w 20 Kwiecień 2011, 19:18
Chyba jakaś liczba  ;D Dear Primefinder,

Congratulations! Our records indicate that a computer registered by you has found a unique prime number. This computer is running BOINC, is attached to the PrimeGrid project, and is assigned to the Sophie Germain Prime Search.  What makes this prime unique is that it's large enough to enter the Top 5000 List in Chris Caldwell's The Largest Known Primes Database.

Since you are the finder, you will be credited with the discovery.
Podaj więcej danych, to chętnie dopiszę Twoje odkrycie do serwera statystyk :)
:parrrty:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Puma

Już są dane--przesłali ---> 4182932202375 · 2666668 - 1   /   4182932202375*2^666668-1 is prime! Time : 1296.268 sec.
[Elapsed time: 21.62 minutes]  
 Rank (*):   3273 (digit rank is 14) 
Entrance Rank (*):   3262    Dane wystarczają?

krzyszp

Jeszcze punkty :)
Sprawdzę jutro, ok? Bo przy tym kompie nie mam danych do bazy na serwerze :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Puma

Score (*):   41.699 (normalized score 1.0011)

Krzysiak

Mógłbyś wkleić potwierdzić czy to ty
http://www.primegrid.com/primes/?section=primelist&userid=61033


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Puma

#96
Tak -- to Decimal Digits:   200700   (log10 is 200699.68663014)  Ale co dokładnie wkleić? -- tam obok jak  się wchodzi do liczby jest nik i przynależność do zespołu--potrzeba coś jeszcze? Miejsce liczby 1107

krzyszp

Już jesteś na liście (chociaż bym przysiągł, że to nie ja dodałem - krasnoludki jakieś, czy cóś???).


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81


Nawiedzony

2gi Doublecheck, 5ta z kolei liczba pierwsza ;)

Doublechecker
18460155997785*2^666666-1 200700 (decimal) SGS 4.270

_Aleksander_


Troll81

 :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty:

Krzysiak

Gratulacje  :parrrty:

chyba można odnotować na głównej

26 May 2011 11:08:52 UTC, PrimeGrid's The Riesel Problem project eliminated k=141941 by finding the mega prime: 141941*2^4299438-1
The prime is 1,294,265 digits long and enters Chris Caldwell's The Largest Known Primes Database ranked 25th overall. This is the largest prime found in The Riesel Problem and PrimeGrid's sixth elimination. 58 k's now remain.

A potwierdził nasz kolega
"The prime was verified on 28 May 2011 23:08:20 UTC, by Piotr M. Zalewski (Piotr M. Zalewski) of Poland. For more details, please see the official "


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81

Na wszystkie newsy to :D na FB tez....

Nawiedzony

Szósta liczba pierwsza  :D Trzeci doublecheck i trzeci SGS  :D

Cytat19826622181875*2^666666-1   200700 (decimal)   SGS   4.270

aborek

 :respect:
Ja ciągle czekam na swoją pierwszą pierwszą ;D

Nawiedzony

#106
7 liczba pierwsza 4 initialfind :D :D
CytatDear Primefinder,

Congratulations! Our records indicate that a computer registered by you has found a unique prime number. This computer is running BOINC, is attached to the PrimeGrid project, and is assigned to the Sophie Germain Prime Search. What makes this prime unique is that it's large enough to enter the Top 5000 List in Chris Caldwell's The Largest Known Primes Database.

Since you have auto-reporting selected, the following prime was submitted on your behalf:

   Added 100790 : 5499060513015*2^666668-1 (200700 digits)


If you have any questions or concerns, please contact me and we will surely resolve any problem.

Once again, congratulations on your find. Thank you for participating in PrimeGrid.

John Blazek of PrimeGrid

Prime   Digits   Subproject   Prime Score
Initial finder
5499060513015*2^666668-1   200700 (decimal)   SGS   8.540

Zdecydowanie lubię poławiać liczby pierwsze  :attack:

aborek


_Aleksander_

 :parrrty: No i siedem to też liczba pierwsza :p_arr:

Troll81



aborek

Super. Gratulacje :parrrty:  :respect:

GRID

To może by dawać jakiś wirtualny order dla tych którzy odkryli liczbę w PrimeGrid

Nawiedzony

Cytat: GRID w 18 Lipiec 2011, 21:27
To może by dawać jakiś wirtualny order dla tych którzy odkryli liczbę w PrimeGrid

To sporo medali bym już miał  :D

Troll81

myślę że wystarczy odpowiednia sygnaturka. W którejś jest pokazane ile się odkryło a ile się checkowało...

Nawiedzony

No właśnie coś takiego jakiś czas temu w swojej zrobiłem  ;) po prostu link tekstowy do strony ze "znaleziskami".

Troll81


Agbar

#117
Czekam na potwierdzenie 20127047758935*2^666667-1.

----
Fałszywy alarm. Dzisiaj dostałem maila do którego potwierdzenie dostałem 18. lipca. Błąd matrixa? 8)

Troll81


Agbar

A Troll już zdążył mi pogratulować...  |-?

BTW w SGS na PRPNet zostało 900 zadań, czyli do jutra się zakończy!