Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Serwis SKB@P

Zaczęty przez Cyfron, 20 Wrzesień 2010, 13:55

Szopler

Chyba mamy poważny problem z SKB@P_11 - dzisiaj jakimś cudem udało mi się wbić po LMI na niego, ale 5870 nie widzi w ogóle - jakby kto kartę wyjął.

Cyfron

właśnie 2 kompy, które leżały dziś "kopnąłem" i jeden się ciągle restartuje, a drugi coś ma problemy z grafą. Jutro spróbuję coś powalczyć trochę dłużej jak czas pozwoli i przynajmniej zlokalizować usterkę.

Cyfron

niestety oba kompy wymagają więcej pracy. Ja nie mam czasu się tym zająć, nie wiem czy RK da radę kiedyś się nimi zająć.

ryszard.korczyk

RK będzie w Krakowie śr-piątek. Może znajdę chwilę i podjadę. W najgorszym wypadku zabiorę do siebie, a SKBP9 przywiozę.

Szopler

#644
SKB@P_1
SKB@P_8

Last OnLine: 12/7/2012 2:14 AM - oba o tej samej porze zniknęły... 02:14 w nocy z czwartku na piątek.
Proszę w miarę możliwości sprawdzić o co chodzi.

W tej chwili mamy wyłączone z liczenia aż 4 GPU: 2x5850 w SKB@P_1, 5870 w SKB@P_11 (nie widzi karty - przepada ~600k dziennie w POEM), 560Ti w SKB@P_8.

mimeq

Czyli sprawdza sie stara zasada - dziala nie ruszaj  %)


Cyfron

czy mi się dobrze wydaje, że SKB@P8, do którego podpięte są czuniki QCN i Radioactive - nie jest dopięty do projektów?

Szopler

Już jest ;).
Dodatkowo dopiąłem: QCN Continual & QCN Taiwan (dodadkowe punkty nie zaszkodzą), do La Red Atrapa Sismos dołączyć nie mogę z powodu: złe hasło!

ryszard.korczyk

Dorastamy do decyzji, że SKB@P9 trzeba dać odejść godnie, co sądzicie o tym, aby ją przekazać komuś, kto się zajmie ustabilizowaniem tego? Ale ostrzegam, to Phenom 4x 9850 grzeje się to mocno i papu potrzebuje dużo.

Cyfron

jak zapewne się domyślacie, to ja jestem za :)

Troll81


lukaszja


Cyfron

albo inaczej - czy ktoś jest przeciw?  :-[

Tomasz R. Gwiazda

a teraz mozemy zaglosowac komu go podrzucic :P

Troll81


Szopler


ryszard.korczyk

Svistakowi stabilna maszynę trzeba wysłać! :)

Cyfron

Svistak chciał stabilne kompy, bo nie chciał nic z nimi robić, bo nie ma na to czasu/umiejętności. RK mówi, że komp ma problemy, więc nie wiem, czy Svistakt odobry kandydat - czy będzie zadowolony.

RK mnie ubiegł  %)

Troll81

może na niestabilnej gimnazjaliści się więcej nauczą?

ryszard.korczyk

Dziś SKB@P11 pojechał do osoby, która zaoferowała mu miejsce :).
Przed wysyłką został wyposażony w obudowę AEROCOOL PGS STRIKE-X ONE z dolnym systemem zasilania i dość przewiewna jest. Dodatkowo wyczyszczono radiatory, pod chłodzenie CPU poszła nowa lepsza pasta (prawie 20stopni różnicy). System chłodzenia w obudowie doposażono dodatkowo o 3 wentylatory 12cm, jeden na górze obudowy, jeden na tyle i jeden na boku przy GPU. Efekt końcowy dość pozytywny, jest sporo ciszej. Aktualnie komputer pracuję pod systemem Win 8.
Obudowa i system niech będzie moim wkładem do SKB@P.
Zdjęcia dołożę później.




Szopler

w "11" były 2x5850 - system ich nie widzi,
w "3" była 1x7970 - system jej nie widzi,
w "10" były 2x560ti - padł w jednej wentylator - komp jest u RK

Szopler

Padła jedenastka... od doby Offline.

Szopler

2,3,7 nie działają :(

Szopler

2,3,7 NADAL nie działają...

Troll81

Wysłałem PW do RK.

Cyfron

nie do RK, tylko do mnie.
Niestety przez chroniczny brak czasu nie mam czasu nic zrobić...
Nawet na forum nie byłem od miesiąca...

LQG

Nie ma czasu bo kolega Cyfron po telewizji się szwęda... z komorą ;) W każdym razie gratulacje :p_arr:

Cyfron

niestety komora to i tak nie jest ta rzecz, która pochłania najwięcej czasu :)

AiDec

#668
Fakt:
Ze wzgledu na ogromny wzrost cen za uslugi LMI, ze wzgledu na bardzo negatywne zmiany w polityce cenowej LMI, nie bede niestety przedluzal subskrypcji na kolejne miesiace.


Wyjasnienie:
Nie place podatkow w Polsce bo nie chce dawac polskim politykom (czyt. zlodziejom i oszustom) pieniedzy, nie kupuje nic od Apple, AUDI, VW (z tego samego powodu) i w obecnej sytuacji nie dam rowniez ani grosza ludziom z LMI. Korzystalem z ich uslug przez wiele lat, placilem abonament i oplacalem dodatkowe uslugi, podziekowali mi wczoraj bardzo ladnie - za marzec, za sam fakt posiadania LMI PRO na dwa stanowiska (za kazde kolejne trzeba zaplacic kilkadziesiat USD!) dostalem od nich rachunek na ponad 400pln.

Obecna subskrypcja bedzie aktywna jeszcze przez kilka dni, sadze ze w okolicy wtorku zaczna usuwac dostep do niektorych stanowisk. Zaluje ze nie moglem poinformowac Was o tym wczesniej - sam zostalem poinformowany w ostatniej chwili (a nie zamierzam placic czterocyfrowej kwoty tylko po to, zeby przedluzyc subskrypcje o kolejny miesiac)..

LMI bylo swietne. LMI zeszlo na psy. Zycze im szybkiego bankructwa.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tobas

Chodzi o LogMeIn ?
Mnie też zaskoczyli - przeszedłem już na TeamViewer'a, ale fakt - fajna to była usługa, na pohybel wyzyskiwaczom  :bad:

Troll81

ja korzystam z free ale nic mi na razie nie napisali.

Szopler


Cyfron

sprawdzę w najbliższym czasie

GRID

Z wersją free TeamViewer'a trzeba uważać bo po jakimś czasie blokują. Ja obecnie używam wersji 5 TV po tym jak ostatnia przestałą mi działać i komunikować że komerchę walę za free. Przestałem się również logować na konto numery ID mam zapisane w pliku txt.
Ostatnio nawet w wersji 5 zaczeły mi się groźby pokazywać to czasami używam wersji portable.

Martin Fox

OT warning!!

No cóż, nie ma się co dziwić że ktoś kto SPRZEDAJE swoje usługi nie chce ich za darmo rozdawać :)

mordi

z Teamviewerem też mam trochę doświadczenia i dodatkowo warto mieć na uwadze, że każde połączenie przechodzi przez ich serwy ;) a i jeszcze jak ktoś probuje używać TV na hackintoshu to się zdziwi ;) bo dodatkowo TV weryfikuje czy wersja jabłuszka jest oryginalna ;)
Guard well the secret of steel...