Koszty / Fundusze i skąd je wziąć

Zaczęty przez Rysiu, 30 Wrzesień 2010, 12:12

Rysiu

30 minut to strasznie długo - 20 płyt to już 10 godzin  :ph34r: a trzeba wiedzieć, że płyty to ludzie mogą brać nawet jak nie będą wiedzieli co na nich jest  %)

Szopler

Cytat: Rysiu w 01 Październik 2010, 18:51
30 minut to strasznie długo - 20 płyt to już 10 godzin  :ph34r: a trzeba wiedzieć, że płyty to ludzie mogą brać nawet jak nie będą wiedzieli co na nich jest  %)

Starsze nawet 35, nowsze 20-25, ale to chyba zależy od stopnia wyczernienia powierzchni i DPI ;) (mogę się mylić)

Troll81

50 złotych za sito i 60gr od nadruku na płytce :D

Pigu

Cytat: kempler w 30 Wrzesień 2010, 19:10
Ja mogę zaoferować pewne gratisy. Otwieracze do piwa ze stali nierdzewnej z wygrawerowanym logo/nazwą konferencji itp.
przyjadę %)

TJM

Ja nadruki na płytach robię atramentówką, solidna płyta do nadruku kosztuje ok. 3-7zł (zależnie czy trafi się okazja czy trzeba brać w droższym sklepie), samo drukowanie idzie szybko i jest w miarę tanie.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

krzyszp

#45
O jakiej ilości myślimy?
Jeśli do 200 sztuk, to może uda mi się to zrealizować we własnym zakresie (w sensie kosztów) u mnie na miejscu...

Edit:

Oczywiście, piszę o profesjonalnym nadruku, nie na własnej atramentówce :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Rysiu