Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Termin

Zaczęty przez Rysiu, 30 Wrzesień 2010, 12:39

Rysiu

Rozgrzały się prawie do czerwoności ( XD ) wątki dotyczące nazwy i miasta (Uczelni).

Elementarną informacją jest także data. Musimy planować wszystko z bardzo dużym wyprzedzeniem - chyba najmarniej 6 miesięcy. Z naszym zapałem musimy przewidywać jakieś poślizgi.

Trudno mi tutaj dopasowywać kiedy miałoby tak to wypaść ale musiałby to być jakiś w miarę pasowny termin, co by większości pasował (wszystkim nigdy się nie dogodzi).

Troll81

Ja bym dał ok roku :D

Rysiu

Rok to chyba z deczko za dużo.

Wydaje mi się, że albo jesteśmy wstanie zrobić to powiedzmy w terminie poniżej tego roku albo stracimy chęci, wszystko legnie i nie zrobimy nic.

Troll81

A ja biorę pod uwagę że najpierw musimy powołać stowarzyszenie. Zupuełnie inaczej będziemy wtedy postrzegani przez uczelnie i firmy. Potem będzie przerwa świąteczna a myślę że na serio do roboty przystapimy w styczniu. Realny termin to dla mnie okolice wakacji 2011

Rysiu

Cytat: Troll81 w 30 Wrzesień 2010, 13:13
A ja biorę pod uwagę że najpierw musimy powołać stowarzyszenie.
Jakie stowarzyszenie? B@P? Ja bym na to nie stawiał bo możemy się do 2012 roku nie wyrobić się a bądźmy realistami: Jeżeli do końca tego roku się czegoś nie pchnie to temat zwyczajnie umrze śmiercią naturalną. Mamy PPB.

Troll81

PPB które lezy i kwiczy....

Rysiu

Cytat: Troll81 w 30 Wrzesień 2010, 13:26
PPB które lezy i kwiczy....
Ale formalnie istnieje. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.

krzyszp

Cytat: Troll81 w 30 Wrzesień 2010, 13:26
PPB które lezy i kwiczy....
Siedzi wgodnie w fotelu i obserwuje, co piszesz:)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Rysiu

Panowie - spójrzcie na temat tego wątku  :attack:

PS. Mam nadzieję, że Troll chodzi już po ziemi  %)

goofyx

Moja propozycja to wakacje 2011.
I tez uwazam ze stowarzyszenie powinno byc pierwsze, ale to tylko moje zdanie.
Ppb nie moglo starac sie o fundusze z uni, rzadu i firm - tu mielibysmy wieksze pole manewru i szanse na male sukcesiki itp

Rysiu

Wakacje - właśnie nie wiem. W wakacje dość ciężko będzie o samych studentów. Sporo osób może chcieć wyjechać itp. Z drugiej strony łatwiej czas zarezerwować.

Wracając do Stowarzyszenia B@P - gdyby cokolwiek było pewne. Mamy 50% wymaganych członków założycieli. Realnie patrząc nie ma opcji aby szybko coś drgnęło.

Patrząc na stowarzyszenie konferencję byśmy zorganizowali w 2012, 2013 roku lub i później.

Rysiu

Sierpień
Wrzesień
Październik
...

Jaki miesiąc?

krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Szopler

01 07 2011 - piątek

Rysiu

Cytat: Szopler w 01 Listopad 2010, 16:43
01 07 2011 - piątek
Lipiec to chyba za wcześnie będzie  :-\

goofyx

Cytat: Rysiu w 05 Październik 2010, 18:03
Wakacje - właśnie nie wiem. W wakacje dość ciężko będzie o samych studentów. Sporo osób może chcieć wyjechać itp. Z drugiej strony łatwiej czas zarezerwować.

Wracając do Stowarzyszenia B@P - gdyby cokolwiek było pewne. Mamy 50% wymaganych członków założycieli. Realnie patrząc nie ma opcji aby szybko coś drgnęło.

Patrząc na stowarzyszenie konferencję byśmy zorganizowali w 2012, 2013 roku lub i później.
Czysto teoretycznie, jeśli rzeczywiście konferencja dojdzie do skutku, to takie stowarzyszenie można powołać na takiej konferencji wśród chętnych, a tacy by się znaleźli <- nie wiem ilu ludzi planujecie na konferencji (muszę poczytać inne wątki co do konferencji), ale 15-20 może by się znalazło na założenie <- tylko, żeby potem nie rezygnowali :(

Troll81

Jak się uda konferencją zorganizować to postaram się na niej być i na pewno podpisze się pod stowarzyszeniem :D

Rysiu

Można ale nie tylko o same założenie chodzi ale i o ciągnięcie tego stowarzyszenia dalej.

Założyć może i się założy ale ile osób będzie po jakimś czasie aktywnych?

krzyszp

Rysiu - Ty zdecyduj o terminie, bo coś za dużo rozbieżnych opinii mamy, a trzeba zacząć organizować bałagan...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Rysiu

Ja bym optował jakoś za końcem wakacji (akademickich?).

Tam gdzieś słyszałem głosy, że wrzesień to nie za bardzo miesiąc (czemu?).

Jeżeli tak to pozostaje chyba koniec sierpnia.

Cyfron

Jeśli ta konferencja ma być na jakiejś uczelni, to może być koncem września problem z dostępnością sal (sesja poprawkowa itd)