DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW FORUM

Zaczęty przez kempler, 08 Październik 2010, 01:26

kempler

Mam po prostu dość.

Od dzisiaj nie będę tolerował spamowania, pisania bzdur w wątkach do tego nie przeznaczonych, mieszania tematów i tym podobnych rzeczy. Kłócenie się w piętnastu wątkach o tym że linux jest lepszy od win, a linux taki od tamtego.  Na forum jest burdel. Każdy ma porządek gdzieś.

Od teraz nie będę przenosił złych postów ale je usuwał. Może każdy się nauczy. Od tego są DZIAŁY, TEMATY i WĄTKI żeby się ich trzymać !!!
Kłóćcie się w Rozmowach nieBOINcowanych !!!

To już nie jest forum z pięciom osobami. Jest nas dużo. Albo to zaakceptujecie albo będziecie mieć taki burdel że tego nie ogarniecie.

Pozdrawiam

Wasz Moderator

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Szopler

Popieram!
Jakbym miał moda to też bym czyścił :).

Troll81

obiecuje że dołożę wszelkich starań  %)

goofyx


Mori

Cytat: Troll81 w 08 Październik 2010, 09:41obiecuje że dołożę wszelkich starań  %)
Zaczniesz od siebie: http://www.boincatpoland.org/smf/projekt-miesiaca/wybory-miss-listopada-2010-czas-zaczac!/msg119336/#msg119336 ? ;)

A w temacie: nie zgadzam się :)

Machloj

a wiecie, że jak się stanie na torach tramwajowych i złapie rękami trakcji to istnieje możliwość, że człowiek pojedzie jak tramwaj...truestory!  :closedeyes:

również jestem przeciwko!

kempler

trudno. Jeśli wam nie pasuje to napiszcie do mchla.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Tomasz R. Gwiazda

a odkad to mozna nie zgadzac sie z Modem ???

Porzadek musi byc, ciac jak i gdzie trzeba. A i troche samodyscypliny sie tez przyda

goofyx

1. A jest szansa aby po usunięciu itp posta mod/admin zostawił informację, że post został usunięty?
2. A może wprowadzić warny i bany okresowe za nieprzestrzeganie tej zasady?

kempler

1. Jeśli post będzie durny to będzie usunięty. Nie będe się wysilał na pisanie skoro komuś się nie chce przeczytać tematu i kliknąć nowy wątek. Zastanowie się nad wątkiem WIELKI OFFTOP.   2. Pomyslimy.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

Chyba będę musiał przestac się udzielać :D

Pantarhei

Tu nie chodzi o zaprzestanie udzielania się, tylko o powstrzymanie swoich "postowych żądz".

Jeśli np. jest wyraźnie w wątku napisane, że powinny w nim pisać tylko określone osoby, to na cholerę w nim piszesz i to jeszcze jakieś pierdoły (o rysowaniu zajączków).  :no:

Wiadomo że dyskusje są dynamiczne i czasem nagle skręcają z głównego tematu. Tego się nie da uniknąć, ale są granice rozsądku. Jeszcze nikt nikomu tu głowy nie zmył za to że założył nowy wątek w odpowiednim do tego dziale (nielicząc Trolla ;) ).
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

JaRa




AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

apohawk

Kasowanie postów ma to do siebie, że łatwo zapomnieć, że w ogóle coś się napisało, więc pisze się znowu. Wróć, ja zapominam...  :shame:  XD
No good deed goes unpunished.

GRID

Na dobrym forum powinno być jak najwięcej praktycznej treści, jak najmniej obrazków (także staty), spam linków, znaczków i nic nie znaczących tekstów itp

flesh

Cytat: 1-www.eu w 04 Styczeń 2011, 10:13
Na dobrym forum powinno być jak najwięcej praktycznej treści, jak najmniej obrazków (także staty), spam linków, znaczków i nic nie znaczących tekstów itp
na tym forum raczej bez tych stat sie nie obejdzie bo na tym cala idea sie chyba opiera (projekt miesiaca np.) liczymy zeby pomoc ale takze dla punktow etc.
sam jestem swierzy na forum ale nie liczyłbym że bedzie mniej statystyk.. liczyłbym raczej na więcej...
fajnie by było gdybyśmy co miesiąc tworzyli raport np. w formacie PDF ze statystykami z danych projektów, osiągami planami na kolejny miesiąc - miesiace etc.

Troll81

1-www.eu

a co konkretnie masz na mysli? to forum jest miejscem dyskusji na różne tematy i sporo ludzi zna się tu jak łyse konie. Chcą sobie podyskutować i nie widze potrzeby by to ograniczać.

GRID

Troll81  np twój link Moja sygnaturka to świetny pomysł. Jeżeli ktoś jest ciekawy twoimi statystykami to po prostu sobie klika na ten ładny minimalistyczny link. To jest dużo lepsze niż jak ktoś chociaż napisał odrobinę, wkleja kilka ogromnych obrazków za każdym razem na koniec postu. Zaletą takiego linku jest także że jest to link wewnętrzny, a obrazek ze statami to tak naprawdę link zewnętrzny.

Troll81

Ja po prostu mam świadomość szkodliwości linkowania obrazków z zewnątrz :D ileż to transferu zżera :D

apohawk

Jaki kurna znowu "link wewnętrzny"?? Dla przeglądarki www.boincatpoland.org jest zewnętrzny jak boincstats.com. A jeśli sygnaturka pobierałaby jakiś kontent z domeny boincatpoland.org, to działałoby to jeszcze wolniej niż gdyby miałoby pobierać te obrazki z boincstats.com czy jakiejś innej domeny. Limit przeglądarki na połączenia z domeną, pamiętamy?

Co do obdzierania posta z tożsamości autora, to nie zgadzam się. To jest forum o BOINC i nie widzę powodu, aby nie dać w PODPISIE informacji o tym, co w BOINC osiągnąłem. Problem z łączem? Cache przeglądarki. Ściągnie raz i korzysta do wygaśnięcia ważności.
No good deed goes unpunished.

emik

sygnaturki innych motywują :parrrty:


dziubas

Znów wraca stara dyskusja.
Jak byłem całkiem "nowy" to tez mnie wkurzały piętrowe sygnatury pod jedna linijką tekstu. I wiecie co, dołozyłem swoją i przeszło mi jak ręką odjął.  ;D
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Szopler

#24
Jak macie FF to wtyczka WEB Developer i tam Obrazki - Wyłącz obrazki - Obrazki pochodzące z innych witryn i już całkiem czyściutko jest :)

lolek

A jak Operę to zablokuj zawartość i kliknąć na obrazek.

tito

Firefox - > adblock plus. Swego czasu napisałem gdzieś , aby ludzie sobie zmniejszyli sygnaturki, aby na małym ekranie netbooka można było poczytać. Parę osób posłuchało tej prośby, inni z dużymi sygnaturkami u mnie się już nie wyświetlają. Teraz pozostawiam małe sygnaturki, niech ludzie się chwalą, ale z umiarem. Np ja - najmniejsza syganturka jaką ma boincstats.

apohawk

Cytat: dziubas w 04 Styczeń 2011, 17:30
Znów wraca stara dyskusja.
Jak byłem całkiem "nowy" to tez mnie wkurzały piętrowe sygnatury pod jedna linijką tekstu. I wiecie co, dołozyłem swoją i przeszło mi jak ręką odjął.  ;D
XD dobre
No good deed goes unpunished.

kotfryc

Cytat: emik w 04 Styczeń 2011, 17:22
sygnaturki innych motywują :parrrty:

A innych demotywują...  %)


Ja tam bym sobie zrobił taką zabawną sygnaturkę i w temacie ... Może kogoś zmotywuje ;)

...................................












I  żeby wszyscy mieli na uwadze że wielki brat patrzy:


GRID

#29
może macie rację, ale wcześniejszy post to wynik zboczenia zawodowego ( pozycjonowanie stron www) oraz (może zbytnia) dbałość o PR (page rank) nie o transfer. W sumie po co ja się przejmuję przecież http://www.boincatpoland.org to nie moja strona.

flesh

ja jestem nowy i mnie akurat (moze za ostro troche) rajcuje widok, że ktoś z "mojego" teamu tyyle dołożył...
fajnie by było jakby sygna z tego kompa wspolnego była przyspawana na stałe na stronie głównej albo jakies ogolne staty teamu gdzies dostepne non stop w widocznym miejscu..
im więcej informaji tym chyba lepiej...
jak ktoś nie chce ogladać to tak jak juz było napisane poblokować sobie samemu i tyle..

GRID

tez chętnie bym pooglądał staty w odpowiednim miejscu dla nich ( i robię to)
na szczęście jest adblock i mogę na forum (w postach) blokować te ogromne

kotfryc

1-www.eu w zupełności Cię rozumiem. Na wszystko jest odpowiednie miejsce... gdzie indziej upychasz porządne linki otoczone tekstem, gdzie indziej walisz spamem po zapleczu jak leci... W zależności od działań widzisz efekty...

Niestety tutaj to nie Google,  nie Bing, co najwyżej taki sobie Netsprint...  ;)

Troll81

#33
http://www.boincatpoland.org/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wna

tu jest sygnaturka naszej drużyny :D

natomiast na pozycjonowanie nie narzekamy :D wystarczy w polskim googlu wpisac BOINC :D wyprzedzają nas tylko strony BOINC z uniwerku w Berkeley :D

buninek

Wcześniej byłem przeciwnikiem podpisów ze statystykami.

Obecnie optuję za obowiązkowymi sygnaturkami. Będzie widać czarno na białym "kto zaś".
Czy to uczciwy liczydłowy, czy bot pozycjonujący, którego ilość postów na forum jest większa od zdobyczy punktowych.

Troll81

sugerujesz że jestem botem  %) ??

lolek

Troll`u masz troszkę więcej punktów niż postów, więc chyba nie  ;)

apohawk

Trollu, przyznaj, że niektóre twoje posty to copy&paste  ;D A może już skrypty masz do automatycznego witania nowych liczydłowych?  XD
No good deed goes unpunished.

Troll81

za każdym razem piszę z palca. Chyba że robię cytaty ale wtedy daje quote :D

GRID

Cytat: kempler w 08 Październik 2010, 01:26
Mam po prostu dość.

Od dzisiaj nie będę tolerował spamowania, pisania bzdur w wątkach do tego nie przeznaczonych, mieszania tematów i tym podobnych rzeczy. Kłócenie się w piętnastu wątkach o tym że linux jest lepszy od win, a linux taki od tamtego.  Na forum jest burdel. Każdy ma porządek gdzieś.

Od teraz nie będę przenosił złych postów ale je usuwał. Może każdy się nauczy. Od tego są DZIAŁY, TEMATY i WĄTKI żeby się ich trzymać !!!
Kłóćcie się w Rozmowach nieBOINcowanych !!!

To już nie jest forum z pięciom osobami. Jest nas dużo. Albo to zaakceptujecie albo będziecie mieć taki burdel że tego nie ogarniecie.

Pozdrawiam

Wasz Moderator

och nasz Moderatorze i chyba na gadaniu się skończyło bo tu i ówdzie widzę kupę spamowych postów