DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW FORUM

Zaczęty przez kempler, 08 Październik 2010, 01:26

Troll81


pszyklejony


AL

Cytat: pszyklejony w 23 Styczeń 2011, 18:29
Panie, świeć nad Jego duszą :(

Nie uśmiercajcie nam kolegi - bo On żyje i ma się dobrze!

Troll81

Żyje ale w innej drużynie jest. Choć mówił że będzie regularnie zaglądał na nasze forum...

AL

Cytat: Troll81 w 23 Styczeń 2011, 18:51
Żyje ale w innej drużynie jest. Choć mówił że będzie regularnie zaglądał na nasze forum...
A skąd wiesz, że tak nie jest? Przecież może regularnie zaglądać nie pozostawiając po sobie śladów w postaci postów.

pszyklejony


lolek

Nie kuście losu bo jeszcze ktoś się wkurzy i zacznie "porządnie modować"  %)

drWarlock

Cyfron
a ty mówiłeś że się rozpisałem jeśli chodzi o nowy regulamin....teraz widzę, że tam jest po prostu za mało punktów. Piszesz dokładny regulamin, i takie rozmowy wątki nie są potrzebne.....

Cyfron

wszystko ewoluuje :)

kiedyś się okaże, że trzeba będzie np robić jakieś obostrzenia dot. możliwości wypowiadania się na forum - np 5 postó zatwierdzonych przez administrację, albo coś - teraz jest to dla nas nie do pomyślenia :)

drWarlock

heheh
publikowanie dozwolone z oświadczeniem o niekaralności :) dobry pomys + przysięga na wierność B@P.......ja wierny liczydłowy.......

Cyfron

i lojalka, że przez 1000 lat będę liczył tylko ku chwale B@P i zobowiązuję się co rok 10 nowych liczydłowych zwerbować  %)

Troll81

co rok 1000. czli ok 3 dziennie :D

GRID

oprócz Trolla81, dla niego ustawić że nie może pisać więcej niż 10 wiadomości dziennie  ;D

Pigu


G

#54
No sorry! - ale parę dni temu- właśnie zostałem bootem!  XD - ktuś zablokował mi wszystkie konta  :dunno: Bojam się , że jak utworzę nowe, to będę się później pół roku jednoczył.

krzyszp

Cytat: G w 11 Kwiecień 2011, 11:49
No sorry! - ale parę dni temu- właśnie zostałem bootem!  XD - ktuś zablokował mi wszystkie konta  :dunno: Bojam się , że jak utworzę nowe, to będę się później pół roku jednoczył.

Jakieś detale? I dlaczego zakładałeś "konta" zamiast jednego?
Jeśli przez pomyłkę zostałeś wycięty, to mogę tylko przeprosić - podeślij mi namiary na PW, to postaram się sprawdzić...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

G

#56
Jakie detale są Ci potrzebne?
Wchodząc na dowolne konto z loginem , którym jest mój mail i hasło zamiast konta mam ponowną prośbę o zalogowanie, sprawdzenie poprawności maila i hasła , nie pomaga prośba o wysłanie kodu na mojego mail'a z opcji "zapomniałem" ( poza WCG, które działa poprawnie). Nie ma znaczenia typ przeglądarki , ani systemu . To trochę tak, jak by ktoś zmienił mi hasło ... Na BoincStats punkty idą

 

Edit: kont nie zakładałem , bo przy próbie założenia mam komunikat , że już z takim mailem ktoś jest ( zresztą punkty idą normalnie)
Edit2: Twój mail jest dla mnie niedostępny chyba, że mam pisać na info@viaopus

Sebastian M. Bobrecki

Cytat: G w 11 Kwiecień 2011, 12:50
Jakie detale są Ci potrzebne?
...

krzyszp raczej pytał po co ci było potrzebne więcej niż jedno konto?
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

G

nie mam większej liczny kont niż jedno, ale chciałem sprawdzić czy da się na tym samym mailu założyć drugie - nie da się. Trzeba najpierw założyć konto z innym mailem.

Troll81

możesz dokładnie opisać? jakie były nazwy kont? na jakiego maila je rejestrowałeś? Czy rejestrowałeś na forum czy na wiki czy jeszcze gdzieś indziej (bo piszesz o WCG )?

chodzi ci o konta na stronie projektu?

G

#60
Chodzi mi o konta poszczególnych projektów np. EinSteina, Docking , Primegrid itd. Działają , co widzę na BoincStats, ale nie mogę się do nich dostać i zmienić ustawień dla danego projektu , albo sprawdzić czy któryś komp pobiera zadania. O WCG wspomniałem ponieważ to konto wyłamuje się z reguły dotyczącej zachowania pozostałych kont w projektach .
Edit:
Poza tym cały czas z nich korzystałem zwłaszcza przy podkręcaniu kart. Warto od razu wiedzieć czy GPU już wywala błędy, czy jeszcze idzie, no i jaki zapas zostawić. Np. teraz jak nie ma Milky i Denatki to PG może wymagać nieco innych ustawień.

Pigu

jeżeli liczysz na te konta, to znaczy, że w katalogu boinca masz account key i po nim dasz radę logować

G

#62
Jeżeli chodzi o plik  typu account_(...).xml z kluczem <authenticator> to próbowałem już tej opcji dzisiaj rano. Po wklejeniu klucza widzę ekran , na którym mam wpisać maila i hasło. Wpisanie właściwego hasła daje ponownie ten sam ekran, a wpisanie błędnego hasła informację o błędzie. Najlepsze jest to, że nie miałem z tym od miesięcy żadnych problemów, a teraz konta wszystkich projektów zachowują się tak samo bez względu na system, lokalizację i przeglądarkę.

Troll81


G

#64
Cytat: Troll81 w 11 Kwiecień 2011, 15:07
ktoś ci zajumał konta?
A chocia ze z naszego zespołu?

Pigu

tzn nie możesz się zalogować na żadne konto w żadnym projekcie?  |-? nawet z kluczem?

lolek

Jeśli by Ci ktoś zajomał konto to:
1. zmienił by e-meil na swój
2. wywalało by Ci że błędne hasło, a nie restartowało okno logowania
3. jeśli konto jest na Twój adres meil to powinno działać wysyłanie nowego hasła na niego

Jeśli masz taką możliwość to spróbuj na innym kompie się zalogować. Ewentualnie inny system operacyjny.

G

#67
Tak właśnie - na to wychodzi- do żadnego projektu oprócz WCG, którego nie liczę  XD.  Zazwyczaj zaglądałem tam co najmniej raz dziennie na konta z największym przemiałem. Przerwy to góra 4-5 dni.
Zachowanie powtarza się bez względu na system ( lin/winda) i rodzaj przeglądarki ( sprawdziłem ich chyba z sześć)

Edit: http://www.boincatpoland.org/smf/projekt-miesiaca/co-policzymy-w-kwietniu/?PHPSESSID=d072c027a48b1ac3d7c8b7c4871acefc

Troll81

pozostaje pisanie do władz projektu.....

G

#69
OK!
Poczekam jeszcze trochę, może karta się odwróci.  ;)

S6X

Przypadkiem nie jest to problem z ciasteczkami od przeglądarki? Miałem podobny problem niedawno, jak zainstalowałem firefoxa 4 i bawiłem się ustawieniami ciasteczek  ;)

goofyx

Cytat: GRID w 04 Kwiecień 2011, 19:38
oprócz Trolla81, dla niego ustawić że nie może pisać więcej niż 10 wiadomości dziennie  ;D
:p_arr:
Oczywiście bez obrazy @Troll81

Troll81


eclipse99

a propos obrażania...
Obrazy Moneta
Offences Coin

GRID

przy okazji ktoś mógłby poprawić wątki użytkownika G adekwatnie tych podwójnych stat.
Wcześniej doklejał sobie do każdego wpisu staty, a później nauczył się jak zamieścić je w podpisie.

Troll81

Offences Coin :D

a komu GRID chciałoby się tyle tego przeglądać....

GRID

Trochę to mozolne ale zakładając że jest trochę moderatorów poprawiając nawet po kilka zawsze będzie jakiś efekt.

Troll81

może dodam do listy "to do" i jak kiedyś złamię nogę i będę na L4 to się tym zajmę  %)

goofyx

Cytat: Troll81 w 09 Czerwiec 2011, 01:06
może dodam do listy "to do" i jak kiedyś złamię nogę i będę na L4 to się tym zajmę  %)
A gdzie mieszkasz?
Może mogę pomóc w tej kwestii  XD

c_RaSz

Bardzo mi brakuje pewnej opcji, po otwarciu tematu, w którym są nowe wypowiedzi. Na wielu PHP-ach jest wtedy możność wybrania opcji "ostatni nieprzeczytany post". Tu tego nie ma. Zrobicie??
Pozdrawiam, i leeecę