Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

2x GPU a BM

Zaczęty przez 33oliver, 23 Październik 2010, 18:28

33oliver

Zmieniłem zasilacz w kompie, co umożliwiło mi podłączenie 2x GPU

Jedna to HD5770 a druga to HD4870

czy trzeba coś extra ustawić przy takim tandemie bo BM widzi jedynie jedną - 5770

Szopler

VGA dummy bo karta nie ma podłączonego monitora i się wyłącza (?)

Krzysiak

Albo do tego samego monitora dwoma różnymi kablami

BO czasami ni z gruszki ni z pietruszki Win potrafi otworzyć okno na drugim ekranie i wtedy mamy problem


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

33oliver

Zrobiło się za ciepło + mało miejsca do przepływu powietrza potrzebnego do chłodzenia i w sumie zrezygnowałem z tego, ale karta i tak nie wyświetlała obrazu ani z jednego ani z drugiego gniazda DVI będąc podłączona wraz z 5770 do TV (5770 po HDMI a 4870 po D-sub), sprawdzona oddzielnie okazała się sprawna więc nie wiem w czym problem ale w tej chwili to już nieistotne.

Pytanie tylko co zrobić jak będę chciał dokupić drugą 5770 i nie będzie chodzić? :)

Krzysiak

A oto ci chodzi
Trzeba zrobić tak jak pisałem w tym temacie

http://www.boincatpoland.org/smf/liczenie-na-gpu/sli-crossfire-lt-ilosc-gpu/

I nie wstanie
1 bios  czy ładowanie systemy będzie widoczne tylko na jednym monitorze chyba że w Biosie przełączysz sobie na którym ma być widać
2. w CCC w zakładce  Displey Menager musisz załączyć 2 kartę graficzną podejrzewam że będzie to monitorek z numerem 3
Tam też wybierasz który mam być główny
Czy obraz ma być klonowany czy rozszerzony pulpit - pamiętaj aby każdą zmianę potwierdzić
I Boinc po włączeniu drugiego monitora wystartuje dopiero po ponownym uruchomieniu komputera

I spokojnie może działać bez CF w jednym kompie mam obok siebie pracującego 5850 i pożyczonego 4770


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle: