The Clean Energy Project Phase 2 dla Windows

Zaczęty przez michalc, 09 Listopad 2010, 15:01

michalc

Cześć,

mam pytanie - czy komuś z Was udało się złapać jakieś próbki? Ja się zapisałem do tego projektu wczoraj i od tego czasu ani widu ani słychu jakiejkolwiek próbki. Mam Windowsa 32-bit, ale nie znalazłem informacji że jest to aplikacja tylko na 64 bity.

Michał

Troll81

The Clean Energy Project - Phase 2     1,024 MB memory    2,048 MB disk     Linux
Only Linux on x86 and x86-64 is supported
Users who choose to run this project are encouraged to set the 'Leave applications in memory while suspended' option in their device profile

może dlatego że jest tylko na linuxy jak na razie?

michalc


pszyklejony

"Dodatkowo, dystrybucji jednostek praca ogranicza się do komputerów, na których prędkości wysyłania i odbierania 1 Mb / s lub wyższej."
Może dlatego?

Troll81

news jest nowy - 08 Nov 2010 może jeszcze nie ruszyło?

krzyszp

Chyba ruszyło, tylko jeszcze mała ilość próbek, sporo ograniczeń, no i oczywiście nie wszystko zaktualizowane ;)
Powinno być wszystko ok w 24-48 godzin.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

ksysju

#6
Hi

L 64  No Work

Edit:
zmiana komunikatu   :-)

   The Clean Energy Project - Phase 2 needs 1645.27MB more disk space.  You currently have 402.73 MB available and it needs 2048.00 MB.


ksysju

exent

Witam. Liczę jedna próbkę. Liczy się już 5 godzin a dopiero 41% przeliczone na procku c2d 2.4ghz. Ramu tylko 156mb zabiera  :)

michalc

Moje łącze nie spełnia warunków, a konkretnie prędkość upload'u.

Dzięki za informacje.

Michał

pszyklejony

ksysju
w ustawieniach konta albo menedżera zmień.

ksysju

Hi

Nie, to był dysk zapchany na maxa.  Po małym kasowaniu już zasysa.
Jeden plik ma 66M plus kilka po 1M. Wstępnie 10 godzin liczenia wychodzi.
ksysju

apohawk

To naprawdę chce zająć 2GB na dysku??
No good deed goes unpunished.

Troll81

u mnie boinc ma 100GB luzu  na próbki :D

PMG

No bez przesady - nie każdy projekt tyle potrzebuje :)

Pamiętam ze przy liczeniu kiedyś CPND dwóch próbek miałem koło 800 megabajtów. Ale to było dawno temu.

W tej chwili cały folder u mnie zajmuje 200 megabajtów (primegride na tapecie). Ale myślę że więcej niż jeden 1GB nigdy mi nie było potrzebne (nie liczę graficznych projektów)

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

goofyx

A jak wygląda z punktami?
Może dają więcej od AQUA@Home :)

ps.: to jest 1WU na 1core ?