Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Jak dostać SETI@home Enhanced?

Zaczęty przez Mchl, 05 Maj 2006, 19:10

UFO

#40
Po zainstalowaniu tej optymalizacji przestaŁa liczyć nawet Rosetta, pojawia się komunikat "przetwarzanie wstrzymane, liczenie innego zadania", a wcale nic innego nie jest liczone ani sciągane, a dziś to już w ogóloe znikly wszelkie projekty jak uruchomiłem kompa i BM, BM nie może się połączyć z serwerem, pomimo tego ze usunąłem optymalizacje i od nowa zainstalowalem oryginalny BM ;-/ masakra. Mam nadzieje że wszystko wróci do stanu pierwotnego, że się uda przywrócić ...

I zastanawia mnie jeszcze czemu nie ma grafiki (w okienku mam stale napis "Graphics Available", skoro mam oryginalny BM bez żadnych optymalizacji, a nie jakis  inny  ...

lolek

najedź na "graphics available" i go naciśnij, wyświetli Ci się grafika. Zakładam, że już udało Ci się uruchomić menedżera i liczy ? Nie mogę Ci pomóc co do poszczególnych optymalek do SETI bo projekt ten liczyłem tylko na GPU.

UFO

OK działa, a te optymalki usunałem w cholere, i od nowa zainstalowałem BM, ważne że działa jak wcześniej i jest ok, że w ogóle liczy.

Zainstalowałem tą najnowszą aplikacje BM 6.10.37, i jak widze wcale się ona niczym nie rózni od poprzednich, ten sam wygląd i reszta, dziwne ... myślałem że jakiś nowy wygląd będzie.  ;)

Troll81

W BOINC wygląd od kilku lat jest taki sam :D bo ważniejsze są funkcje :D

UFO

#44
OK  ;D , ale nowych funkcji nie widze, gdzie one są i jakie , hmmm ?


Nikt nie odpowiada, więc chyba mam racje ...