Task xxx exited with zero status but no 'finished' file

Zaczęty przez michalc, 07 Grudzień 2010, 18:13

michalc

Cześć,

mam problem jak w temacie. Liczę WCG i dostaję taki komunikat:

2010-12-07 00:26:19   World Community Grid   Task ny822_00067_7 exited with zero status but no 'finished' file
2010-12-07 00:26:19   World Community Grid   If this happens repeatedly you may need to reset the project.

Ponieważ this happens repeatedly to ja reset the project oraz dodatkowo restarting computer. I co? Jajco? Po pobraniu nowej porcji danych jest to samo  :fright:

Ręce mi opadają, chyba jesień idzie. Mam Win ikspe i 3GB RAM, komputera używam nie tylko do liczenia ale też i na codzień.

Macie jakieś pomysły co może być nie tak?

Michał

patyczak

he he, mam to samo w WUProp@home i też ponowne podłączenie nie pomogło, ale liczy się prawidłowo  ;D
Skeczu z papugą nie będzie



Szopler

Sprawdźcie czy atrybuty folderu z projektem (ale też folderu z BOINC) nie są przypadkiem na ReadOnly.

michalc

U mnie sprawa wygląda następująco: katalog C:\Program Files\BOINC ma ustawiony atrybut "tylko do odczytu" (jest "ptaszek" na szarym tle). Zmieniam ("odptaszkowuję") klikam Zastosuj, OK i sprawdzam jeszcze raz atrybuty. A tam... znowu jest "ptaszek" na szarym tle.

Nie bardzo rozumiem co robię źle. Operację przeprowadziłem przy wyłączonym BOINC Managerze.

Michał

apohawk

Na wszystkich folderach w BOINC mam 'tylko do odczytu', a SIMAP zapisuje i działa bez problemów. Do kitu to 'tylko do odczytu' ;)
Czasami w rosecie zdażały mi się takie "no 'finished' file", ale to było wtedy związane z konkretną porcją zadań. Policz więc coś innego i zobacz jak idzie.
No good deed goes unpunished.

dziubas

takie cuda miałem kiedy się wywalała aplikacja
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Troll81

Zresetować własciciela wolderu wraz z wszystkimi folderami w dół struktury  :D