Restarting result...

Zaczęty przez Matswat, 08 Maj 2006, 21:24

Matswat

Mam problem z którym nie mogę sobie poradzić samemu. Pomoże ktoś?
Przez tego Linuxa to mnie trafi kiedyś...wywala taki błąd:

2006-05-08 20:57:39 [SETI@home] Restarting result 26fe99aa.5731.15808.697140.3.25_1 using setiathome_enhanced version 512
2006-05-08 20:59:02 [SETI@home] Result 26fe99aa.5731.15808.697140.3.25_1 exited with zero status but no 'finished' file
2006-05-08 20:59:02 [SETI@home] If this happens repeatedly you may need to reset the project.
2006-05-08 20:59:02 [---] request_reschedule_cpus: process exited

Używam "Boinca" w wersji 5.2.13...Powiem szczerze, że resetowałem projekt milion razy i nic (nawet ściągałem starsze wersje klijenta). Wyszło na to że nic nie pomaga, chyba dam sobie spokój z czymś co nie chce działać. Wersja na "ukochany" system zawsze działała i nie było z nią problemów - jak tu nie kochać tego systemu :-)

bartsob5

daj linka do twoich probek

Matswat

Jak tylko dowiem się o co chodzi i jak to zrobić napewno to ucznynię. Jestem nowy więc nie za bardzo wiem jak, co i gdzie :-)...wyjaśnisz?

AL

---------- 09:53 09.05.2006 ----------

Musisz wejść na swoje konto w projekcie seti (można tego dokonać ze strony głównej klikając na odpowiednią ikonkę) i tam wejść do działu "Results" klikając na View, a następnie podać nam tu linka do tej podstrony z Twoimi próbkami. Ewentualnie w razie kłopotów możesz podać Nicka jakiego używasz w tym projekcie.

---------- 10:00 ----------

Do bartsob5 :
Wydaje mi się, że to ta nowa aplikacja SETI@home Enhanced i stąd mogą wynikać problemy. Być może ma większe wymagania sprzętowe.

Nietoperek

to sie zdaza na roznych projektach - osobiscie mialm to na seti, rosetta, einstein ... innych nie pamietam ;) -  poki nie ma zadnych blednie odeslanych jednostek nie masz sie czym przejmowac - jak zaczniesz widywac zepsute jednostki wtedy mozesz zaczac sie przejmowac;)

bartsob5

Cytat: "AL"
Do bartsob5 :
Wydaje mi się, że to ta nowa aplikacja SETI@home Enhanced i stąd mogą wynikać problemy. Być może ma większe wymagania sprzętowe.

jak sa zbyt duze wymagania sprzetowe, to na pewno nie wywala jednostki

Matswat

proszę tutaj rezultaciki:
http://setiathome.berkeley.edu/results.php?userid=794076

Inna sprawa, że na wcześniejszej wersji też mi to tak "działało". Nie rozumiem tego ale jak bym wszystko rozumiał to bym musiał zmienić imię na Chuck.

bartsob5

to wciaz nie ten link, ale chyba juz cie znalazlem

http://setiathome.berkeley.edu/hosts_user.php?userid=794076

niestety nie ma na zadnym z komputerow wyswietlonej zepsutej jednostki:|


Matswat

czytałem to.../stosowałem "Reset" or "detach", a nawet ponownie zainstalowałem program kilka razy/, przejrzałem inne fora, stronki na necie i to jest moja jedyna szansa na pomoc. Generalnie w sumie sie cieszę że mi się wkońcu zapisało coś w magicznym pliczku: stderr.txt /Boincowi brakuje libGL.so.1 ale nie wiem czy to tego wina/.  Ogolnie dzieki ze ktos odpowiada na te listy :-)