Dziwny problem

Zaczęty przez Nietoperek, 19 Maj 2006, 13:56

Nietoperek

spotkal sie ktos z takim czyms, ze po reinstalacji systemu i reinstalacji boinc'a na czysto 5.2.13 na usludze z podmienionymi plikami trux'a w einsteinie pobiera mi na poczatek 1 jednostke - wszystko jest ladnie - zmieniam venue na work aby uzyskac wiecej jednostek. klient laczy sie z projektem pobiera poprawnie jednostki...i tu zaczynaja sie cyrki, poniewaz na boincu mam np. 32 jednostki do przepilczenia ale na stronie wszystkie co do jednekj maja status OVER Client error - z czego po przeliczeniu jednostki jak odesle ja zmienia sie na Over Success ... oczywiscie wszystkie moje jednostki sa ponownie odsylane innym osobom do liczenia i jesli ja nie zdaze jako 3-ci odeslac jednostke mam zero pkt. inni zas jako 4 osoba maja poprawnie punkty naliczane - ma ktos pomysl czym to moze byc spowodowane ? dodatkowo w malarii znowoz na kazda pobrana jednostke (przy ustawieniu home sciaga po 4max) tworzy mi pelno dodatkowych komputerow - na sciagniete np. 20 jednostek potrafi zrobic 10 oddzielnych wpisow :|

AL

Ja mam podobny problem w einsteinie. Na razie pobieram poprostu próbki na bieżąco po jednej i szybko odsyłam przeliczoną. Ale tak prawdę mówiąc może trzeba by ten problem przedstawić Akossowi :?:

Nietoperek

akurat pobieranie okolo 10 MB kilka razy w tygodniu niezbyt mnie urzadza :( przez limity na neostradzie :|

Mchl

Problem z mnożeniem się hostów pojawia się co jakiś czas. Trzeba to po proetu przeboleć. U mnie po jakimś czasie przestało się tak dziać.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org